Şimdi Ara

BILGISAYAR MUHENDISLIGI ICIN EN IYI TERCIH

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
1.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sa forum halki, bir arkadasim sormami istedi. Ea 19. Say 315. ve tuzlada oturuyo
    Istenilen ozellik: rahat bir uni yaşamı, iyi bir eğitim, kaliteli hoca&öğrenciler, yurt dışına yüksek lisans ve çalışma gitme rahatlığı

Koc: yurt-yemek-para yok, okul var sadece
    Sabanci: 1000tl, yurt iki kisilik premium, yemek yok
    Boğaziçi: yurt-para-yemek yok

Not: itu kesinlikle dusunmuyor goz onunde bulundurursaniz super olur

• Uppp
  • Yurt vb olmasa da Sabancı derdim artı onlar var kesinlikle Sabancı
  • KTO Karatay: 2500tl,yurt yemek her şey var  

Şaka bir yana bence o 3'ünden birini bana kalırsa burstan dolayı itü yü yazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 109luknouhei -- 6 Ağustos 2021; 18:19:42 >
  • Tuzlada yasiyosa zaten sabanci yazip geçsin, yurt parasinin ucte ikisini kalmazsan veriyorlar yaklasik senelik 10k ediyo.
  • Up
  • 109luknouhei kullanıcısına yanıt
    ituden hic haz etmiyor hocam kesinlikle bu ucu yazilacak ilk uce ama siralama icin kararsiz kaldi
  • Upppp
  • Boğaziçi Sabancı koç
  • Boun parayi birakip yazilmaya deger bir yer mi sence hocam? Cok para gidicek yurttur yemektir evi uzak baya
  • lolbaelol L kullanıcısına yanıt
    Hocam para gelir gider boun ceng demek bi taşşşştaşşş katıyo bence ya objektif olamıycam
  • Aajshahskahsjava orasi oyle de zirnik koklatmiyorlar baya kotu orasi
  • sabancı'da yurtta kalmak istemezse yıllık toplam 14 bin lira eline ek para geçer. 9 ay boyunca ödenen 1000 lirayı ve kyk ilk 100 bursunu da düşündüğümüzde arkadaşın sabancı'da çok rahat eder. arasında çok ince nüanslar bulunan üç bölüm için bu derece burs farkı sabancı'yı daha mantıklı kılıyor bence.

• lolbaelol L kullanıcısına yanıt

Boun'un eğitim olarak bu okullardan ciddi bir farkı yok. Hatta bana göre koç-sabancı daha iyiler. Madem Tuzla'da yaşıyor, Sabancı'nın kötü konumundan doğan dezavantajları pek yaşamayacak demektir. Direkt Sabancı yapıştırmalı bence.

• Sabanci yillik 23k para veriyor+ kyk sanirim 650×3 veriyor aileden hic destek almayarak yurtta kalmazsa okulda krallar gibi yasar evine de yakinsa sabanci mantikli bir tercih.
    Boun da yazilabilir gelmeme ihtimali de var tabi sabanci boun konuma gore dusunulebilir.
    Fakat koç hicbirsey vermemis yazmak çok manasız oluyor bu nedenle. Sabancıda yillik ek 9k burs+yurt kocta ise yurda 20k ve burs yok. Sacma işler açıkçası
  • Mertovski53 M kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum abi artik kocta okumak anadolu bursiyeri degilsen servet dokmek demek sabanci en iisi aralarinda
  • İTÜ burslarından haberi var mı arkadaşının?

Türkiye 101 - 500. lüğü arası:

12 ay süreyle ayda 4000 ₺
    Dizüstü bilgisayar veya tablet bilgisayar
    İTÜ ARI-TEKNOKENT' te şirket açma önceliği
    9 ay öğle yemeği bursu
    Öğrenim süresince, İTÜ yurtlarında ücretsiz konaklama olanağı (2 kişilik)
  • Guest-4h062020 G kullanıcısına yanıt
    Biliyor. Asla istemiyor:D
  • Benim için arkadaşa sorar mısın ikisini bir arada nasıl bu kadar güzel götürmüş?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.