Şimdi Ara

Böyle Çalışmak Akıllıca Olur Mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. TM yim. Matematikte konu Ve tekrar eksiğim var, geometri de aynı şekilde. Coğrafya Ve edebiyatta da soru bankası bitirmeye çalışıyorum. Günde bu dört derse de bakacağım şekilde çalışıyorum ama bu şekilde çalışarak hararete kapıldığımı fark ettim.
    Sizce şu son bir ayda 1 gün sözel, 1 gün sayısal çalışarak gitmek mantıklı olur mu? Bu şekilde çalışıp verim alan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her sene tmler o kadar edb çalıştığıma yazık diyiyor sınavdan sonra, her sene son bir-iki ayda sayısaldan tm geçip edebiyata giren sayısalcılar 50 edb yapıyor ama her sene aynı şey asla akıllanmıyorsunuz
    matematiği +60 yapıyorum edb coğrafyam kötü diyorsan tamam çalış, aksi takdirde haftanın 2 günü sözele ayırmak çok bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Komite -- 9 Mayıs 2017; 17:40:36 >
  • Yani matematik +60 olana kadar edebiyatın üzerine düşmeyelim mi? Hem de tm3 ile alan bölüm isterken. Yine de evet, edebiyat çalışması daha basit bir ders. Ama her gün her derse bakınca biraz zor oluyor.

• Sayısal ve 50 :Dd

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.