Şimdi Ara

CASPER VİA YERİNE SAMSUNG TELEFON

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Size olayı anlatayım,ben casper via a3216 telefonu 4 kere servise gönderdim ve sıfır telefon verecekler sizce Casper VİA A3216 yerine tam tamına bir telefon samsung söylermisiniz ne 2.el olsun ne de üstüne para koyayım.Hani sıfır vericem sıfır alıcam bu şekilde.Lütfen kendiniz böyle bir seçimdeyimiş gibi hissedebilir misiniz:?

• Ne kadar di aldigin yerde fiyati bilelim Samsung yerine Sony ye bak bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihangirodabasi

Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Size olayı anlatayım,ben casper via a3216 telefonu 4 kere servise gönderdim ve sıfır telefon verecekler sizce Casper VİA A3216 yerine tam tamına bir telefon samsung söylermisiniz ne 2.el olsun ne de üstüne para koyayım.Hani sıfır vericem sıfır alıcam bu şekilde.Lütfen kendiniz böyle bir seçimdeyimiş gibi hissedebilir misiniz:?

ALLAH akıll fikir versin su tlfna 600 700 lira para verilirmi.ben böyle birşey görmedim.nededini anlamadık o döküntüyü vercen sıfır olarak satacan yani aldıgın parayla ilavesiz alacan doğrumu
  • cihangirodabasi kullanıcısına yanıt
    hem casper hemde samsungtan uzak dur hocam.Uzak bile durma mümkünse farklı bir dünyaya ışınlan
  • motorola moto g almaya bak derim
  • casper telefon almak büyük cesaret.Parayı yerde bulsam bu riske giremem.
  • CASPER GÜZEL TELEFON LAF YOK AMA BEN BİRAZ DESTEKLİ TELEFON İSTİYORUM LG,CASPER,PIRHANA,GM GİBİ TELEFONLAR DEĞİL NOKİA SAMSUNG APPLE GİBİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihangirodabasi

CASPER GÜZEL TELEFON LAF YOK AMA BEN BİRAZ DESTEKLİ TELEFON İSTİYORUM LG,CASPER,PIRHANA,GM GİBİ TELEFONLAR DEĞİL NOKİA SAMSUNG APPLE GİBİ

ALINTI YAPMIYAYIM DİYORUM KAŞINTI TUTUYOR NE YAPAYIM.BUGÜN ALINTI YAPTIM TARTIŞTIK SAATLERCE CASPER GÜZEL DİYEN SENİ GÖRDÜM YA HELAL OLSUN SANA SENİ ALIKIŞLIYORUM.DAHA NE DİİM BATSIN BU TEKNOLOJİ
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.