Şimdi Ara

Bilgisayarda kapanma ve restart sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ekran kartı 512mb gddr2 powercolor agp
    ekran kartı almıştım 2 hafta boyunca kullandım bi sorunla karşılaşmadım geçen gün pc kapanmaya başladı Windows a kadar gelip reset atmaya başladı
    ekran kartını söktüm anakarta bağladım yine aynı sorunla karşılaştım bi süre bırakıp tekrar anakarta bağlıyken açınca açılıyordu(şuan olduğu gibi) ama 5-10 dk sonra kapanmaya başlıyodu anakart DDR destekliyo fakat ekran kartını alırken bunu söylememe rağmen gDDR2 diye bişey verdiler herşey tmmda 14 gün sorun çıkarmadı niye şimdi bu sorunlar başladı şuan bağlı değil ekran kartı her türlü yöntemi denedim
    driverları kaldırdım tekrar kurdum
    geri yükledim
    format atmaya çalıştım(yarıda kapandı)(bence donanımsal bi sorun)
    Ram de 512mb
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• az önce bu msj ı yazdıktan sora yine kapandı neyse birşey daha eklemek istiyorum
    anakarta bağladığımda ekranı hiç açılmama sorunu vardı çok saçma gelebilir belki ama işlemci dahil tüm parçaları söküp tekrar taktıkdan sonra açılmıştı
    uyumsuzluk sorunu olabilir diyebilirsiniz ama peki niye 2 haftadır yapmıyoduda şimdi başladı hem ekran kartını söktünten sonrada yapmaya başladı
    acaba power dan mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurtmehmet53 -- 15 Ağustos 2008; 15:47:22 >
  • psu dan olabilir bence özelliklerini yazarsan işlemci vs.. bide psu kac w biraz detaya inermisin yani
  • tam üstüne bastın aynı ekran kartından arkadaşa aldık onda hiç açılmamış 400w istiyomuş
    benimki 300w galiba ama 115V/230 yazıyo ben bundan tam anlamıyorum
  • Anakart uyumsuzlugundan veya ekran kartına yeterli güc ulaşmadıgından olabilir..
  • 15 gün boyunca doğru çalışmıştı ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.