Şimdi Ara

Bu bugmıdır nedir, Zunimassa içerir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://imageshack.us/photo/my-images/94/screenshot001rjh.jpg/

Bu bugmıdır nedir, Zunimassa içerir...

Bu bot bana neden fazla dps veriyor, sadece gözükmüyor takıncada gerçekten fazla dps veriyor, poison damage yüzünden mi acaba diyorum ama ne alaka? bilen var mı yoksa klassik blizzard bugımıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sneakersnack -- 18 Kasım 2012; 20:02:10 >

• Poison damage.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

Poison damage.
    Posion Damage tabiki de.

Hala Firewalkers kullanan kaldı mı ya?

Edit: Başlıkta "Spoiler İçerir" der gibi "Zunimassa İçerir" demene çok güldüm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackdagger -- 19 Kasım 2012; 2:28:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackdagger

Posion Damage tabiki de.

Edit: Başlıkta "Spoiler İçerir" der gibi "Zunimassa İçerir" demene çok güldüm :)

Alıntıları Göster
    Silahın poison damage veriyor olabilir mi?
  • quote:

Posion Damage tabiki de.

ee herkes ice climbers bulamıyor ne yapacaksın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Benignant61

quote:

Posion Damage tabiki de.

http://us.battle.net/d3/en/profile/SNEAKERSNACK-1434/hero/19965637

Ice climbersim var ama ben arkasında bıraktıgı iz için ve ms için onu tercih ediyorum, inna nın donunu alınca ms ihtiyacım kalmayınca ice climbersa dönüş yapcam, zamanında ne para verdim o fire walkersa varya :)

ama hala soruma yanıt alamadım saçma değilmi, poison damage a yüzde 6 etki eder diyo, ama ben poison vurmuyorum, silahımda da poison yok, öyle bir skillimde yok, 150dex e karşılık iyi dps veriyor anlamadım hala bu oyunun dinamiklerini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sneakersnack -- 19 Kasım 2012; 10:03:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sneakersnack

quote:

Orijinalden alıntı: Benignant61

quote:

Posion Damage tabiki de.

http://us.battle.net/d3/en/profile/SNEAKERSNACK-1434/hero/19965637

Ice climbersim var ama ben arkasında bıraktıgı iz için ve ms için onu tercih ediyorum, inna nın donunu alınca ms ihtiyacım kalmayınca ice climbersa dönüş yapcam, zamanında ne para verdim o fire walkersa varya :)

ama hala soruma yanıt alamadım saçma değilmi, poison damage a yüzde 6 etki eder diyo, ama ben poison vurmuyorum, silahımda da poison yok, öyle bir skillimde yok, 150dex e karşılık iyi dps veriyor anlamadım hala bu oyunun dinamiklerini

Alıntıları Göster
    Elindeki silahı gösterirmisin ona göre cevap verelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TouchOfSleep

Elindeki silahı gösterirmisin ona göre cevap verelim.

Alıntıları Göster
    üstte profilimde var bakabilirsin yok poison damage
  • quote:

üstte profilimde var bakabilirsin yok poison damage

Alıntıları Göster
    Silahla ne alakası varki ? % 6 poison damage ekler diyor. Sen ne vuruyor olursan ol poisonda ekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xanty

Silahla ne alakası varki ? % 6 poison damage ekler diyor. Sen ne vuruyor olursan ol poisonda ekliyor.

yanlışın var, botta poison dmg'e %8 ekler yazıyor.
  • quote:

Poison damageina yüzde 6 ekler diyo, ben öyle bir damage vurmuyor, lightning dese olur, fist ler thunder vuruyo
  • quote:

quote:

Poison damageina yüzde 6 ekler diyo, ben öyle bir damage vurmuyor, lightning dese olur, fist ler thunder vuruyo

Alıntıları Göster
    Silahta eger fire, cold, poison, lightning, arcane, veya holy damage varsa poison damage eklenmez. Silahinizda physical damage olmasi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cangaxxe

Silahta eger fire, cold, poison, lightning, arcane, veya holy damage varsa poison damage eklenmez. Silahinizda physical damage olmasi lazim.

Alıntıları Göster
    Sana cevabı verdik zaten ama niyeyse tatmin olmadın.

Adds %8 Poison'dan alıyorsun o damage'ı. daha da uzatma istersen.
  • quote:

Sana cevabı verdik zaten ama niyeyse tatmin olmadın.

Adds %8 Poison'dan alıyorsun o damage'ı. daha da uzatma istersen.

cevap vermek zorunda değilsin istediğim kadar uzatırım seni ilgilendirmez, ben diyorumki neden ne alaka buna cevap verebiliyorsan ver o güzel ingilizcenle yoksa sen uzatma istersen
  • silahında yada her hangi bir gearında poison damage yok sadece diğer handda holy damage var. Linkten gearada baktım.

Aradaki dex farkını kapatıp birde üzerine 1kdan fazla damage artıracak fark neden kaynaklı bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

silahında yada her hangi bir gearında poison damage yok sadece diğer handda holy damage var. Linkten gearada baktım.

Aradaki dex farkını kapatıp birde üzerine 1kdan fazla damage artıracak fark neden kaynaklı bulamadım...
    bildiğim kadarıyla bunun gibi "add to x damage " itemler eger elinde saf fiziksek silah varsa , onunda damageine katkı saglıyor , holly veya fire a falan değil ,
    nekadar dogru bilmiyorum fakat birisi bir chest satarken görmüstüm item satış forumunda,,bu şekilde bahsediyordu eleman.

ps: katlettik gene Türkçe'yi.

edit : evet dogruymus

kaynak BLUEPOST http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6413025317#13
    The "+x% Elemental Damage" affix works by adding "x%" of your physical damage to your attack, in the form of the damage type listed.

So, really basic example:
    Your physical damage is 100, and the item adds +3% Fire damage.
    You gain 3 extra damage to your attacks as Fire damage.

Things this takes into account:
    Rings, mojos, orbs (etc) that have an "X-Y" damage affix (e.g. "1-2 Damage")
    The base damage range of your weapon, before any elemental damage is added from the affix
    +Min or +Max affixes on weapons

(Note: It doesn't benefit from "+X-Y Elemental Damage" affixes on weapons.)

We realize the current wording for this affix can be confusing, and it's something we'd like to make more clear in the future. If you have any suggestions for how this affix could be better worded, we're definitely interested in your suggestions. Just keep in mind that space is limited in item tooltips, and that whatever we use would need to be translated into all of our supported languages.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Will -- 19 Kasım 2012; 18:18:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Will

bildiğim kadarıyla bunun gibi "add to x damage " itemler eger elinde saf fiziksek silah varsa , onunda damageine katkı saglıyor , holly veya fire a falan değil ,
    nekadar dogru bilmiyorum fakat birisi bir chest satarken görmüstüm item satış forumunda,,bu şekilde bahsediyordu eleman.

ps: katlettik gene Türkçe'yi.

edit : evet dogruymus

kaynak BLUEPOST http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/6413025317#13
    The "+x% Elemental Damage" affix works by adding "x%" of your physical damage to your attack, in the form of the damage type listed.

So, really basic example:
    Your physical damage is 100, and the item adds +3% Fire damage.
    You gain 3 extra damage to your attacks as Fire damage.

Things this takes into account:
    Rings, mojos, orbs (etc) that have an "X-Y" damage affix (e.g. "1-2 Damage")
    The base damage range of your weapon, before any elemental damage is added from the affix
    +Min or +Max affixes on weapons

(Note: It doesn't benefit from "+X-Y Elemental Damage" affixes on weapons.)

We realize the current wording for this affix can be confusing, and it's something we'd like to make more clear in the future. If you have any suggestions for how this affix could be better worded, we're definitely interested in your suggestions. Just keep in mind that space is limited in item tooltips, and that whatever we use would need to be translated into all of our supported languages.

Alıntıları Göster
    evet silahin turunden bagimsiz olarak o elemental darbeyi ekler dpsinize, aslinda direk olarak % dps artisi olarak dusunebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oray -- 19 Kasım 2012; 18:26:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: oray

evet silahin turunden bagimsiz olarak o elemental darbeyi ekler dpsinize, aslinda direk olarak % dps artisi olarak dusunebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Tmm kendileride söylemiş anlatım bozukluğu olduğunu konu anlaşıldı herkese teşekkürler
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    100k damage varsa item %6 poision damage veriyorsa, senin damage olacak 106k çokta karışık değil aslında:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

100k damage varsa item %6 poision damage veriyorsa, senin damage olacak 106k çokta karışık değil aslında:)

Alıntıları Göster
    basit bir şekilde son olarak açıklayayım.
    charındaki toplam min damage (silah ve takılardan gelen)
    bu tarz itemlerdeki 5 damage le çarpılıp average (ortalama) silah damage ine ekleniyor.

dikkat edilmesi gereken şey: silahta elemental damage varsa o hesaba katılmaz.

yani bu tarz itemler kullanıyorsan silahında elemental damage yerine min-max damage arayacaksın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.