Şimdi Ara

bu nasıl program ekle kaldır??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarımda prog.ekle kaldır da böyle bir durum var.
    ne önerirsiniz??

• Ekran çözünürlüğünü minimuma indirip girmeyi deneyebilirsin...
  • maalesef bişi değişmedi.
    benim fikrim resimde net anlaşılmıyor belki ama easy recovery programıyla renklerin en altındaki
    flyoxite programı arasındaki bi programdan kaynaklanıyor olsa gerek
    ama nasıl bu hale gelmiş hiç fikrim yok.
  • Kullandığın temadan kaynaklanan bir problem olmasın? Windows un standart temasıyla ya da klasik temayla da aynı sorun oluyor mu?
  • temayı yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. açıkcası şimdiye kadar böyle bı sıkıntı yaşatmadı.
  • güvenli modda da aynı durum söz konusu
    bilginize
  • sorun çözülmüştür.
    renkli kısımın arsında kaldığı tahmin edilen program bulunup imha edildi.
    sorun düzeldi.
  • Rengarenk olmuş çok enteresan hakkaten.Önceki bir zamana dön bence o da olmassa driverları kaldırıp yeniden kurmayı dene
  • ilgine teşekkür ederim. ama zaten dediklerini yapmıştım sonuç almadığım için buraya yazmıştım.
  • Driverlarıd yaptın hala olmuyorsa en son kurduğun yazılımlara bak onlardan birimi yapmış oda olmassa ekran kartını sök tak baktın yin eolmuyor at formatı çiçek gibi kur makineyi hem windows yenilensin.
  • Dediğin gibi easy recovery programıyla renklerin en altındaki flyoxite programı arasındaki bir kayıttan kaynaklandığını düşünüyorsan farklı bir uninstall programıyla o listede rengarenk görünen yerde başka bir program var mı bir bak istersen.

MyUninstaller -->http://www.nirsoft.net/utils/myuninst.zip
  • az format öz format

quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Driverlarıd yaptın hala olmuyorsa en son kurduğun yazılımlara bak onlardan birimi yapmış oda olmassa ekran kartını sök tak baktın yin eolmuyor at formatı çiçek gibi kur makineyi hem windows yenilensin.
  • ilgine teşekkür ederim.ben kayıt defterinden halletmeseydim bu şekilde çözmek en mantıklısı olurdu

quote:

Orjinalden alıntı: _VoRTeX_

Dediğin gibi easy recovery programıyla renklerin en altındaki flyoxite programı arasındaki bir kayıttan kaynaklandığını düşünüyorsan farklı bir uninstall programıyla o listede rengarenk görünen yerde başka bir program var mı bir bak istersen.

MyUninstaller -->http://www.nirsoft.net/utils/myuninst.zip
  • quote:

Orjinalden alıntı: fiji@ytu

az format öz format

quote:

Orjinalden alıntı: Merzah

Driverlarıd yaptın hala olmuyorsa en son kurduğun yazılımlara bak onlardan birimi yapmış oda olmassa ekran kartını sök tak baktın yin eolmuyor at formatı çiçek gibi kur makineyi hem windows yenilensin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.