Şimdi Ara

Bu insanların amacı ne?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hangi üniversiteyi araştırsam ölümüne kötülemiş herkes devlet üniversiteleri de dahil buna hangi alanı araştırsam hukuk pdr psikoloji dahil işsiz kalırsın Allah belanı verir falan gibi şeyler görüyorum gerçekten bir daha tercih zamanı bitene kadar hiçbir şeyi araştırmamaya canım ne istiyorsa onu yazmaya karar verdim saçma salak insanların saçma salak düşünceleri yüzünden bir sürü tercih değiştirdim hayır kimseyi suçlamıyorum suç bende internette ona buna soru soruyorum objektif yorum bulabileceğimi sanıyorum ama yok yani benim durumumda olan çok insan var biliyorum sakin olun nefes alın ve kendinizi dinleyin mutlu olacağınız üniversiteyi başkası belirlemesin bu yazı sadece içimi dökmek içindi herkese başarılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnternetten tavsiye yada öneri alınmaz.Bilgi alınır.Kimsenin istekleri,temeli,amacı bir değildir.
  • kardeş bu yorumları ekşi sözlükten görüyorsun sanırım ordaki yazarlarin hepsi oxford ve harvard da okuyorlar kimisi de hogwarts da okuyor.Bu yüzden kotuluyorlar takma kafana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • katiliyorum. o kadar sehir-universite arastirdim hicbirinde olumlu yorum bulamadim. ama elestirmelerinin temel nedeni gece hayati ve eglence. adam buna gore sehir ve universite sectigi icin boyle yorumlar yapilmasi normal.

• Bir amaçları var fakat insanlığa yarar bir amaç değil bu onun bunun moralini bozayım geleceği ile kaygılandırayım bunları yazanlar da belli zaten eyvallah çalışıp ve ya çalışmadan bir yerlere gelmiş iyi kötü bir yerleri kazanmışlar ama insanlıktan zerre nasiplenememiş varlıklar sen okumaya değil de ortam yapmaya gidersen elbette 4 5 senenin sonunda nereden mezun olursan ol üzülürsün bunları bilmen gerek zaten haa baban tanıdıkların ya da sülalen zenginse torpilliysen bilemem ama her bölüm her meslek için durum bu kaldı ki türkiye gibi bir ülkede yaşıyoruz neyin garantisini verebilirsiniz kim verebilir bunu şuan revaçta olan bir bölümün siz mezun olduktan sonra ki durumunu kestiremezsiniz bölüm seçerken onun bunu lafına kanıo itibar etmeyin hayat sizin hayatınız ama evet şehirle ilgili araştırma yapabilirsiniz 4 5 sene ot gibi okumak istemiyorsanız mutlaka güvenilir kaynaklardan bilgi edinin sonra oralarda buralarda zırlamayın. Unutulmaması gereken şey de her mesleğe ihtiyaç olduğudur kimse başlar başlamaz yüksek mevlalar beklemesin sonra o işi beğenmez bu işi beğenmez iş yok der azıcık akıllı olun lan gözünüzü açın.

• Tıpın geleceği yok,ankara istanbulda okunmaz diyeni gördüm
  • Ya bundan sonra zaten mümkün değil kimseden tavsiye almak bile istemiyorum yani ingilizce okumak istiyorum o yüzden özelleri bir araştırayım dedim demez olaydım araştırdığım kadarıyla özelde okursak devlet kafamıza sıkıyor yani cidden benim durumumda olan arkadaşlar var biliyorum en kötü üniversitede de okusanız gerçekten uğraşan bir insanın ben sanmıyorum işsiz kalacağını ya ikinci senem tm 3te 13 bin yaptım ağlıycam nerdeyse neden 13 bin hiç güzel üniversite güzel alan gelmiyo diye

• stormxxxx kullanıcısına yanıt
    Mesela ben şehir değiştirmek istemiyorum istanbulda okumak istiuorum ve ingilizce istiyorum bu şansım da özellerde var sadece ama özellere sadece parası olan gidermiş gibi bi algı var ben anlamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.