Şimdi Ara

bmw 1.16i - mercedes a180

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2014 0 km 1.16i M sport oto. vites (galerilerde 99 bin tl - bayii 103bin) - 2013-2014 a180 cdi otomatik style paket(2014 leri 100bin civarı) - 2013-2014 a180 amg paket otomatik

bunlar arasında hangisin tercih etmek mantıklı veya bunların yerine daha düşük bütçeyle alfa 159 1.9jtd , 2009-10 c180 veya benzer bütçelere volvo s60 - v40 mı alınmalı ,

• BMW de baya doluymus baya zevk verir arkadan itis falan ZF bir de .

Ancak Volvo V40 R design da olursa arada kalırım Ben de bilemedim simdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence biraz bekleyin derim.

Neden derseniz? Şu an piyasa biraz karışık malum sene sonu ve Paris Auto Show'u var.

Ama hemen alacağım derseniz.

Cevap hazır arkadan itiş zevki mi? Yoksa tüketim mi?

Arkadan itiş zevki ve sportifliği yaşama 1 serisi.

Yakıt içinde A serisi.

Ben olsam 1 serisi alırdım demek isterim ama iyi pazarlık şartıyla alın derim.

Şunu da göz önüne alın yakıtta fark dağlar kadar olsa da 0-100'de 1.5 saniye sadece ve son hızda ise 20 km.

Ben son kararı vermek için iki araca da binerdim.Test eder içime sineni güzel bir donanımla alırdım.7

Özet:

Otoban'a çıktığınızda sizin aracınızdan daha kalitesiz ve ucuz araçlardan tokat yemek ama bunun yanında her şehir içi arabaya bindiğinizde ne az yakıyor be

demek mi?

Ben olsam şehiriçi kullanacaksam A serisi test eder bakarım ama az ve genelde trafik olmayan yerlerde kullanacaksam 1 serisi alırım.

• 1 serisi hocam. Zaten tüketimi makul aşırı bir tüketimi yok

• Ben o paralara hertürlü Volvo v40 Ocean Race edition alırdım. Güvenliğini konuşmaya gerek yoktur heralde aynı zamanda çok yakan bir motora sahip değil. Bana kalırsa bu yarışı Volvo kazanır.

• mercedes a180 cdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.