Şimdi Ara

BOĞAZİÇİ felsefe,turizm ya da İTÜ ekonomi kazananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
3.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen hepiniz yönetim bilişim sistemleri ve uluslarası ticaret kurbanısınız. Ben bu şki bölümün altına bişey yazmadım ve 6k ile açıkta kaldım. Sorum şu: benim yerimde olsanız ek yerleştirmeyle bu bölümlerden birine mi girerdiniz yoksa kırıksız obpnizle yeniden mi hazırlanırdınız?

• Gir brom on numara üni ve bölümler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batikonn -- 7 Ağustos 2019; 19:42:39 >
  • Ben ıtü ekonomiye girdim tıpkı senin gibi yazdım en sonada ıtü yazmıştım nolur nolmaz diye o geldi pek bi bilgim yok açıkçası
  • ek yerleştirme tabii ki
  • Neden ek yerleştirme. Ben türkiye geneli sınavlarda ilk 300 deydim hep. Her sınavda fark attığım insanlar 1000-2000 arası sıralama yaptı. Kendime güvenmemekten ve stresten bu sıralamayı yaptım. Seneye sakin olup daha iyisini yapabileceğime inanıyorum
  • gothmog1283 G kullanıcısına yanıt
    Keşke itü ekonomi yazmasaydım tekrar hazırlansaydım demiyor musun içinden peki boğaziçi olmadığı için
  • Turizmi merak ediyorsan mezunlarını falan konuma bakabilirsin https://forum.donanimhaber.com/bogazici-turizm-isletmeciligi--139165661
  • Peterrgriffenn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgilendirme için.
  • her sene tm daha kotuye gidecek.bence yaz kurtul.bu sene 2.8le alan ybs belki seneye 1.2k olacsk.odtu iktisat 2 senede 14k dan 4.9a isletme 9k dsn 3k ya geldi
  • hocam kırıkla hazırlanmak kolay değil ki boğaziçi sıralamalarıda uçtu itu ekon bile 9k civarında kapadı ki bnim obp 70 zaten yine şansımı denerim ama
  • gothmog1283 G kullanıcısına yanıt
    Yok yok tebrik ederim. Benim demek istediğim kırığın olmasa şuan neden yazmadım der miydin
  • fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Daha ileri gideceği bir yer kalmadı ki. Benim ayt mat ve tyt fen de eksiklerim vardı konularım tam olsada. Onları tamamen toparlayıp uzmanlaşınca konılarda 1kdan ileri bir sıralama yapacağımı sanmıyorum.
  • Batikonn B kullanıcısına yanıt
    ben senin yerinde olsam turizme gidip cap falan denerdim
  • İtü ekonomi kapanışı kaç k acaba bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exodia474 -- 7 Ağustos 2019; 22:32:45 >
  • Exodia474 E kullanıcısına yanıt
    9k galiba
    Teşekkür ederim boun turizm falan 20 k lara çıkmış sanırım
  • İtü ekon gelen biri netlerini yollayabilir mi?
    Sıralamalar değil de puanlar daha ileri gidebilir. Tahminimce ea'da seneye iyi sıralamalar yapmak daha da zor olacak.

Bunun dışında bence sınav anında neden yapamadığınızı iyi değerlendirmenizi öneririm çünkü stres, heyecan problemi yaşadıysanız seneye de bu sorununuzu aşamayabilirsiniz ve benzer bir durum yaşayabilirsiniz. Eğer başka bir sebepten olduysa sebebe bağlı olarak 1 sene daha hazırlanmak mantıklı bir seçenek olabilir
  • mezun senen değilse 1 sene daha hazırlanabilirim diyorsan hazırlan
    bu sene 6k seneye 500-600 yaparsın boğaziçi ekonomi işletme ybs istediğine yerleşirsin
    tm zorlaşcak diyenlere aldırma hala sayısaldan 10kat kolay
    ben sayısaldan 2018 de 14k ortalama aynı seviye çalışarak 2019da tm den 365. oldum 2018de yerleştiğim için 1200e attı hedefim boun ekoya yerleşemedim . 1 sene daha yerleşmemenin hiç bir kaybı yok özellikle yerleştiğin yer seni tatmin etmicekse.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.