Şimdi Ara

Bu Burgerking in Nesini Seviyorsunuz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
4.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: H A L İ M

quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

quote:

Orijinalden alıntı: H A L İ M

et mc donaldsdan tavuk kfc den patates popeyesden dondurma burger den

dışarda aburcubur takılıcaksan benm önerim bunlar

Hocam yani herşeyi ayrı yerden mi alalım

herkes 1 şeyde uzmanlaşır

Hocam güldürdün valla

• Steakhouse dışında bir numarası yok ona katılıyorum, Burger kingten zehirlendiğini söyleyen arkadaş ciddi ve emin mi bu araada?
  • Herşeyin yeri ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedelpiero

Patates desen o patatesi maliyet yapmak için. Kızarttıkları yağı en az bi hafta kullanıyolar. Yani 1 hafta ynı yağda kilolarca patates kızartıyolar.

hahhahaha ziya 1 hafta kullanıyorlar he canım he.
  • Fiyat/Performans olarak bence en iyi seçenek olduğu için gidiyorum. Tadıda fena değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: _deadmaster

Burger king ve mc donalds gibi yerlerde hamburgerin içine kimyasal koyuyorlar ve sizde bağımlılık yapıyor tad almamanıza rağmen yiyorsunuz

katılıyorum olabilir. bk ile mc den nefret ederim ne zaman yesem pişmanlık hissediyorum ayrıca tadı iğrenç geliyor ama gel görki şimdi bile olsada yesek diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

quote:

Patates desen o patatesi maliyet yapmak için. Kızarttıkları yağı en az bi hafta kullanıyolar. Yani 1 hafta ynı yağda kilolarca patates kızartıyolar.

Her gece kapanista yaglar degistirilir. Yaglar trans yag orani dusuk ozel yagdir. Ama yemeyin saglikli degil hic tavsiye etmem 20 gun zevk amacli calistim o gunden beri yemiyorum. İgrenirsiniz anlatsam
  • Burgerking'den yiyen asla bir daha Mcdonalds'dan yemez.
    Ancak ikea'nın isveç köftelerinin lezzetini alan ikisinden de yemez.
  • Tadına birşey dememde çalışanlardan nefret ediyom.Geçenlerde arkadaşlarla gittim. 3 tane whoper menü istedik birde 3 tane kola.Adamlar 2mize tavuklu verdi, kola yerine meyvesuyu. Oda nasıl bir meyve suyuysa ice teamı ne dedi adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Çorumun hangi şubesine gittiniz ?

Şube mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Tadına birşey dememde çalışanlardan nefret ediyom.Geçenlerde arkadaşlarla gittim. 3 tane whoper menü istedik birde 3 tane kola.Adamlar 2mize tavuklu verdi, kola yerine meyvesuyu. Oda nasıl bir meyve suyuysa ice teamı ne dedi adam

whooper yerine tavuk, kola yerine meyvesuyu verdiler, sizde kabul ettiniz he? az bile yapmış sırtınıza vurup lokmanızı da alsalardı iyiymiş
  • En son Burger King'den yemek yiyeli 6 ay falan oldu sanırım, bu işçilerine yaptıkları olayların yayılmasından sonra bir daha hiç yemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daigo umehara

bugün kız arkadaşımla gittik o istedi whopper menu söyledik köfteleri lastik gibi tadsız tutsuz patatesler taş gibi kupkuru iğrenç kolası su gibi sodaya benziyor tadı burda nasıl yemek yiyorsunuz

KFC varken burger king mi Muhahahha
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Destdestron

Tadına birşey dememde çalışanlardan nefret ediyom.Geçenlerde arkadaşlarla gittim. 3 tane whoper menü istedik birde 3 tane kola.Adamlar 2mize tavuklu verdi, kola yerine meyvesuyu. Oda nasıl bir meyve suyuysa ice teamı ne dedi adam

whooper yerine tavuk, kola yerine meyvesuyu verdiler, sizde kabul ettiniz he? az bile yapmış sırtınıza vurup lokmanızı da alsalardı iyiymiş

kardeş paket yaptık biz.

• Gaziantep sofrası akar

sen şimdi burger king ten doyman için en 10 tl bayılacaksın.Gaziantep sofrasında 3 tavuk şişe 7,5 tl vererek 2 öğün yemeğini çıkarırsın olay bu
  • çizburgeri sağlam
  • Dünya bi kenara, Sex bi kenara, Burger king apayrı bi kenara

Tabi Hamburger yediğim akşamlar spor salonunda 45 dakika fazladan koşmak zorunda kalıyorum o ayrı konu
  • eski çalıştığım yerde bir gün bk bir gün popeyese ğrardım,iş erinde başka bir şey yemezdim bu böyle sürüp gitti 1 sene boyunca,o iş yerinden ayrıldıktan sonra hiç bir şekilde diet filan yapmadan 4 ayda 14 kilo verdim.yani yediğimiz bizi sadece şişiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hot_Fusion-

quote:

quote:

Her gece kapanista yaglar degistirilir. Yaglar trans yag orani dusuk ozel yagdir. Ama yemeyin saglikli degil hic tavsiye etmem 20 gun zevk amacli calistim o gunden beri yemiyorum. İgrenirsiniz anlatsam

Hocam anlatırmısın merak ettim cidden, eğer cidden çok kötülerse fast food yerine ev yemeği veya tabldot alırım.Zaten sürekli yemiyodum ama yinede bırakmak faydama olabilir.

Hocam paylaşırsan sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.