Şimdi Ara

BİM mi A101 mi ŞOK mu?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
27.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat/kalite/performans bakımından hangisi size daha cazip geliyor? BİM eskisi gibi kaliteli degil. örneğin tereyağından margarin kokusu geliyor, eskiden keyifle yediğim yoğurdu şimdi köpükten farksız geliyor. ki fiyat konusunda da çok cazibesi kalmadı. ŞOK ise eski markaların isim hakkını aldı birşeyler yapmaya çalışıyor henüz tam oturmadi. A101 daha derli toplu geliyor üstelik ürünleri kalite bakımından tatmin ediyor. Sizin tercihleriniz ve düşünceleriniz neler?

• Evimin hemen yanında Bim Adese ve Akyurt var ben genelde Bim'i tercih ediyorum...
  • Bim 1 senedir fiyatlarini yukseltti A101 daha ucuz bence A101
  • A101 on numara
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuhuu

A101 on numara
    A)101 B)im Şo... of devamını getiremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaripKuark

Alıntıları Göster
    Favorim tabiki a 101 ama cidden şokunda yan ürünleri çok güzel.Yoğurdu peyniri tereyağı saydıklarımızın içinde en iyisi ve çok güzel indirimler yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaripKuark

Alıntıları Göster
    bence şok a101de bozuk bozuk şeyler satılyor bimgibi acaip markalar var kekspir bim zaten belli ben şok derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapulcu penguen

bence şok a101de bozuk bozuk şeyler satılyor bimgibi acaip markalar var kekspir bim zaten belli ben şok derim

Alıntıları Göster
    BİM derim başka bimey demem
  • quote:

Orijinalden alıntı: drogbags

BİM derim başka bimey demem

Alıntıları Göster
    Keşke hicbirine muhtac olmasak hepsi birbirinden kötü
  • Bim ve A-101 aynı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlando DeJoseph

Bim ve A-101 aynı.
    Bir keresinde tv de meşhur kanser profesörlerinden biri (Yavuz Dizdar) ucuz marketlerde satılan gıdalar içi çöp gıdalar demişti.

o kadar fazla katkı ve aromatik şeyler girmeye başladı ki ne bisküvi yemek istiyorum ne başka bir şey.

Hangi bisküviye baksam tatlandırıcı , glikoz şurubu vb. var.. kardeşim bisküvi mi yiyoruz kimyasal madde mi ?

daha meşrubatlada gerçek şeker kullanan firma göremedim hangi meşrubata baksam glikoz, sakkaroz şurubu, aspartam, aselsülfam vb..

en güzeli ayran, kefir filan yine onlar da katkılı da en azından meşrubatlar kadar değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pleksiglass

Bir keresinde tv de meşhur kanser profesörlerinden biri (Yavuz Dizdar) ucuz marketlerde satılan gıdalar içi çöp gıdalar demişti.

o kadar fazla katkı ve aromatik şeyler girmeye başladı ki ne bisküvi yemek istiyorum ne başka bir şey.

Hangi bisküviye baksam tatlandırıcı , glikoz şurubu vb. var.. kardeşim bisküvi mi yiyoruz kimyasal madde mi ?

daha meşrubatlada gerçek şeker kullanan firma göremedim hangi meşrubata baksam glikoz, sakkaroz şurubu, aspartam, aselsülfam vb..

en güzeli ayran, kefir filan yine onlar da katkılı da en azından meşrubatlar kadar değil.

Alıntıları Göster
    tekeller işimi görüyor gerisine karışmam

• quote:

Orijinalden alıntı: End Of The Road

tekeller işimi görüyor gerisine karışmam

Alıntıları Göster
    BİM
    A101
    ŞOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: gollum2

Fiyat/kalite/performans bakımından hangisi size daha cazip geliyor? BİM eskisi gibi kaliteli degil. örneğin tereyağından margarin kokusu geliyor, eskiden keyifle yediğim yoğurdu şimdi köpükten farksız geliyor. ki fiyat konusunda da çok cazibesi kalmadı. ŞOK ise eski markaların isim hakkını aldı birşeyler yapmaya çalışıyor henüz tam oturmadi. A101 daha derli toplu geliyor üstelik ürünleri kalite bakımından tatmin ediyor. Sizin tercihleriniz ve düşünceleriniz neler?

BİM for ever
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgscnd

quote:

Orijinalden alıntı: gollum2

Fiyat/kalite/performans bakımından hangisi size daha cazip geliyor? BİM eskisi gibi kaliteli degil. örneğin tereyağından margarin kokusu geliyor, eskiden keyifle yediğim yoğurdu şimdi köpükten farksız geliyor. ki fiyat konusunda da çok cazibesi kalmadı. ŞOK ise eski markaların isim hakkını aldı birşeyler yapmaya çalışıyor henüz tam oturmadi. A101 daha derli toplu geliyor üstelik ürünleri kalite bakımından tatmin ediyor. Sizin tercihleriniz ve düşünceleriniz neler?

BİM for ever
    Dia'yı es geçmeyelim

• quote:

Orijinalden alıntı: AlleinMann

Dia'yı es geçmeyelim

Alıntıları Göster
    BİM !
  • quote:

Orijinalden alıntı: llllxefsanexllll

BİM !

Alıntıları Göster
    BİZİM BURDA BİM VAR BEN BİMDE TAKILIYORUM

• * bu mesaj silindi *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 18:28:8 >
  • Yıkarlar lan burayı. Dün gece vakti kafamda bim poşetiyle sokaklarda dolaştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

Yıkarlar lan burayı. Dün gece vakti kafamda bim poşetiyle sokaklarda dolaştım.
    Tabi ki BIM. Kasiyerleri yeter
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.