Şimdi Ara

BMW connected drive

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
9
Favori
5.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Temmuz 2023 de X1 aldım. Connected drive malesef her bmw de olduğu gibi bende de yok. Ancak bilgi de alamıyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan yazabilir mi.

Mesela ne zaman bizim arabalarda aktif olacak ?
    Eski modellerde açılmayacak diye okuyorum, bilgisi olan var mı ?

Genel bilgiler verebilirseniz sevinirim...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Selamlar,
    Bende ikinci el almayı düşünüyorum. O yüzden bu konuyu bende takip ediyorum. Daha yeni sordum mevcut araçlar için ne olacağı belli değil. Şuanda mart 24 itibariyle alınan tüm araçlar connected drive özellikli ancak onlar bile temmuz gibi aktif kullanmaya başlayacaklar. Bir yerde okumuştum 2020 sonrası tüm araçlar için birşeyler düşünülüyormuş. Bu konu BMW 3 serisi (G20) konusunda takip ediliyor genelde siz de takip edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nisan teslim araçlarda mevcut teslim de C drive sözleşmesini ayrıca imzalatıyorlar, temmuz da açılacak deniyor. Diğer araçlar için kit satılacak ama yıl sonunu diğer yıl başını bulur muş.

• kubica007 K kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani ? Kit dediğin nedir ? Benim arabada simcard var diye biliyorum. Ayrıca birşeyler daha mı alacakmışız yani ?

• sanırım orda teknik bir durum uyum sorunu gibi bir şey var ama sizin 2023 model araç farklı olabilir eski araçlar için kit alınması gerekecekmiş dediler.

• Eski araçlara gelmeyecek maalesef , kim söylediyse sallamış. Bmw genius arkadaşım var, öyle bir bilgi yok.

• emreq E kullanıcısına yanıt

Daha connected drivelı araçlara bile açılmadı özellik. Öncelikleri hizmeti onlara açmakta. Bunun kesin olmayacağını söylemek için biraz erken değil mi? Ayrıca cidden 2022 2023 hatta 2024 mart ayına kadar sıfır araç alan adamların günahı ne? İstemeleri en doğal hakkı. Bu arada birilerini savunmuyorum benim BMW aracım yok ama ikinci el almayı düşünüyorum kısmetse. O yüzden şu konunun netleşmesi beni de ilgilendiriyor.

• blanco B kullanıcısına yanıt
    Günahımız, bu ülkede doğmuş olmamız sanırım. Bu arada 2017 de ben bu özelliği kullanabiliyorken, yedi yıl sonra, yedi yıl öncesine dönmeye çalışıyor olmamız çok acı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aralık 2023'te aldığım X1 aracım var, bayramdan önce yazılım güncellemesi için servise gittiğimde bizim araçlara Ekim ayında Connected Drive gelmesinin planlandığı söylendi. Bekleyip göreceğiz bakalım..

• bianca B kullanıcısına yanıt
    Gelsin artık. Arabanın bir çok özelliğini kullanamıyoruz...

• geldi, şu an app yükleme vb aktif değil ancak çalışıyor eğer araçta connected drive var ise.

• robertpoche656565 R kullanıcısına yanıt

ekstra bir şey yapmadan mı açılıyor? aracım 2021 3.20i. sizde kendiliğinden mi açıldı?

• içerğinde connected drive olan araçlarda direk mybmw app kurarak açılıyor, şu an bildiğim 2024 nisan sonrası araçlarda olmalı. app'i kurup deneybilrisiniz hızlıca.

• Temmuz 2023 X1 için denedim az önce ama aracı ekleyemedim. Resimdeki hatayı verdi.. BMW connected drive

• uygulamayı yüklüyoruz ama Araçta QR okutmamız gerekiyor. QR olmadığı için 2024 öncesi araçları kapsamıyor şimdilik galiba ? Yada bilgisi olan bilgi verebilirmi ? Teşekkürler.

• waskomnl kullanıcısına yanıt

bu ekran qr resmi taradıktan sonra mı çıktı? usb ile bağlantı seçeneğine gelemedim...

• nofearl N kullanıcısına yanıt
    17 haneli BMW id girdikten sonra çıktı bu uyarı.

• waskomnl kullanıcısına yanıt

bende vin girince kamera açtı, qr kod okutmak için. 2023 ix, bildiğim kadarı ile qr okutabilecek yer yok.

bu arada simdilik connected drive https://www.bmw.co.uk/en-gb/mybmw/vehicle-overview üzerinden bakılabiliyor, işe yarar birşey yok ama.

app çıkmadan önce dijital anahtar vs co.uk üzerinden yapılıyordu... 2024 ix1 ile alttaki gibi unlimited görünüyor. ek alınaiblir servisler vs görünüyor ama çalışmıyor çoğu tuş link vs.

ix eklemeye çalışınca da arabadan yapın desteklemiyor diyor.

BMW connected drive

BMW connected drive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nofearl -- 1 Temmuz 2024; 18:6:5 >

• Burada hepsi güncel bir şekilde paylaşılmış;

https://www.bmw.com.tr/tr/topics/offers-and-services/bmw-digital-services-and-connectivity/bmw-connected-drive-genel-bakis.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarpdoruk -- 2 Temmuz 2024; 0:3:14 >
  • sarpdoruk S kullanıcısına yanıt

Değerlendirme hala devam ediyor diyor:

BMW connected drive

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.