Şimdi Ara

Body Building Program Sorusu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bodye başlıyalı 2,5 ay oldu.Gözle görülür değişmeler var tabiki.Ama vücudum şekillenmesine rağmen biraz kilo almam gerektiğini söylüyor hocalarım.Boyum 1.87 kilom 75.Protein tozu kullanıyorum spora gittiğim günler 2 ölçek, gitmediğimde 1 ölçek.Asıl sormak istediğim ise göğüs ve göbek kaslarım tam belirgin değil hafif düzelme var ama başkalarının çok aşırı şekilde gelişirken benimkiler sadece hafif düzleşiyor, hacim kazanmıyor.Fit bir vücuda sahip olmak istiyorum ama biraz da hacim kazanması şart.Bu arada yaptığım programda bench press,polaris,incline dumb press,pullower,lat pull down,mekik,üst mide,alt mide,dumbbell yanlara gibi hareketler var.Nasıl bir yöntem izlemeliyim?

• up
  • Dostum toz lar gerçekten işe yarıyor mu bende onu merak ediyorum ?
  • Okul nedeniyle şehir dışında olduğum için güzel beslenemiyorum, geriye kalan protein ihtiyacımı da tozla karşılamaya çalışıyorum ama ne kadar etkiliyor bilmiyorum
  • kimse sallamamış :D koptum
  • hacim kazanmak için ağırlığı arttır tekrarları düşür. Protein tozlarına fazla güvenme 3 aydan sonra yararı olur tozların bu 3 ay içinde maximum miktarda doğal beslenmeye çalış yumurta süt peynir et bol bol tüket
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.