Şimdi Ara

bilgisayar oyunlarda takılıyor yardım lütfen!!1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba öncelikle. sorunum şu, sistemi yeni topladım. bilgisayarı ilk kurduğumda oyunlar, özellikle need for speed most wanted canavar gibi çalışıyordu, 1280x1024 çözünürlük, aa,af, hepsi en yüksekte gayet rahat oynayabiliyordum. şimdi ise oyunlarda takılma başladı, çözünürlüğü düşürmem gerekiyor, bir süre sonra ise kendi kendine düzeliyor ve takılma kalmıyor,durup dururken.böyle birşey yaşayan var mı? ne yapabilirim windowsu da yeni kurdum. sistemim amd 3700 san diego, leadtek px6800 gs extreme, twinmos 2x512, epox 9npa ultra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxMulder -- 7 Mart 2006; 16:06:06 >

• çok mu zor sordum? kimse okumuyor bile
  • spy taraması yap msconfig ten gereksiz programları kaldır birde bu şekilde bir gir oyuna
  • sadece most wanted damı yapıyor başka oyunlarda da aynı problem varmı
  • eğer arkada emule veya benzer programlar çalışıyorsa kapat.Bir de vga nın ve cpu nun ısısını kontrol et derim.
  • most wanted'da daha çok yapıyor. oyun oynarken de hiçbir program çalıştırmıyorum virüs programını bile kapatıyorum ama sonuç değişmiyorç
  • tamamen driverı sil bilgisayardan sonra tamamen yeni baştan kendi sürücüsünü yükle ekran kartını genelde sürücülerden kaynaklanıyor bu sorun umarım halledersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: ömerözkan

tamamen driverı sil bilgisayardan sonra tamamen yeni baştan kendi sürücüsünü yükle ekran kartını genelde sürücülerden kaynaklanıyor bu sorun umarım halledersin

driveri silmeden yeni driver kurmuştum ama bir de kaldırıp deneyim dediğin gibi,sağol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.