Şimdi Ara

bir kaynaktan izlediğimiz (akıcı/canlı değil) görüntüyü kaydetmek hk?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir kaynaktan video izliyorum kendi playeri var gelen data kadar izleyebiliyorum veya datanın hepsi bittiği zaman bastan sona rahatlıkla izlenebiliyor sağ tıklayıp kaynağı görüntüleyemiyorum (macromedia flash....)

youtube gibi ama down imkanı yok

sunu sormak istiyorum

gelen data 'temp demi birikiyor ? buradan ilgili datayı alabilirmiyim

• Cevap yazarken vazgeçtim... Var bunu yapabileceğin program ancak sen aklıma gelen kötü amaçla kullanmasan bile bunu burda okuyan birisi kullanabilir.

Video kaynağınız her neyse eğer görüntünün sizde olmasını isteseydi buna izin veren bir sistemi olurdu. Bu tip programlarla MSN'de izinsiz kayıtlar yapılması sebebi ile ve başka bir amaç olsa bile yayın sahibinin izni olmaksızın kullanılması doğru olmayacağı için cevap veremeyeceğim, vazgeçtim cevap vermekten. Diğer arkadaşlardan bilgisi olan varsa bile böyle bir program tavisye edip, başkasına ait bir görüntüyü her ne olursa olsun izinsiz kaydetmenin vebaline ortak olmamalarının daha doğru olacağını hatırlatırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engunaydin -- 3 Eylül 2007; 17:53:19 >
  • google a bi göz at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 3 Eylül 2007; 18:03:14 >
  • Duyarlı olmak lazım arkadaşlar, @engunaydın ın hakkı var.
  • Öncelikle merhaba, dediğin gibi bilgisayarda izlediğin bir videonun resmin yada benzeri şeylerin bir yedeği alınır, ileride tekrar açtığında böylelikle beklemeden işlemlerini yapabilirsin.
    Bu dosyalar, Internet Exlorer için C:\Documents and Settings\KULLANICIADI\Local Settings\Temporary Internet Files klasöründe Mozilla Firefox için C:\Documents and Settings\KULLANICIADI\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\pycnym8t.default klasöründe bulunur.
    Mesela internetten bir video izledin o videonun uzantısı %99 (youtube ve benzeri siteler için söylüyorum) .flv olur.
    IE vasıtası ile youtubeden bir dosya izlediysen dediğim klasöre giderek sonu .flv olan dosyaları göreceksindir.
    Şayet bilgisayarında FLV player yüklü ise, bu videolara tıkladığında videoların youtubede izlediğin videolar olduğunu göreceksindir. (Firefox'da dosya uzantıları gösterilmez.) bunuda belirteyim.
    Ama bunlar zahmetli işler, bunlarla uğraşmaya hiç ama hiç gerk yok.
    Google'ye girerek YouTube downloader yazarak yardımcı program vasıtasi ile bu videoları indirebilirsin, (Ben bunu tavsiye etmiyorum) benim tavsiyem firefox için UnPlug eklentisini indirmendir istediğin her tür dosyanın uzantısını sana bulur ve download etmene olanak tanır video flash resim aklına ne gelirse, hemde bedava Şayet downloadlarını bulamazsan Ö.M atarak yardım istiyebilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.