Şimdi Ara

Bir Playstation cafeyi başka bir tanesine tercih sebebiniz nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
1.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tadilat yapacağım önerilerinizi bekliyorum. Bütün önerilere açığım.

• quote:

Orijinalden alıntı: nutro

Arkadaşlar tadilat yapacağım önerilerinizi bekliyorum. Bütün önerilere açığım.

Koltukların rahatlığı çok önemli,televizyon kaliteli görüntü vermeli,yemek,içecek servisi olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deeboo

quote:

Orijinalden alıntı: nutro

Arkadaşlar tadilat yapacağım önerilerinizi bekliyorum. Bütün önerilere açığım.

Koltukların rahatlığı çok önemli,televizyon kaliteli görüntü vermeli,yemek,içecek servisi olmalı.
    İkram ikram ikram, bir kaç ay full, sonra oturur düzen, tabi sandalyede oturtmayın insanları ,temiz güzel bi 2 li koltuk yeter. min 102 ekran tv derim. 82 ekran olan yere gitmem hiç. Gerçi nadir giden biriyim ama yine de gitmem

• Koltuklar kıç kıça olmasın , ben televizyona yakından bakarak oyun oynamayı sevmem. Koltuklar tvden en az 2 metre geriye kadar gidebilmeli ...
    Tvler en az 40 inç olmalı.

İkrama gerek yok fiyat uygun olsun ve havadar ortam olsun yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: webdh

Koltuklar kıç kıça olmasın , ben televizyona yakından bakarak oyun oynamayı sevmem. Koltuklar tvden en az 2 metre geriye kadar gidebilmeli ...
    Tvler en az 40 inç olmalı.

İkrama gerek yok fiyat uygun olsun ve havadar ortam olsun yeter.
    Peki bir iki tane PS4 koysam mantıklı mı şu anda sizce?
  • İkram yapabilirsiniz birde içecek tost gibi birley yaparsanız fiyatları uygun yapın garanti veriyorum 3 kişiden 1 i alacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

İkram yapabilirsiniz birde içecek tost gibi birley yaparsanız fiyatları uygun yapın garanti veriyorum 3 kişiden 1 i alacaktır
    sessiz olmalı gittiğim yerde çok ses var ise bir daha uğramam birde tost satıyoruz diye 5 liradan satmaya gerek yok aldıklarını hesaplarsın 1 lira kar koyarsın 2 lira koyarsın eyvallah . Yazında klima çalıştırın ...
  • Koltuklar cidden rahat olmalı ayaklarını rahatça uzatmalı insanlar şahsen önceden gittiğim yerde sigara içilebilen bölüm vardi o da cidden tercih sebebimiz oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaubern

Koltuklar cidden rahat olmalı ayaklarını rahatça uzatmalı insanlar şahsen önceden gittiğim yerde sigara içilebilen bölüm vardi o da cidden tercih sebebimiz oluyordu.
    1. " güler yüzlülük" ve saygılı konuşma şekli

2. temizliği , koltukların rahatlığı ve tv kalitesi

3. müşteri profili

4. Soğuk ve sıcak içecek satışı ile birlikte abur cubur satışı

Bonus : Patlamış mısır ikramı. Maliyeti de ucuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 12 Ocak 2014; 17:50:42 >
  • Televizyon kalitesi onemli oyunu oynarken yasatmali bize onu. Komtuklar onemli rahat olmalilar. Cips ve kola gibi seyler satilabilir cunku oynarken iyi gidiyor. Oyun yerleri arasinda insanlari rahat ettirecek bosluklar olmali boylece rahatca oynayabilmeli gelenler. Ayrica kisisel gorusum guitar hero gibi geregi olmayan islere girme. Hem oyun alani kaplar hem uzun vadede zarara ugratir yerine 2 tane tv koyarsin rahatca. Mekanin musteri kitleside onemli en yakin arkadasimlada gitsem kiz arkadasimlada orada rahat etmeliyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siraog -- 12 Ocak 2014; 18:29:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

1. " güler yüzlülük" ve saygılı konuşma şekli

2. temizliği , koltukların rahatlığı ve tv kalitesi

3. müşteri profili

4. Soğuk ve sıcak içecek satışı ile birlikte abur cubur satışı

Bonus : Patlamış mısır ikramı. Maliyeti de ucuz :)

Alıntıları Göster
    Bir PS Cafede en buyuk nokta musterilerin kendini rahat hissetmesidir.

Ortamda barzo tipler olmamalidir , ozellikle mekan temiz kokmalidir.

Armut koltuklar iyidir , yemek servisi degilde bir icicek dolabi fena olmaz ,

Sak diye soylemiyorum sapikta degilim fakat bir mekan isletecekseniz mutlaka bir-iki bayan elaman olmalidir.

Kiz arkadasimla ev musait degilse bir PS cafeye giderim fakat erkekler matinasi gibi kufur edilen bir yerede girmem.

Sigara icilebilen bir yer yapabilirsiniz havalandirmali olarak...

En az 3 tane PS4 ve 40" ekran gerekli , 16 yas sinirlamasi olmazsa olmazi

• quote:

Orijinalden alıntı: Aimstein

Bir PS Cafede en buyuk nokta musterilerin kendini rahat hissetmesidir.

Ortamda barzo tipler olmamalidir , ozellikle mekan temiz kokmalidir.

Armut koltuklar iyidir , yemek servisi degilde bir icicek dolabi fena olmaz ,

Sak diye soylemiyorum sapikta degilim fakat bir mekan isletecekseniz mutlaka bir-iki bayan elaman olmalidir.

Kiz arkadasimla ev musait degilse bir PS cafeye giderim fakat erkekler matinasi gibi kufur edilen bir yerede girmem.

Sigara icilebilen bir yer yapabilirsiniz havalandirmali olarak...

En az 3 tane PS4 ve 40" ekran gerekli , 16 yas sinirlamasi olmazsa olmazi

Alıntıları Göster
    Kusursuz birhavalandırma ve ortama hakim olan temiz fresh kokular
    Kusursuz ve estetik açıdan uzerınde kafa yorulmus göze hoş gelen aydınlatma
    Wc lerin kusursuz ve tertemiz olması
    Büyük ekran ve kontrast vs ayarları dengelı yapılmıs dogru renk tonlarında tv ler
    Tv lerden gelen seslerın dıger tv lerde oyun oynayanların kulagını tırmalamayacak duzeyde ses sevıyesınde olması
    Ne sıgara ıcenler bolumu ne sıgara kokusu olmaması
    Oyun kolları orjınal sony olmalı dıger yan sanayıler dırek keyfımı bozuyor.
    Tabıkı dekorasyon ve oturma grupları da gunumuz estetık ve gorsel zevklerıne uygun standartlarda olmalı.

Bu saydıklarım benım ıcın en onemlı krıterdır. Ha ben zaten gıtmıyorum hayatımda da 2 kere gıttım seneler evvel ama bu saydıklarım hızmet sunan tum mekanların olmazsa olmazı unsurlardır ve bu unsarların ustune dıkkatle egılen mekan sahıbı/ısletmecı her kosulda 1-0 onde baslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi previlla -- 12 Ocak 2014; 18:42:09 >

• Tabikide rahat koltuk yemek icecek nargile ve en onemlisi oyundur gidip 110 tl verecegine 5 -10 tl verir oynarsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frenchhhkisss

Tabikide rahat koltuk yemek icecek nargile ve en onemlisi oyundur gidip 110 tl verecegine 5 -10 tl verir oynarsin
    1- İsminin Pes Cafe olmaması.
    2- Pesten başka oyunlarında bulunması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

1- İsminin Pes Cafe olmaması.
    2- Pesten başka oyunlarında bulunması.

Alıntıları Göster
    Oyun çeşitliliği önemli.
    Koltuklar rahat olmalı.
    İkram olmalı.
    İnsanlar karınları acıktığında doyurabilmeli. (Tost vs gibi şeyler satabilirsin.)
    Game pad'ler özellikle temiz ve kusursuz olmalı.
    Ortam temiz kokmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Oyun çeşitliliği önemli.
    Koltuklar rahat olmalı.
    İkram olmalı.
    İnsanlar karınları acıktığında doyurabilmeli. (Tost vs gibi şeyler satabilirsin.)
    Game pad'ler özellikle temiz ve kusursuz olmalı.
    Ortam temiz kokmalı.

Alıntıları Göster
    İkram olmalı
    Sıcak olmalı
    Rahat olmalı (koltuk rahat olmalı ve ayağını uzatabileceğin bi yer olması.)
    TVler kaliteli görüntü vermeli
    Futbol oyunlarında son kadrolar olmalı
    Burda olduğu gibi 10 saat oyna 1 saat bizden gibi bir şey yapabilirsin.Ama 10 saat çok.6-7 saat iyidir Bir kartvizit yaptırmışlar 10 tanede kare var içine kaşe basıyorlar.
    Gamepadlar iyi olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: previlla

Kusursuz birhavalandırma ve ortama hakim olan temiz fresh kokular
    Kusursuz ve estetik açıdan uzerınde kafa yorulmus göze hoş gelen aydınlatma
    Wc lerin kusursuz ve tertemiz olması
    Büyük ekran ve kontrast vs ayarları dengelı yapılmıs dogru renk tonlarında tv ler
    Tv lerden gelen seslerın dıger tv lerde oyun oynayanların kulagını tırmalamayacak duzeyde ses sevıyesınde olması
    Ne sıgara ıcenler bolumu ne sıgara kokusu olmaması
    Oyun kolları orjınal sony olmalı dıger yan sanayıler dırek keyfımı bozuyor.
    Tabıkı dekorasyon ve oturma grupları da gunumuz estetık ve gorsel zevklerıne uygun standartlarda olmalı.

Bu saydıklarım benım ıcın en onemlı krıterdır. Ha ben zaten gıtmıyorum hayatımda da 2 kere gıttım seneler evvel ama bu saydıklarım hızmet sunan tum mekanların olmazsa olmazı unsurlardır ve bu unsarların ustune dıkkatle egılen mekan sahıbı/ısletmecı her kosulda 1-0 onde baslar

Temizlik ve havalandırma önemli. Uğur Dündar'ın baskın yaptığı yerlere benzememeli. Bir zaman sonra elektronik araçların çıkardığı bir koku var onun önüne geçmeli.

• ilk dikkat ettiğim mekanın havadar olması.malum 3 hafta banyo yapmadan ortalıkta gezen insanlar da var memlekette.
    tuvaletin kapısı açıldığı zaman tüm kafenin sidik kokmaması
    koltukların rahat,televizyonların büyük olması
    öğreci indirimi yada 2 saat sizden 1 saat bizden tarzı kampanyalar da yapabilirsiniz
  • Farklı oyunlar olması önemli bence bitek pes fifa değil olay
  • Mekanın ferah olması gelen gidenin Tekin olması atmosfere bakınca buranın sahibi oyundan anlıyormuş demem mekanın temiz olması terk başıma gidip hangi oyunlar var diye sorduğumda Fifa ve nfs dışında alternatif oyunların söylenmesi en son da fiyat
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.