Şimdi Ara

Bezmi alem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bezmi alem nasıldır Öğretmenleri eğitimi öğrencileri vs. Ayrıca üniversitede siyası bir ayrılık var mıdır? Akp cemaat gibi

Ayrıca 2800 sıralamam var istanbulda hangi üniversiteleri önerirsiniz anadolu yakasına geçmeyi düşünmüyorum

• %100 burslu kazanıyorum bursun kesilme durumu olabilir mi uzatma durumunda veya ortalamaya göre
  • Akp nin sayılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bezmi çok alem

Yapmasam olmazdı

• Açıkçası kimin olduğu çok umrumda değil ama bir ayrılık varsa eğitimi etkileyebilir
  • Ben çok araştırdım ben de istiyorum öyle bir olay yok hatta bir kaç tanesiyle de görüştüm ayrıca vursun da kesilmiyor tıp olarak çok güzel bir yer ben Diyarbakır'dan gelicem gerisini sen düşün :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ceylann-

Ben çok araştırdım ben de istiyorum öyle bir olay yok hatta bir kaç tanesiyle de görüştüm ayrıca vursun da kesilmiyor tıp olarak çok güzel bir yer ben Diyarbakır'dan gelicem gerisini sen düşün :D

Kaç yıl kalma hakkımız var peki
  • Birincisi yüzde 100 burslu kazanamazsın...Ikincisi Bezm-i Alem Tıp; Türkiye'de bir ekoldür Gureba hastanesi diyede geçer hocaları ve akademik kadrosu iyidir.

• Alır yüzde yüz bence bu sene daha çok burslu adam alıyor, benim bildiğim not ortalaman 2 nin altına düşmiyicek bir de disiplin cezası almayacaksın

• Şark_Kartalı Ş kullanıcısına yanıt
    Türkiye Başarı Sırası : 3.650 Önceki Sene : 3.370

2800le nasıl alamıyorum anlamadım
  • Alırsın ya dinleme sen onu bak biz yazıyoruz şimdiden ortamı da kurduk seni de alalım gruba :D

• Kardeşim giremezsin o okul 3 sene içinde hep üstüne koydu tama giremezsin ama bir miktar burslusu garanti sana tavsiyem özelden ziyade devlet yazman devamlı bursu dusunmezsin kafan rahat olur çapa yaz ege yaz ankara yaz ne kadar güzel.

• ceylann- C kullanıcısına yanıt
    Bakalım bir kaç kişiye sordum pek iyi şeyler duymadım prof. yok dediler 43 tane varmış galiba vakıflarla ilgili de iyi şeyler duymadım para almak için bırakmalar vs.
  • Şark_Kartalı Ş kullanıcısına yanıt
    Ne diyorsun sen bu kadar sallanmaz al bak daha geçen sene 3300'den 3600'e çıkmış

https://tercihrobotu.com.tr/Programlar/lisans_200910027.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi utku-1 -- 11 Temmuz 2015; 1:27:00 >
  • Her daldan en az 2 Prof var akademik kadrosuna internetten bak ayrıca 3300 le kapatmış bir anda 500 kişi değişicek değil,burs olayını da İstanbul'da yaşıyorsan git sor ben çok beğendim açıkcası

İstanbuldayım giderim heralde.

Ben üstteki mesajda yanlış yazmışım düzelttim geçen sene 3600 olması lazım
  • Bak git Gör ben Diyarbakır'dan geldim görmek için Çapa Cerrahpaşa olmamışsa bunlar en iyi alternatifler ayrıca yatay geçiş için Kolaylıklar bile sağlıyor, ki sana ek olarak Maaş da verecekler git bi görüş ben seveceğine eminim :)

• Akademik kadro için sana link atayım mı?

İyi olur aslında :)

Yazıcam gibi sen de marmaraya bak derim puanları yakın ben uzak diye orayı düşünmüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.