Şimdi Ara

Bu kız neden böyle davranıyor? Lütfen bakın!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
7.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kız var aynı serviste oldugumuz. Kiz genelde herkesle konuşuyor benle konuşmuyor. Okulda falan da utanıyor benden. Yanimdan geçerken başını egiyor falan ya da yüzüme bakmıyor. Yokmusum gibi davranıyor. Ben de soguk biriyim bunun da etkisi var. Servise geldiğinde ben teksem, gülümseyerek yanıma geliyor, konuşuyor benimle. Genellikle aynı ortamda biz teksek konuşuyor benimle. Konusurken pek dikkat edemiyorum ama dediklerime katılıyor hep, sürekli onaylıyor beni. Bugun de tek başıma oturuyordum. Beni görünce gülümsedi yanima geldi. Yanima gelirken ayağı takıldı bı yere ben gülünce o da güldü. Onceden de bakışlarını farkediyordum. Garibime giden şey başkaları varsa yokmuşum gibi davranıyor. Tek başıma isem sıcak davranıyor bana. Bu kızin böyle davranma nedeni ne sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nagatomo -- 23 Mayıs 2018; 1:52:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Herkesle Rahat Konuşuyor Benimle Konuşmuyor: Neden Böyle Davranıyor?

Bir erkek herkesle rahat konuşup seninle konuşmuyorsa, bu durum can sıkıcı ve kafa karıştırıcı olabilir. İşte bu davranışın arkasındaki olası nedenlerden bazıları:

• İlgilenmiyor olabilir: Ne yazık ki, erkek seninle ilgilenmeyebilir. Bu zor olsa da, durumu kabul etmek ve ilerlemek önemlidir.
    • Başka bir şeyle meşgul olabilir: Erkek, iş, okul veya kişisel sorunlar gibi başka bir şeyle meşgul olabilir. Meşgul olduğu için seninle iletişime geçmekte zorlanıyor olabilir.
    • Korkuyor veya gergin olabilir: Erkek seninle konuşmaya korkuyor veya gergin olabilir. Belki çekingendir veya kendini sana yeterince iyi ifade edemeyeceğinden endişe ediyor olabilir.
    • Seninle ilgili bir yanlış anlama olabilir: Erkek, seninle ilgili yanlış bir anlamaya sahip olabilir. Örneğin, seni ilgisiz veya kibirli olarak görebilir. Bu yanlış anlamayı gidermek için onunla açıkça iletişim kurmayı deneyebilirsin.
    • İlgi odağı olmak istemiyor olabilir: Erkek, seninle konuşarak ilgi odağı olmak istemiyor olabilir. Sosyal ortamlarda utangaç veya içe dönük olabilir.

Bu nedenlerin yanı sıra, erkeğin seninle konuşmamasının başka nedenleri de olabilir. Durumu daha iyi anlamak için onunla konuşmayı denemelisin. Açık ve dürüst bir şekilde iletişim kurarak, bu davranışının arkasındaki nedeni öğrenebilir ve buna göre hareket edebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Kizlari anlamaya calisma, isin icinden cikaman. Akisina birak

• Elle onu.

• Kafam karıştı gitti. Bu kızın onceden kaçamak bakışlarını yakalıyordum.Son zamanlarda daha az bakıyor farkediyorum diye.

• Seviyo seni. Sakın bırakma onu. Ha bırakırım dersen. Karşında beni bulursun.

• Neredesin sen yaa?? Ozlettirdin kendini ROK

• hoşlansaydı asıl tekken utanırdı ama eğer hoşlanıyorsa yumuşama daha çok utandır
  • Vur geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kiz senden hoslaniyor hocam ona göre sende soguk davranma madem ortamlarda kiz seninle konusmuyor sen kizla konus bakalim ne tepki verecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pisikletçi kullanıcısına yanıt
    Simdi anladım aslında.Mesela okul içersinde karşılaştığımızda konuşmuyoruz.Kiz başını egiyor,gözünü kaçırıyor hemen.Yaninda bir arkadaşı varken yanımdan geçince başını eğiyor,ona baktığımi biliyor.Bugun sinavlarimiz vardı.Sinavdan sonra tek başımayım.Yanima gelip sınav nasıl geçti falan muhabbet açti.En son konusmamiz da sinav zamaniydi.Yani bugün konuşmak için bir konusu vardı kızın.Galiba normal zamanlarda açacak bir konu bulamadigi için konuşmadı benle.

• En geç 1 haftaya belli olur sonucu,yazarim.Bakalim ne olacak?

• Sormadan öğrenemezsin, ne çıkacağı belli olmaz, kız sonuçta. Ama bence kız senden hoşlanıyor, başkalarının yanında soğuk davranmasının sebebi, başkalarına senden hoşlandığı belli etmemek istemesi büyük ihtimalle.
  • Duvara vurdura vurdura sik onu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D53260E0F

Duvara vurdura vurdura sik onu
  • benim kız ARKADAŞIM da öyle wpde falan plan yapıyoruz yarın buluşalım vs diye yarın geliyo o diğer kızlarınn yanında hiç beni umursamıyo, tekken fena ama
  • SS nerde abi SS?

• AnotherPlanet kullanıcısına yanıt
    Bugün de aynısı oldu.Yanima geldi gülerek yine,niye güldün diye sordum.Hic öylesine dedi.Konustuk baya bı.Konusurken hep gülüyorduk.Baskalari gelince konusmamiz da bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: nagatomo

Bugün de aynısı oldu.Yanima geldi gülerek yine,niye güldün diye sordum.Hic öylesine dedi.Konustuk baya bı.Konusurken hep gülüyorduk.Baskalari gelince konusmamiz da bitti.
    Kıza sacma sapan sorular sorma, neden güldün demek çok saçma...

• hahahahha akşam akşam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.