Şimdi Ara

Birbiriyle en çok karşılaştırılan 2 üniversite

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Örneğin x üniversitesi vs y üniversitesi olarak düşündüğünüzde.Bugüne kadar en çok hangi versusu duydunuz?

• Ya zaten senin bu başlığı açma sebebin itü ytü denmesini isteyip ytü egonu tatmin etmek istemen puhahahahahh sanki bilmiyoruz çevremde itü ytü karşılaştırılıyo demiş senin çevren yıldızlı ondandır kanka itüde kimse yıldızla karşılaştırmaz okulu herkes odtüyle karşılaştırır odtü de en az 20 arkadaşım var arada hep gırgır muhabbeti döner itü odtü karşılaştırırken odtülülerde itüyle karşılaştırır hep kendi okullarını

Ben etrafımda hiç itü odtü karşılaştırması yapan görmedim denebilir.Hep Ytü ve İtü katşılaştırılır ama işin ilginci Odtü Boğaziçi kendi arasında bu kadar karşılaştırılmaz.Bence bunun sebebi İtü ve Ytü'de olan bölümler neredeyse aynı ve ikisi de İstanbul'da bir teknik üniversite.
  • itüodtü tabıkı
  • İtu odtu
  • Itu odtu

aksi iddia edilemez

2.sirayi da

Boun bilkent kapismasi alabilir

• İtü odtü.
  • sakarya kocaeli 

• bayburt ve hakkari üniversiteleri.

• tıp için Cerrahpaşa Hacettepe ikilisi vardır
  • itü ytü
  • Ben etrafımda hiç itü odtü karşılaştırması yapan görmedim denebilir.Hep Ytü ve İtü katşılaştırılır ama işin ilginci Odtü Boğaziçi kendi arasında bu kadar karşılaştırılmaz.Bence bunun sebebi İtü ve Ytü'de olan bölümler neredeyse aynı ve ikisi de İstanbul'da bir teknik üniversite.
  • Koç-sabancı
  • Boğaziçi tek karşısında koç sabancı bilkent 

• GTÜ vs MIT
  • ODTÜ x Boğaziçi

ODTÜ x Bilkent

• GTÜ İYTE

gtü şamarlar

• İTÜ MIT

• TOBB x Stanford
    TOBB x MIT
  • Ben bilkent bogazici görürdüm say için
    Ea için de koç bogazici
  • Arjen_Robben18 A kullanıcısına yanıt

Ya zaten senin bu başlığı açma sebebin itü ytü denmesini isteyip ytü egonu tatmin etmek istemen puhahahahahh sanki bilmiyoruz çevremde itü ytü karşılaştırılıyo demiş senin çevren yıldızlı ondandır kanka itüde kimse yıldızla karşılaştırmaz okulu herkes odtüyle karşılaştırır odtü de en az 20 arkadaşım var arada hep gırgır muhabbeti döner itü odtü karşılaştırırken odtülülerde itüyle karşılaştırır hep kendi okullarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marxınsakalı -- 12 Eylül 2022; 14:30:39 >
  • HACETTEPE x mit-yale-goethe-munich tech-koc-Sabancı-bilkent-itü-odtü görüyorum çoğunlukla.

genelde Hacettepe daha iyi diyorlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.