Şimdi Ara

Büyü konusu arkadaşlar acill!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
0
Favori
5.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bi kaç gün önce annem ve ablam buzdolabının buzluğunda düğme bulmuşlar ama düğme naylon bi kapın içinde.Bizde bunun büyü olduğunu düşünüyoruz.Düğme buzluğun ta dibinden çıkmış.Sizce bu ne büyüsü?Ne için yapılmış olabilir?

EDİT:Düğmeli bi giysi alındğında yedek düğme verirler ya naylon kap içinde aynı onun gibi normal düğmeden biraz büyük bi düğme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -TheTimeLord- -- 25 Haziran 2014; 17:30:00 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Büyü Konusu Arkadaşlar Acill!!!

Büyü, insanlığın en eski inançlarından biridir ve günümüzde de birçok kişi tarafından uygulanmaktadır. Büyünün birçok farklı türü vardır ve düğme büyüsü de bunlardan biridir.

Düğme Büyüsü Nedir?

Düğme büyüsü, bir veya daha fazla düğme kullanılarak yapılan bir büyü türüdür. Bu büyünün amacı genellikle birini kontrol etmek, zarar vermek veya şans getirmektir.

Düğme Büyüsünün Yapılışı

Düğme büyüsü yapmak için kullanılan yöntemler değişebilir, ancak genellikle şu adımlar izlenir:

• Bir veya daha fazla düğme seçilir.
    • Düğmelere büyünün amacına uygun niyetler söylenir.
    • Düğmeler bir beze veya kaba yerleştirilir.
    • Düğmeler saklanır veya hedefe gönderilir.

Düğme Büyüsünü Bozma

Bir düğme büyüsünün bozulması da büyü yapmak kadar karmaşık olabilir. En yaygın bozma yöntemleri şunlardır:

• Düğmeleri bulmak ve yok etmek.
    • Bir medyuma veya büyü bozana başvurmak.
    • Tuzu, sirkeyi veya diğer temizleyici maddeleri kullanmak.

Buzdolabında Büyü Bulmak

Buzdolabında veya evinizin başka yerlerinde düğme veya diğer büyü malzemeleri bulursanız, şunları yapmanız önerilir:

• Malzemeleri dokunmadan bırakın.
    • Bir medyuma veya büyü bozana başvurun.
    • Malzemeleri dikkatlice toplayın ve yok edin.

Düğme ile Yapılan Büyüler

Düğme büyüsü, çeşitli amaçlarla kullanılabilir, bunlardan bazıları şunlardır:

• Birini kontrol etmek
    • Birine zarar vermek
    • Şans getirmek
    • Birini kendine aşık etmek
    • Birini lanetlemek

Önemli Uyarı:

Büyü yapmak tehlikeli olabilir ve ciddi sonuçları olabilir. Bir düğme büyüsü yapmayı düşünüyorsanız, bunu yapmadan önce potansiyel sonuçları dikkatlice düşünmelisiniz. Büyünün hiçbir zaman başka birine zarar vermek için kullanılmaması da önemlidir.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • arkadaşlar yok mu yardımcı olabilecek
  • Ciddi problemleriniz var aile olarak
  • İnanmayin hocam boyle seylere,sacmalik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -TheTimeLord- kullanıcısına yanıt
    Boşuna nem kapmayın yakın atın çöpe gitsin evinizde Kuran okunuyor namaz kılınıyor ise hiç kafanızı yormayın.

Allah büyüktür kul büyü ile birşey yapamaz.
  • Bilmiyorum ama buzdolabının buzluğunu ta dibinde o kadar et,buz,dondurulmuş yiyeceklerin en arkasında nasıl orada olabilir arkadaşlar bende büyü değildir dedim ama bu konularda çok hassasımdır gerçekten korktuğumdan açtım bu konuyu,mecburiyetten yani ne yapacağımı bilememekten
  • yok mu fikir sahibi arkadaşlar ?
  • Bence sizin psikoloğa görünmeniz gerek hala büyüye inandığınız için durum bu dostum kusura bakma delisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Bence sizin psikoloğa görünmeniz gerek hala büyüye inandığınız için durum bu dostum kusura bakma delisiniz.

arkadaşım öncelikle büyünün ablama yapıldığını düşünüyoruz.Önceleri baba tarafından ablamı isteyenler oldu bir sürü.Bazılarını da babaannem önerdi.Hiç birini kabul etmedik.Babaannem ile aramız iyi değil acaba şu isteme konusunda birşey yapmış olabilir mi diye düşnüüyorum
  • büyü müdür değil midir bilemem ama çevrenizde varsa istiareye yatan birileri bi yatsın bakın ne çıkacak ona göre önlem alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Bence sizin psikoloğa görünmeniz gerek hala büyüye inandığınız için durum bu dostum kusura bakma delisiniz.

hocam bilmiyorum inançlımısınız da? yada islamiyete inanıyormusunuz bilemem ama büyü kesinlikle vardır ve kuran da da geçmektedir
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Tamam öyle diyosan kesin vardır
  • yıl olmuş 2014 hala büyü diye korkanlar var. Büyüdür büyü Gandalf da gelir birazdan.
  • buyu diye birsey yoktur.
    eger bu yaziyi okuduysan ve bunu 10 farkli konuya yazmazsan 2gun icinde evine yildirim dusecek.copy paste kabul edilmiyor.

bu yaziyi okuduysaniz kusura bakmayin arkadaslar ama ben de mecbur kaldim yani siz de yazin ne olur ne olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

buyu diye birsey yoktur.
    eger bu yaziyi okuduysan ve bunu 10 farkli konuya yazmazsan 2gun icinde evine yildirim dusecek.copy paste kabul edilmiyor.

bu yaziyi okuduysaniz kusura bakmayin arkadaslar ama ben de mecbur kaldim yani siz de yazin ne olur ne olmaz.

O zaman kes-yapıştır yaparlar qnq.

• Büyü vardır ve Kuran da geçer. büyü sihir yapmak haramdır Kuran da geçer. Çok değişik kelimeler değişik resimler cisimler yazılar felan kullanılır. Büyü insana ruhani yoldan tesir eder. Bildiğim bi havas kitabı var. Beyler çok şey söylemeye gerek yok ne büyü ne cin hiç bişeyle uğraşmayın kafayı takmayın. Allah insanları onlardan üstün yarattığını söyliyor. Siz namaz kıldıkça Kuran okudukça büyü cin felan tesir etmez. Ama sizin ufak bi anınızı yakalarlarsa kötü olur. Arkadaşım buzdolabının olduğu yerde (heralde mutfaktadır) oturup Tebarekeden bi önceki sureyi okuyun ve üfleyin oraya. Birde cin suresini okuyun. Ve aklınıza her geldiğinde 7 ayetel kürsi felak nas okuyun. Dışarda hocalar var ama %90 ı sahtekar. Para uğruma insanları kandırıyolar. Bildiğüm bi kaç hoca var işinin ehli. Ama siz her şerden Allah a sığının. Düğme hakkında bişey diyemem olabilir, şimdi onu yakın derim başınıza başka bişey açılır kötü olur. En iyisi onu bi kutuya koyun kitleyin insanların olmadığı sizden çok uzak bi yere gömün.

• quote:

Orijinalden alıntı: Müptela12345

Büyü vardır ve Kuran da geçer. büyü sihir yapmak haramdır Kuran da geçer. Çok değişik kelimeler değişik resimler cisimler yazılar felan kullanılır. Büyü insana ruhani yoldan tesir eder. Bildiğim bi havas kitabı var. Beyler çok şey söylemeye gerek yok ne büyü ne cin hiç bişeyle uğraşmayın kafayı takmayın. Allah insanları onlardan üstün yarattığını söyliyor. Siz namaz kıldıkça Kuran okudukça büyü cin felan tesir etmez. Ama sizin ufak bi anınızı yakalarlarsa kötü olur. Arkadaşım buzdolabının olduğu yerde (heralde mutfaktadır) oturup Tebarekeden bi önceki sureyi okuyun ve üfleyin oraya. Birde cin suresini okuyun. Ve aklınıza her geldiğinde 7 ayetel kürsi felak nas okuyun. Dışarda hocalar var ama %90 ı sahtekar. Para uğruma insanları kandırıyolar. Bildiğüm bi kaç hoca var işinin ehli. Ama siz her şerden Allah a sığının. Düğme hakkında bişey diyemem olabilir, şimdi onu yakın derim başınıza başka bişey açılır kötü olur. En iyisi onu bi kutuya koyun kitleyin insanların olmadığı sizden çok uzak bi yere gömün.

• quote:

Orijinalden alıntı: MD.Murat

quote:

Orijinalden alıntı: Müptela12345

Büyü vardır ve Kuran da geçer. büyü sihir yapmak haramdır Kuran da geçer. Çok değişik kelimeler değişik resimler cisimler yazılar felan kullanılır. Büyü insana ruhani yoldan tesir eder. Bildiğim bi havas kitabı var. Beyler çok şey söylemeye gerek yok ne büyü ne cin hiç bişeyle uğraşmayın kafayı takmayın. Allah insanları onlardan üstün yarattığını söyliyor. Siz namaz kıldıkça Kuran okudukça büyü cin felan tesir etmez. Ama sizin ufak bi anınızı yakalarlarsa kötü olur. Arkadaşım buzdolabının olduğu yerde (heralde mutfaktadır) oturup Tebarekeden bi önceki sureyi okuyun ve üfleyin oraya. Birde cin suresini okuyun. Ve aklınıza her geldiğinde 7 ayetel kürsi felak nas okuyun. Dışarda hocalar var ama %90 ı sahtekar. Para uğruma insanları kandırıyolar. Bildiğüm bi kaç hoca var işinin ehli. Ama siz her şerden Allah a sığının. Düğme hakkında bişey diyemem olabilir, şimdi onu yakın derim başınıza başka bişey açılır kötü olur. En iyisi onu bi kutuya koyun kitleyin insanların olmadığı sizden çok uzak bi yere gömün.

kardeş inanıp inanmamak sana kalmış. ben Kuran da yazanı söyledim sadece. Büyü yapmak haramdır. Gerisi beni ilgilendirmez. Ama örneklerinide çok gördüm haberin olsun.

• Sen olmasan bile ailenizde veya akrabalarınız arasında büyüye inananlar olabilir.En son ne zaman Misafir geldi evinize doktor bey?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.