Şimdi Ara

Boğaziçi Bilgisayar Vs Boğaziçi İşletme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ikisine de puanım yetiyor sizce hangisini seçmeliyim?Hangisinin önü daha açık?

• O kadar farklı alanlar ki.Hayallerinde hangisi varsa onu seç.Boğaziçi Endüstri mi İşletme mi dersen bir ölçüde anlarım ama birisi elma birisi armut.
  • ikaraer İ kullanıcısına yanıt
    Farklı alanlar da ikisine de uzağım :).2sinden birini seçiceğim kesin gibi ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamane1994

Farklı alanlar da ikisine de uzağım :).2sinden birini seçiceğim kesin gibi ama.
    sen naptın ya :D bence önce bir alan seç sen zaten o puana seçtiğin alana girersin illa boğaziçi olmak zorunda değil :D
  • cardiogod kullanıcısına yanıt
    Aslında istediğim bölüm boğaziçi endüstri idi ama orası kesin gelmeyecek 800 le almış benim sıram 1200 .Puanım boşa gitmesin diye 2.en yüksek puanlı bilgisayar var onu düşnüyorum mantığım bu şuan.O kadar fen çalıştım işletmeye de gitmek istemiyorum 1200 sıralama kolay yapılmıyor.İşletmeye gidersem kendimi kötü hissedicem.
  • Bilgisayar yaz git ben gidemedim sen git efkarlandim yine
  • quote:

Aslında istediğim bölüm boğaziçi endüstri idi ama orası kesin gelmeyecek 800 le almış benim sıram 1200 .Puanım boşa gitmesin diye 2.en yüksek puanlı bilgisayar var onu düşnüyorum mantığım bu şuan.O kadar fen çalıştım işletmeye de gitmek istemiyorum 1200 sıralama kolay yapılmıyor.İşletmeye gidersem kendimi kötü hissedicem.

puan boşa gidecek mantığıyla düşünme. hayatının geri kalanını belirleyecek bi karar bu.

ayrıca bişey merak ettim yaş 20 mi hocam? neden geç kazandınız onu merak ettim
  • guitarhero111 G kullanıcısına yanıt
    1994 lüyüm işte 20 oluyor heralde . Lise hazırlıklıydı 5 yıl ve geçen sene istediğim puanı alamamıştım.2 sene kayıp oradan.
  • zamane1994 kullanıcısına yanıt
    Cihat kora maduru musun

Bilgisayara özel ilgin yoksa İşletme seç okuması rahat bölüm kullanışlı yönetici olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynet_net

Bilgisayar yaz git ben gidemedim sen git efkarlandim yine

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pichie Rich

quote:

Orijinalden alıntı: bynet_net

Bilgisayar yaz git ben gidemedim sen git efkarlandim yine

+1

Alıntıları Göster
    soru mu la bu ? tabiki bilgisayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AintMadAtCha

soru mu la bu ? tabiki bilgisayar

Alıntıları Göster
    up
  • Up.
  • quote:

Up.
    up
  • quote:

up

Alıntıları Göster
    Ben olsam senin yerinde napardım onu söyliim

Şimdi ben tm öğrencisiyim bunu belirteyim. boğaziçi işletme yazmıcam çünkü işletme ekonomi gibi alanları pek sevmem büyük ihtimalle ya ankara hukuk ya boğaziçi siyaset yazcam tm sıralamam 900 küsür

boğaziçi işletme gerçekten güçlü bir bölüm. türkiyedeki en iyi işletme bölümü ama kardeşim sen sayısal adamsın o kadar fen kasmışsın şimdi bi de beni düşün bende istesem boğaziçi işletmedeyim ve ben basit makineler bile çözemem :D tamam ygs de fen yaptık oda 25 net falan yani. bence o kadar fen emeğine yazık olur baştan ona göre çalışsaydın keşke.

istediğin bölümü tutturmuşsun boğaziçi bilgisayar çok iyi bir bölüm ve yöneticilik adına daha avantajlı. ceoların yüzde 12 si boğaziçi mühendislik mezunlarıymış bunların çoğuda bilgisayar ve elektronik mühendislikler. boğaziçi işletme mezunlarıysa yüzde 3 gibi bi değerdi odtü işletme bile sollamış yüzde 6 ile. o tabloya bi bakayım editlerim şimdi.

Hakkında hayırlısı olsun ikiside çok güzel bölüm. yöneticilik falan yapmak istiyorum dersen bilgisayar mühendisliği bir engel değil hatta bir + diyebiliriz çünkü matematiksel düşünceni geliştirir analitiksel yönün gelişir ve bu iş hayatında daha yararlı olur. bu forumdaki çoğu arkadaş gibi bir yerlerimden sallamıyorum kaç bin tane tanıtım izledim boğaziçide. işletme daha kolay bir bölümdür matematiksel yönü azdır ama bence bilgisayar sayısaldan 1500 sıralama yapmış birine daha uygun

hayırlısı

• İşletme yaz. Bilgisayara meraklı kişilerin önlerini tıkama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

İşletme yaz. Bilgisayara meraklı kişilerin önlerini tıkama.
    boğaziçi bilgisayar yaz kuşkusuz.
  • Bilgisayar İtü-Odtü-Bilkent gibi üniversitelerde okunur işletme için boğaziçi iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

Bilgisayar İtü-Odtü-Bilkent gibi üniversitelerde okunur işletme için boğaziçi iyidir.

Ya boş muhabbet yapmayın abicim ya 1 k olsan Odtü mü yazcan ? Her iddasına varım forumun %100 1 k olsa Boğaziçi Mühendislik yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Jobs35

quote:

Orijinalden alıntı: Bi50likdaha

Bilgisayar İtü-Odtü-Bilkent gibi üniversitelerde okunur işletme için boğaziçi iyidir.

Ya boş muhabbet yapmayın abicim ya 1 k olsan Odtü mü yazcan ? Her iddasına varım forumun %100 1 k olsa Boğaziçi Mühendislik yazar.

Odtü-İtü-Bilkent'in tavanlarına bak görürsün :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.