Şimdi Ara

Canon Selphy-400 ya da 710 foto yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fotoğraf yazıcısı almayı düşünüyorum iki modelden birini almayı düşünüyorum. Ya Canon Selphy CP400, yada CP710 alacağım.

Bu 710'un linki :http://www.erkayalar.com.tr/urundetay.aspx?id=90
    Bu da 400:http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=84786&productId=bd7525

Benim merak ettiğim; bu fotoğraf yazıcılarıyla, foto stüdyosundan aldığımız baskılar gibi (tanesi 400e yapıyorlar ya) kaliteli baskı elde edebilir miyiz? Bir de bunların kartuşu, normal renkli yazıcı kartuşlarından mı, yoksa daha pahalı bir ürün müdür? Konuyla ilgili birisi yardımcı olursa sevinirim...

• canon pixma 5200 al bunun yerine
    daha güzel bi ürün
  • Bende Canon cp 510 almayı düsünüyorum ve aynı sorular benim kafamı kurcalıyo 10*15 ebadında 105 kagıt 30 dolar civarında ama kartusu hakkında hiç bi bilgim yok..çabuk bitebilir ve çok pahalı olabilir..öleyse eger bu yazıcılar pek bi işe yaramaz..
  • Merhaba dostum CP710 aldım ve içinden 5 adet 10x15 foto kağıdı ve 5 kullanımlık mürekkep çıktı. Baskı kalitesi, fotoğraf stüdoylarınınkinin aynısı. Bunu ürünü övmek için söylemiyorum, aynı fotoğrafı hem stüdyoda bastırdım hem de CP710 ile bastım ve ikisinin kalitesi de aynı oldu.

Mürekkep olayı ise şöyle: kağıtlar ve mürekkep set olarak satılıyor. Paketler halinde, en küçük paket 36'lık yani içinde 36 adet foto kağıdı ve 36 basımlık mürekkep kaseti var. 72'lik ve 108'lik 2 paket daha var. Sirkeci' de 36'lık paketin fiyatı 19 YTL. Yani fotoğraf başına 520.000 TL'lik bir maliyet var. Vatan Bilgisayar' da (Topkapı) 108'lik paketi var ama bayağı kazık satıyorlar 76 milyon TL'ye...
  • quote:

Orjinalden alıntı: bolero

Merhaba dostum CP710 aldım ve içinden 5 adet 10x15 foto kağıdı ve 5 kullanımlık mürekkep çıktı. Baskı kalitesi, fotoğraf stüdoylarınınkinin aynısı. Bunu ürünü övmek için söylemiyorum, aynı fotoğrafı hem stüdyoda bastırdım hem de CP710 ile bastım ve ikisinin kalitesi de aynı oldu.

Mürekkep olayı ise şöyle: kağıtlar ve mürekkep set olarak satılıyor. Paketler halinde, en küçük paket 36'lık yani içinde 36 adet foto kağıdı ve 36 basımlık mürekkep kaseti var. 72'lik ve 108'lik 2 paket daha var. Sirkeci' de 36'lık paketin fiyatı 19 YTL. Yani fotoğraf başına 520.000 TL'lik bir maliyet var. Vatan Bilgisayar' da (Topkapı) 108'lik paketi var ama bayağı kazık satıyorlar 76 milyon TL'ye...

sirkeciden başka bir yerde bunun kağıtlarını ve kartuşunu bulamaz mıyız?
    internet üzerinden satan bildiğiniz bir yer var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molarrr -- 28 Şubat 2006; 19:11:57 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.