Şimdi Ara

Bilgisayarın aniden kapanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 aylık bir süreden beri bilgisayarım aniden kapanıyor(zamanı belli olmuyor bazen açtıktan 10 dakika sonra bazen 2 saat sonra bazı günler kapanmadığı bile oldu.)Sonra açmaya çalışınca açılıyor ve bir daha kapanmıyor ama şöyle bir olay var bilgisayarı kendim kapatıp yarım saat sonra falan açtıktan sonra kendiliğinden kapanma olayı yine oluyor.Ram slotlarının yerlerini değiştirmeyi denedim bir şey değişmedi, formatı denedim yine bir şey değişmedi.Yardımcı olursanız sevinirim.

• harddiskte sorun olabilir .mavi ekran alıyor musun ?veya ısınma da olabilir.
  • kapanma derken reset atma mı yoksa gücün tamamen kesilmesimi
  • güç kaynağından olabilir sorun yada anakarttan olabilir baska bir güç kaynağıyla deneyin imkanınız varsa
  • güç kaynağı bence.
  • mavi ekran değil ısınmadan olduğunu sanmıyorum ama güç kaynağını düşünmemiştim denemekten zarar çıkmaz
  • sorunun güç kaynağından olmadığı şeklinde bir düşüncem var çünkü bu gün şöyle bir şey başıma geldi yazı yazarken yazının tam ortasında kapanıyordu 1-2 saniye durakladı ve "işte"yazarken "t" harfine basıp çekmeme rağmen "tttttttttttttttttttttt" şeklinde oldu ve e'yi yazmadan kapandı anakarttan olma ihtimali var mı sizce ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.