Şimdi Ara

bitlocker'li harddisk ten kurtarılan video açılmıyor? çözümü var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba, bitlocker'li hardiskimden kurtarma programlarıyla video formatında bazı dosyalarımı kurtardım. kurtarılan bazı dosyaları kmplayer ile açabiliyorum ama çoğunu açamıyorum.

gomplayer, vlcplayer, dixplayer, gibi birçok bilindik program denedim. total converter ile video formatını değiştirdim fakat hiçbir faydası olmadı. bir çözümü var mı? şimdiden teşekkür ederim

• up
  • o playerlerin hiçbirine gerek yok. k-lite codec paket sisteminde yüklü ise zaten yeter. videolarda kurtarılmış gözükebilir ama açılmaması normal. çünkü tam olarak kurtarmamış. malesefte başka bir yolu yok. ancak hdd yi uzman analizcilere gönderirsen daha fazla kurtarma olabilir sadece başkada bi durum olmaz.
  • cevaplarınız için teşekkür ederim. ÇÖZÜME ULAŞTIM. (kastettiğim, bit locker sorunu çözmedim; recovery programı ile ihtiyacım olan dosyaları kurtardım) . bulunduğum ilde bir netobook servisine verdim. % 90 kurtarırız dedi. icare data recovery programında hard disk 6 gün kaldı fakat videolarımı kurtaramadılar. vaktim olmadığı için başka bir yere veya daha profesyonel bir yere götürmedim. evde başka recowery programlarını kullanmaya karar verdim. bir kaç program denedim ve 1.5 günde "EaseUS Data Recovery Wizard 8.8" programı aracılığı ile istediğim dosyalarımı (videoları) kurtardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3364946 -- 30 Mayıs 2015; 21:31:57 >
  • yukarıda belirttiğim program ile kurtardım, hatta kilitlenmeden önce sildiğim filmleri de buldu.
  • Sen yine iyi kurtarmışsın hocam. Benim fullhd arşivim uçtu. 20 çeşit filan veri kurtarma programı denedim videoları kurtarıyor ama hiçbi şekilde açılmıyodu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.