Şimdi Ara

bu motorlar kaç beygir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
12.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar. bu sürat motorları fln kaç beygir gucunde aletler.. bu konuda ayrdıme dersniz sevinirim..
    mesela 350 cc flnları soruyorum bunlarla ilgili site bilen varsa öğrenmek istorum

• yok mu motordan anlıyan.. ben uzun zamandır girmiyorrdum.. önceden canavar gibi gençler vardı yaa
  • Hangi motorlar,suda giden mi ,yolda giden mi?
  • ya kara motorları.. suzuki,honda,kawasaki fln... bunlar kaç beygir ama güçlü olanları
  • hangi modelini soruyorsun.Saydığın markaların en az 20şer tane modeli var.
  • cbr 600 f 109 beygir

http://www.honda.com.tr/motosiklet/model/?model=33&extra=Teknik

600 rr 117 beygir

http://www.honda.com.tr/motosiklet/model/?model=32&extra=Teknik

diğer markalar için sitelerine bakabilirsin.

250lik motorlar yaklaşık 25-30 beygir üretir....

• arkadaşlar bide bu benzin zamlarından sonra motor merakım dahada arttı hem ucuzda oluyor... şimdi bu motorları kullanmak ıcın ne kadar zaman gecmesı lazım.. denge,bilek,kontrol serilik fln iiyim yani kıs zamanda öğrenebilirim... ortalama desek ne kadar zmanda trafıkte öğrenilebilir.. amacım surat yapmak değil.. sadece şekli fln cok güzel havasıda farklı oluyor tabi.. 250 lik motorlardan bahsediyorum şimdilik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mezomorta -- 19 Temmuz 2006; 16:40:05 >
  • hiç bisiklet binmediysen hiç deneme bence. ilk önce git bi A2 ehliyet al. B ile kullanamazsın cünkü. sonra yavaş yavaş scooter' bin. iyice alıştıktan sonra spor'e gecersin. Cünkü spor aletler feci ya gaz elikleri maşallah ölüm aleti...
  • quote:

Orjinalden alıntı: haruncengiz

hiç bisiklet binmediysen hiç deneme bence. ilk önce git bi A2 ehliyet al. B ile kullanamazsın cünkü. sonra yavaş yavaş scooter' bin. iyice alıştıktan sonra spor'e gecersin. Cünkü spor aletler feci ya gaz elikleri maşallah ölüm aleti...

yok hocam bisikletin anasını ağlattık zamanında, bi kaç kez scooter kullandım basit, ehliyeti eğer motor alırsam almayı düşünüorum.
  • Merhaba,
    Hyosung Gt250r ile başlayabilirsin. 29beygir racing tipli bir motor. Kore malı. (Çin mallarıyla karıştırılmasın) Gerçektende çok güzel bir motor. 1 sene bindikten sonra 600cc racing e çok rahat uyum sağlayabilirsin ama şunu söyleyeyim 600cc lik racinglerin benzin tüketimi arabalardan farksız hatta yüksek devirlerde kullanırsan daha bile çok yakıyo.
    Saygılar,
  • bence ehliyet al ilk önce. bi motor alıp ilk günden ehliyetin yok diye bağlatırsan cok koyar adama.haberin olsun.
  • Bizim motor KAWASAKİ ZX_6R 197 km yola 150-170 km/h arası değişen süratle 35 ytl lik benzin yakmıştı.Zannedildiği kadar çok yakmıyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: mezomorta

quote:

Orjinalden alıntı: haruncengiz

hiç bisiklet binmediysen hiç deneme bence. ilk önce git bi A2 ehliyet al. B ile kullanamazsın cünkü. sonra yavaş yavaş scooter' bin. iyice alıştıktan sonra spor'e gecersin. Cünkü spor aletler feci ya gaz elikleri maşallah ölüm aleti...

yok hocam bisikletin anasını ağlattık zamanında, bi kaç kez scooter kullandım basit, ehliyeti eğer motor alırsam almayı düşünüorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.