Şimdi Ara

Bilgisayarı kaldırmalımıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene son senem lisede ve sınava çalışmam lazım.Arada ekol hoca gibi sitelerden falan çalışıyorum ama bilemiyorum ya faceyi twitterı falan kapatıcam zaten napmalıyım beyler kaldırayım mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇitoriAşkım

Bu sene son senem lisede ve sınava çalışmam lazım.Arada ekol hoca gibi sitelerden falan çalışıyorum ama bilemiyorum ya faceyi twitterı falan kapatıcam zaten napmalıyım beyler kaldırayım mı?

Ben de son senedeyim. Zaten facebook twitter bugune kadar hic kullanmadim . Ekol hoca icin de tablet kullaniyorum tavsiye ederim pili dayanmiyor zaten takilmak icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arada ekol hoca gibi sitelerden çalışamazsın ama kaldırmazsan yeni sekmende hep feys twitter açık olur. Gizem durumunu falan beğenir kafan dağılır. Kaldır karşim sen kaldır
  • Arkadaş yanlış anlama ama senin gibileri hiç anlamıyorum ne oluyor kanınız pcyi mi çekiyor ders çalışırken girme şahsen ben silkroad oynayan biriyim bütün gün bilgisayar başındayım ama şöyleki bota koyuyorum karşısında ders çalışıyorum derslerim gayet güzel. İstediğim zaman kapatıyorum rahatça kendimi dizginliyebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orion578

Arkadaş yanlış anlama ama senin gibileri hiç anlamıyorum ne oluyor kanınız pcyi mi çekiyor ders çalışırken girme şahsen ben silkroad oynayan biriyim bütün gün bilgisayar başındayım ama şöyleki bota koyuyorum karşısında ders çalışıyorum derslerim gayet güzel. İstediğim zaman kapatıyorum rahatça kendimi dizginliyebiliyorum.

bende silkroad oynayan biriydim birader ilkokulda bende senin gibi yapıyodum şimdi işler değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShReK '

arada ekol hoca gibi sitelerden çalışamazsın ama kaldırmazsan yeni sekmende hep feys twitter açık olur. Gizem durumunu falan beğenir kafan dağılır. Kaldır karşim sen kaldır

Kapatıcam face twitterı
  • Kaldır ben kaldırdım kendını kandırma ekol hoca dısı gırmeyecem dıye.

• aynı sıkıntı bende de var yaz tatili başladığından beri günde ortalama 7 8 bilgisayar başındaydım , yalan yok vallahi . Bende bu sene sınava giricem ama hala kendime hakim olamıyorum. Irademe hakim biriyim aslında ama sigara gibi bağımlılık yapıyor bu bilgisayar

• Kardeşim kaldırmamı istemiyo o da 8.sınıfa geçti kaldırmıyo sbsye çalışması lazım onunda anlamıyo dövsemmi
  • quote:

Kardeşim kaldırmamı istemiyo o da 8.sınıfa geçti kaldırmıyo sbsye çalışması lazım onunda anlamıyo dövsemmi

ben kardeşiyim

biz bu sene oks ye gircez sbs değil bu 1
    ordan dövsemmi felan olmuyor yanıma gelde tepişelim canım sıkıldı kavga heyecan katıyor hayatıma
  • quote:

Orijinalden alıntı: akulasione

quote:

Kardeşim kaldırmamı istemiyo o da 8.sınıfa geçti kaldırmıyo sbsye çalışması lazım onunda anlamıyo dövsemmi

ben kardeşiyim

ordan dövsemmi felan olmuyor yanıma gelde tepişelim canım sıkıldı kavga heyecan katıyor hayatıma

ooo manyak laf manyak laf
  • Eğer dayanamam bakarım diyorsan kaldır da annen veya baban modemini alabilir, gerekli zamanlarda verirler.
    Bu sene, bu sayede son sınavlara 9 zayıfla girmiştim, 5 tanesinden geçtim.
    yada kaldır direk hiç uğraşma. telefonun varsa arada sırada günlük internet paketlerinden alır neye bakmak istiyorsan bakarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CappyDH

quote:

Orijinalden alıntı: akulasione

quote:

ben kardeşiyim

ooo manyak laf manyak laf

Burası warrok tere değil hadi yavrum hadi yürü

• quote:

Orijinalden alıntı: mz~

Eğer dayanamam bakarım diyorsan kaldır da annen veya baban modemini alabilir, gerekli zamanlarda verirler.
    Bu sene, bu sayede son sınavlara 9 zayıfla girmiştim, 5 tanesinden geçtim.
    yada kaldır direk hiç uğraşma. telefonun varsa arada sırada günlük internet paketlerinden alır neye bakmak istiyorsan bakarsın.

Güzel fikir teşekkürler
  • Dersane başlar başlamaz kaldırıyorum beyler teşekkürler
  • KALDIRMA KOLUN AĞRIR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

KALDIRMA KOLUN AĞRIR

Bilgisayarı kaldırmalımıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

KALDIRMA KOLUN AĞRIR

Ov sakat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.