Şimdi Ara

Bmw E 60 Yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim 2008 model bmw 520d e60 kasa aracım var, size sormak istediğim aracımın dış dikiz aynalarının yani camlarının alt taraflarında paslanma var bunu nasıl geçirebilirim. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

• levi karakian L kullanıcısına yanıt
    Ayna camlarından bahsediyorsunuz sanırım.Camlar yan sanayi olarak değişmiş olabilir daha önce ben böyle birşey duymadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

Ayna camlarından bahsediyorsunuz sanırım.Camlar yan sanayi olarak değişmiş olabilir daha önce ben böyle birşey duymadım.

Hocam aracı ben sıfır aldım borusandan orjinal herşeyi,ben kıbrısda yaşıyorum ama aracım tr plaka öğrenciyim burada su tuzlu ından oluyor sanırsam fakat bunu geçirecek bir kimyasal var mı acaba?
  • levi karakian L kullanıcısına yanıt
    Kimyasal ile çıkacağını pek sanmıyorum servise götürüp göstermenizde fayda var belki ücretsiz değişim yaptırabilirsiniz bir ihtimal. Elektrokrom özelliğini yitirmiştir muhtemelen.
  • MERHABALAR KALIN PASTA DENEYEBİLİRSİNİZ
  • selam 2007 bmw 5.20 d var . aracı bluetootla telefona baglamaya çalışıyorum ancak araçta blutooth aktıifleşmiyor defalarca tıklamam ve basılı tutmama rağmen işaretlenmedi yardımcı olurmusunuz
  • selam 2007 bmw 5.20 d var . aracı bluetootla telefona baglamaya çalışıyorum ancak araçta blutooth aktıifleşmiyor defalarca tıklamam ve basılı tutmama rağmen işaretlenmedi yardımcı olurmusunuz
  • emresert1001 E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar E60/61 araçlarda Bluetooth kullanımı Ulf modülü kontrol ünitesi ile sağlanmaktadır M-ask cihazınız veya CCC sistemi kullanıyorsa aracınız(bunu araç şasesi verirseniz kontrol edebiliriz) bu modülde kronik olan bir arızadır.
    Onarımı mümkün olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.