Şimdi Ara

Cem Yılmaz Ingilizce Espri! [Muhtesem!] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
11.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Mannomenax

5 sene önceki şovunda kullandığı espriyi bugün de kullanan adama gülmeye devam

hangi espriymiş o??

link ver bakalım...
  • zaten herkes şartlanarak programı izliyor.adam merhaba dese herkes gülüyor zaten.tamam komik yerleri vardı da öyle yerlere yatacak birşey yok.
  • ekşiden alıntı

quote:

hazır yardıma muhtaç insanlara el uzatmaya başlamışken bana da bir sevgili bulmasını rica ettiğim kişi.

(zenci, 16.02.2009 00:06)
    #15456322 !?

insanları güldürüp güldürmediği en azından bu gece tartışılmaması gereken adam. hatta sevilip sevilmediği bile konuşulmamalıdır. sadece teşekkür edilmelidir. bilmem kimlerin bilmem kaç bin veya milyon dolarlara çıktığı yarışmaya bedavaya gelip demegoji dahi yapmadan hakedene hakettiğini kazandırmıştır. keşke her hafta bir ünlü ve acun ılıcalı bunu yapsa. hiç değilse bizlerin ellerinin uzayamadığı kişilere bu tarz insanlar bir nebze olsun umut aşılayabilir. ayrıca o küçük geçmiş olsun dileklimizin gözleri de kurban olunasıdır*.

var mısın yok musun gibi her kesimden insanın bir arada bulunduğu programda bile milleti gülmekten kırıp geçirmeyi başarmış, üstüne üstlük sonunda çok kral delikanlı olduğunu inceden inceye herkese göstermiş muhteşem yetenek. bir insan o kadar kısa bir sürede nasıl bu kadar pozitif bir ortam yaratabiliyor diye düşündüm izlerken, ağzını açtığı andan itibaren dinleyen herkesin gözleri parlıyordu adeta. ne diyeyim, şovlarına verdiğim paralar helal olsun, özellikle sen nice kutulardan sağlık çıkaracaksan...

- and hoca says: what if it happens *

(matchgrip, 16.02.2009 00:12 ~ 00:14)
    #15456386 !?

evet evet bugun kendisini resmen tescilledi gözümde, artık kafasının sag üstüne yuvarlak içinde bi "r" harfi koymak gerek.

(kuzenix, 16.02.2009 00:14)
    #15456411 !?

şimdi diyorlar ki millet biraz da cem yılmaz'ın adına gülüyor. o esprileri başkası yapsa o kadar komik olmaz da bik bik bik.

eğer kendini komikle özdeşleştirdiyse, artık çevresindekileri sadece bir el hareketiyle güldürebilir hale getirdiyse, esas zor olanı başardığını ve komiklik konusunda level atladığını yani artık mesleğinde tabiri caizse aştığını düşünüyorum.

ayrıca bir aileye yardım yapacağını, 70 milyonun gözünün içine baka baka 70 milyondan saklayarak yapması çok ama çok takdir edilecek bir olay.

biz onu komik olarak tanıdık ama bunun yanısıra adam gibi adammış helal olsun.

(comudus, 16.02.2009 00:15)
    #15456421 !?

var mısın yok musun yarışmacılarına kutu açma adabı konusunda ders vermiştir kendisi. peçeteyle kutunun üstündeki mührü silerek ve yarışmacıların kutular hakkındaki sallama düşünceleriyle dalga geçerek öyle kutu açılmaz, böyle açılır demiştir.

(bkz: kutu açma uzmanı olarak cem yılmaz)

(krizalider, 16.02.2009 00:21 ~ 00:23)
    #15456495 !?

http://www.youtube.com/watch?v=vchfpplgwb4

adresindeki görüntülerde "şakalarınızı hep türkçe yaptınız az anladım, ingilizce yapabilir misiniz?" sorusuna yanıt vermesiyle, televizyon izlerken ilk kez öksürükle karışık gülme krizine girmeme sebep olacak şekilde ingilizce fıkra anlatmış insan..

(bkz: hodja come on)

(core i, 16.02.2009 00:31 ~ 00:33)
    #15456612 !?

bu akşam var mısın yok musuna katılarak gönülleri fethetti sevgili cem yılmazımız, hepimizin sevgilisi. küçük bir kıza yardım etti hepimiz mest olduk. ama yardım mı etti yoksa parasız sağlık gibi temel bir hakkın varlığını akıllarına bile getirmeyecek şekilde insanların kişisel kurtuluşunu aramasını mı içselleştirdi toplumun? toplumda önemli bir söz hakkı olan bu adam, sünni türk ve zengin birisi olarak devlet tarafından sevildiği zaten vurgulanmış önceden, peki borcunu kurtuluş savaşı kahramanlıklarının anlatıldığı filmlerin galasına katılarak mı ödüyor halkına? ne yazık ki halkına değil devletine ödüyor borcunu. yeri geldiğinde üniverste okuduğunu her fırsatta vurgulayan cem yılmaz zaman gazetesine verdiği röportajda da, gazetecinin evrim teorisini de çürütyorsunuz gibi yanlı sorusunu da hala evrimi maymundan geliyorum cahilliğinden anladığı için geçiştirmeye çalıştığı halde beceremiyor, siyasal dini toplumsal yaşamın temel dayanağı yapmak isteyenlerle aynı kulvarda at koşturuyor. evet komikti eğlenceliydi ışın kılıcı ama bir yere kadar artık topluma zararı giderek artıyor, para olunca onu koruma içgüdüsü doğruları söylemekten bu kadar alıkoyorsa, sikertirim kendi cebini dolduranlar nerede herkesin hakkı demek çok zorsa, git bir ada filan al kendine çıkma televizyonlara. ehe ehe ne güzel kıza duygusal hepimiz son kutu süper adam yaşasın kofti anarşizminiz.

(gunetapar, 16.02.2009 00:34 ~ 01:58)
    #15456649 !?

sağlık desteği işte böyle olur.

yardım kampanyası yapıp insanları zavallılıktan ölüyor gibi gösterenlere, duygu sömürüsüyle vicdanlara oynayanlara, sen şimdi bu parayı verdin ya allah sana bilmem kaç katını verir diyerek fetva veren türkücüye(!), kanlar içindeki çocuk görüntülerini çıkarları için kullananlara, karda ayakkabısız gezen çocukları tüm türkiye'ye izlettirerek taciz edenlere örnek olsun cem yılmaz...

birileri mafyalaşır tehditler savurur...
    birileri insandır, insanlığını gelitirir...

(gulferke, 16.02.2009 00:36)
    #15456672 !?

15 şubat gecesi var mısın yok musun'da son cmylmz gösterisinden çok daha iyi performans gösteren insan. insan gibi insan hem de.

(schlingel, 16.02.2009 00:40)
    #15456716 !?

düşüceli, duyarlı ve temiz kalpli bir insandır.

yarışmanın* başından beri bütün bu yapılanların sadece eğlence olduğuna inanıyordu. çünkü bir insanın sağlığının böyle ucuz şans oyunlarına bırakılmaması gerektiğini düşünüyordu.*
    konu ne zaman paraya gelince, mavi yada kırmızı kutu açılınca hep pozitif olmuş eğlencenin tadına varmıştır.
    çünkü ne olursa olsun yardım edeceği o minik insanın kaderini şansa bırakmayacaktı, bunu en başıından düşünmüştü, buna kesinlikle inanıyorum.

ayrıca elif in babasına hiç birşeyi dert etmemesi gerektiğini söylerken, elife ''tatlım kutumuzda 1 tl çıkacak ama sen iyi olacaksın'' derken işi en başından şansa bırakmadığını göstermiş, o kızın iyileşmesi için gerekeni yapacağını kibar ve utangaç bir dille anlatmaya çalışmıştır bu iyi insan.
    elife hiç üzülmemesi gerektiğini söylerken ki utangaçlığı onları kırmaktan ne kadar çok çekindiğini gösteriyordu. mükemmeldi gerçekten. tebrik ediyorum.

televizyon karşısında kendisiyle gurur duydum. karşısında geçip gözlerinin içine bakarak ''tebrik ederim abi, çok güzel adamsın'' demek isterdim.

komedyen olarakta mükemmeldir ayrıca. yaptığı esprilerdeki zekası, anlatım şekli, ses tonu harikadır. bu adam o kadar iyi komedi yapar ki, cem yılmazı elinde balta koca bir ağacı indirmeye çalışan bir adam olarak düşünün, baltayı her ağaca vuruşunda sızlanıyor, ensesi terlemiş böyle, gömlek sarkmış. o adama gülünür, işte yetenek burada ortaya çıkıyor, isminin cem yılmaz olması hiç önemli değil, mem yılmazda olsa gülersin bu yetenekli adama.
    mizahtan anlayan, zeki, çalışmayı seven, üretken ve iyi kalpli bir insandır cem yılmaz. bütün bu özellikler kendisinde vardır, kendisiyle gurur duymalıdır, biz onunla gurur duyuyoruz. hep böyle neşeli, iyi kalsın.

kendisini burdan tebrik ediyorum, harikaydı.

(poem albus, 16.02.2009 00:42)
    #15456737 !?

adamın komik olması batıyor, belli.
    sanki evde oturan potansiyel komiklerin hakkını gaspediyor.
    eleştiren zibidiklerin %98'sinin "ben buna kıçımla gülerim" adamcıkları olması bir rastlantı olmasa gerek. işini çok iyi yapıyor demek ki. -hııı, evet-
    neyse.
    cem yılmaz komik adam.
    hem de çok komik.
    komiklik katsayısı başladığından itibaren onunki gibi hiperbolik artan bir insan evladı daha yok.
    ve eşşek yüküyle para da kazanmış belli ki.
    kazanmasın sürünsün istiyor herkes değil mi?
    o zaman sizleri bir haftalığına "bedava işe gidelim" günlerine davet ediyorum.
    maaş bir gün gecikince bıkbık?
    katıldığı yarışma programında da, bu gece, hayırsever, "bakın len yardım edicem, yalvarın" yaptırmayan, artık oturmuş biri olduğunu inceden yedirdi.
    iyi ki varmış da güldük yahu.
    eblek rakiplerini, global krizi vs s.keyim cem yılmaz, sana bi' şey olmasın.

(crepuscule with nellie, 16.02.2009 00:43 ~ 00:44)
    #15456755 !?

ilk adımda söyleyeyim; var mısın yok musun'u başından sonuna ilk kez izledim. ne güzeller* geldi halbuki ama tümüyle izlememiştim. her neyse. cem yılmaz'ı da çok iyi buldum, kırdı geçirdi ve her haliyle güzeldi. cem yılmaz'ı her durumda eleştiren bir tayfa var, onu bazı zamanlar net bir şekilde hissediyorum. eleştiriler genelde cem'in kendisini tekrar etmesinden ötürü kaynaklanıyor. tabii bir de kendisinden daha donanımlı isimlerin -özellikle karikatür manasında- olduğu söyleniyor. ama şunu unutmamak lazım. cem yılmaz'ın işi sahne ve orda da açık ara zirvede. mesele komikliklerin dozajını dinleyerek, izleyerek ya da okuyarak ölçmek değil. zira bunlar farklı şeyler. elbetteki süper çizerlerimiz var bu camiada. ama bazı şeylerin farkını fark edebilelim lütfen. bugün ben bir karikatürist abimize ayıla bayıla gülebiliyorsam, cem yılmaz'ı izlerken de gülebiliyorum. bunda hiçbir tezatlık yok; aksine paralellik var. birbirinden beslenen şeyler sonuçta. olayı özellikle buralara indirgeyen, buralara çeken arkadaşları zaman zaman anlamakta büyük zorluklar yaşıyorum. sonuçta bu işler çoğunlukla anlatımla ilgilidir. yani farklılıklar stilken, dayandıkları temel mizahtır.

cem yılmaz'ın programın sonlarına doğru her halükarda sağlık masraflarının bir şekilde aşılacağını belirterek şu sözleri ilave etmesi olayın duygusal yönünü ne denli önemesediğini gözler önüne sermiştir: "kutuda* 1 tl çıkarsa elif'in üzülmesini istemiyorum, sonuçta onun numarası*."

(oylum, 16.02.2009 00:44 ~ 01:01)
    #15456763 !?

var mısın yok musun'da yaptığı komiklikler şakalar "o kadarını ben de yaparım" denilerek eleştirilen adam. yav kardeşim adamın mesleği bu. arkadaş ortamında yapmıyor işini. kolaysa ben komedyenim diye piyasaya çık da o basit dediğin esprileri yılın 365 günü yapmak zorunda kal televiyzonda, gösterinde, sinema filminde, bar çıkışı yakalandığın kameralara.

(hububrad, 16.02.2009 01:17)
    #15457068 !?

türkiye'de, küfür kullanmadan, insanları güldürebilen belki de en yetenekli adam.
    keşke bu yeteneğini sinemada da kullansa.

(betatron, 16.02.2009 01:21 ~ 01:21)
    #15457108 !?

katildigi var mısın yok musun programinda agir abilik taslamadan nasil efendi insan olunur gostermis kisiliktir.

küpelerini, stilini, yaptigi işi sürekli elestirenlere kapak olmustur bu gece. evet madem bir isin ucundan tutacaksin, bunu yaparken iyilik yaptigin insanin da ikide bir gözüne sokmayacaksin, kendine prim yaratmayacaksin.

(nivea, 16.02.2009 01:32)
    #15457208 !?

geçmişte çok büyük komedi üstadları olabilir kimseye saygısızlık etmek istemem ancak ben 22 yaşındayım ve bana göre türkiye'nin gelmiş geçmiş 1 numaralı komedyenidir. mükemmel bir sahne üstadıdır. ve henüz 36 yaşındadır. aslında bu kadar genç olması beni sevindiriyor zira kendisini çok daha uzun yıllar seyretme fırsatı bulacağız.

(taipan, 16.02.2009 01:32 ~ 01:33)
    #15457214 !?

tesadüfen girdiği bir yoldan*ansızın sahnelere doğru kayan en samimi adamlardan biridir.

zamanla kendini geliştirmiş ve o sahnelerdekinden de başka şekilde anlatma ihtiyacını hisettmiştir içindekileri başkalarına. bu sebeple de gidip karikatüristlik zamanlarının sabahlamalarına, bambi'de yediği lüksburgerlere selam çakarcasına gitmiş hayatı beyoğlu'nda geçen bir adamın hikayesini anlatmıştır bize.

o adam aracılığıyla bar açma hayliyle yanıp tutuşanlara, beyoğlundaki erkek berberlerine, lazer ışığıyla yapılan şakalara, tüm içinde yaşadığı boka rağmen kutusuyla uyuşturucu alabileceğini düşünecek kadar saf kalmışlara selam etmiştir...

ilk romanlar, ilk filmler hep otobiyografiktir denir... herşey çok güzel olacak da böyledir... çünkü kendisi de bunlardan biridir.

sonra yıllar geçmiş bu adam içindeki abzürtlükleri de filmlere aktarmak istemiştir. kimsenin yapamayacağı kadar iyi de yapmıştır. ama zamanla kendisinden beklenenlerin altında ezilmeye çalışılmıştır kimilerince. sinirlenmiştir de bunlara karşılık... kimseyle yarışmak istemeyen bir adama koşması için zorla kırbaç vurulmasıdır sinirinin nedeni...

ama bu adam günlerden bir gün yine bir yarışmaya katılmış, hala sosyal devlet olamamışlığımızın getirdiği sağlık politikasızlığı nedeniyle hastalığıyla maddi anlamda mücadele etmek zorunda kalan küçücük bir kız çocuğunun maddiyatı düşünmemesi gerektiğini anlatabileceği en ince yolla anlatmış ve o minicik kızın seçtiği kutu konusunda üzülmemesi için elinden geleni yapmıştır...

ne olursa olsun bir şekilde yaşamın aydınlık yüzü olacağının izleniminin vermiştir.

marifet değildir ama gülerken ağlayabilendir.

(cervantes1614, 16.02.2009 01:33)
    #15457221 !?

bir tarafta oyunculara söz verip hasta yatağından kaldıran bir kıçımın gişe rekortmeni, diğer tarafta ise yaptığı delikanlılık ve vefa ( zafer algöz'le oynadığı petrol ofisi reklamı) yavaş yavaş su yüzüne çıkan bir insan. biz de hala oturmuş 70 milyon kişi cem yılmaz'mı şahan gökbakarmı? diye kıyaslıyoruz. herkes biliyor bence eğer o kızın hastalığı para ile yenilebilicek bir şeyse, cem yılmaz 1 lira esirgemez ordan. gözüm doldu terbiyesizim. bravo!

(saltlovespepper, 16.02.2009 02:01)
    #15457516 !?

bu akşam her güzel söze, övgüye estagfurullah diyerek karşılık vermiş insandır cem yılmaz. hayır çatılacak bir yer , takılacak bir kulp, sokulacak bir laf aranıyorsa burdan da şansını denemek isteyenler olabilir.arapça kökenli bir kelime de, acaba hangi kesime göz kırpıyor , zaten nasreddin hoca dan da fıkra anlattı diye çıkarımlar yapılabilsin yani.
    hayır böyle bir adam için bu tarz bir entry yazmak istemezdim ama ;komik, eğlenceli, zeki, duyarlı, alçakgönüllü, samimi, zengin, başarılı... diye pek çok sıfatla hakkında sırf bu akşam gördüklerimizden bile onlarca cümle kurabilecekken, aldığı paraya kendinin yardım edeceği miktar azaldı diye sevindi diye zavallı bir yoruma maruz kalan adam.
    yani hayatı gülün geçin be abi yok yani ötesi tadında anlatmaya çalışan bu adam çok para kazanıyor. diyelim ki sen daha komiksin, daha yeteneklisin, daha zekisin ondan fazla hakediyorsun. e be kardeşim adam orda sırf küçük bir kız kendi seçtiği kutuda küçük bir ikramiye çıkar da üzülür ihtimalini bile göz ardı etmezken, sen burda nasıl laf sokarım nasıl yerin dibine geçiririm kaygısı taşıyosan nasıl kıyaslarsın ki kendini onunla, ya da onunla bir başkasını?
    kendisini ilahlaştırmak ya da onun gibisi yok, x kimmiş y ne yapmış demek gibi bir derdim yok tabi. o anlatır ben gülerim zira bence daha komiği yok..dün de böyle yarın da böyle olacak gözümde. ama kendi misyonunu insanları güldürmek olarak belirlemiş bir adamın, gördüğü her kameraya koşmaması,zaman zaman çıkıp samimi bir tavırla güzel işlere imza atması, ve bugünlerde çok önemi kalmamış gibi duran ince fikirlilik gibi bir erdeme sahip olması benim helal olsun dememe yeter de artar bile. e hala, ama bunları para karşılığında yapıyor, kaç tane arabası var onun biliyor musun deniyorsa; biz nerdeyiz sen nerdesin be abicim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 16 Şubat 2009; 2:25:47 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TriaThlon

quote:

Orjinalden alıntı: Mannomenax

5 sene önceki şovunda kullandığı espriyi bugün de kullanan adama gülmeye devam

hangi espriymiş o??

link ver bakalım...

sizin gibi enayilerin parasını sayıyorum esprisi. hatta 5 yıldan da eskidir

seyircilerin arasından doktor bulma muhabbeti de keza öyle

oo ekşiden yorumlar geldiyse bize laf düşmez artık

şüphesiz ki cem yılmaz en büyüktür!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortingenStrasse -- 16 Şubat 2009; 2:29:41 >

• Birileri benimle de dalga geçmeye çalışmış. Biricisi programı baştan sona izledim. Şimdi 5 dakika izlemedim. Recep İvedik'çi de değilim. Cem Yılmaz da kötü espiri yapıyor demedim. Ama bu tarz şeylere gülmüyorum. Bir arkadaşın da dediği gibi gülmek için gülüyorsunuz. Bence espirilere verilen tepkiler, mizah anlayışı insanın zeka göstergesidir. İnsanın sesinin bu kadar çok yüksek çıkması bir suçluluk piskolojisinin gereğidir demişti hiç mi hiç sevmediğim bir insan. Ama doğru demişti. Sizin diğer görüşlerle dalga geçercesine kendinizi haklı gösterme çabanız, haksızlık piskolojisinin gereğidir diyorum bende. Aklı başında olan insan bir konunun nasıl karşılıklı tartışılabileceğini bilir. "c'mon Haplo" ve "recep ivedik 2 çıkmış" diyenlere veya demeye ima edenlere...

Doğru söylüyorum. Dürüst adamım. Malaying espirisine gülmedim. Gülünecek yan da bulamadım. Çünkü basit geldi. Fakat yine Cem Yılmaz'ın yapmış olduğu Ömer Seyvettin espirisine güldüm. Burda da bir ingilizce oyunu var. "Ömer Save-ettin". Bunun yanında Cem Yılmaz bu espirisini en az 3 sene önce yapmıştı. Bu da gözümden kaçmadı değil. Ama mayaliying den kat kat iyi.

• quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

Doğru söylüyorum. Dürüst adamım. Malaying espirisine gülmedim. Gülünecek yan da bulamadım. Çünkü basit geldi. Fakat yine Cem Yılmaz'ın yapmış olduğu Ömer Seyvettin espirisine güldüm. Burda da bir ingilizce oyunu var. "Ömer Save-ettin". Bunun yanında Cem Yılmaz bu espirisini en az 3 sene önce yapmıştı. Bu da gözümden kaçmadı değil. Ama mayaliying den kat kat iyi.

mayaling şuradan geldi... erola rusça kutumda küşük hissediyorum de dedi. erolda rusça öyle derken "kuturesko" gibilerinden bişey dedi. ya rusçada kutu öylemi deniyo dedi evet dedi erolda. eve gidince lugata bakıcam lan dedi...

o olaydan 10 dakika sonra o kız ingilizce espri yaparmısın dedi o da nasreddin hocayı anlattı... orda da erola gönderme yapmak için mayaling dedi... orda millet aslında hem ceme güldü hemde erolaun saflığına...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 16 Şubat 2009; 2:42:56 >

• bu espiriyi ben yapsam gülmezdiniz...bu adam osursa siz onada gülerdiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lo@ding

mayaling şuradan geldi... erola rusça kutumda küşük hissediyorum de dedi. erolda rusça öyle derken "kuturesko" gibilerinden bişey dedi. ya rusçada kutu öylemi deniyo dedi evet dedi erolda. eve gidince lugata bakıcam lan dedi...

o olaydan 10 dakika sonra o kız ingilizce espri yaparmısın dedi o da nasreddin hocayı anlattı... orda da erola gönderme yapmak için mayaling dedi... orda millet aslında hem ceme güldü hemde erolaun saflığına...

İnsan gibi açıklaman için teşekkür ederim. Ben zaten buna gülen ahmaktır gibi bir yorumda bulunmadım. Ama bana gelen tepkiler bu yöndeydi. Ama kopulup konu açılası kadar da kaliteli bulmadım. Gönderme yaptığı için gülünesi olabilir ama kaç saatlik programın yalnızca 3 dakikalık kısmının bu şekilde işlenmesi ve karna ağrılar sokarak gülünesi durum yaratılmasını kendime göre hoş bulmadım. Dediğim gibi daha kaliteli espirileri vardı.

• Bence gecenin en komik sahnesi orasıydı... Hem fıkranın ingilizce anlatması hemde Erol'a gönderme yapması... Artı "cmon hoca" esprisinide yaparken ingliz aksanına gönderme yaptı... Nasreddin hoca'nın üzerinde ingiliz aksanı ile dlalga geçilmesi komik bir durumdur umarım... Cem'in her esprisinde göndermeler ince durumlar vardır bunu unutmayın... 2-3 gün önce Erzincan'ın kurtuluşu için sahneye çıkmış spor salonu full dolu... En önde devlet erkanı. Demişler ne kadar kalıcaksın sahnede o da demiş "van minut" bunu bu şekilde orada anlattı ve protokol izleyiciler gülmekden koptular... Geçtiğimiz günlerde Tayyip'in van minut olayını bilmeyen insan buna gülmez.. Biri de çıkar derki yaa noolmuş inglizce van minıt işte.. o o van minıt değil işte... Cem'in esprileri genel kültür ile ilgili ve altında mesaj olan ince esprilerdir... bu espri şu günlerde çok popüler... BKM'de bile yapıldı bu hafta...

AROG'da bir sahne var logar "bana tom cruise'in filmde kullandığı aparatı getir" dedi mesela yanındaki eleman gitti maske getirdi... belki şu an bişe bunu anlamayan kişiler vardır... Tom Cruise'nin o filmini izlemeyen adam o sahnede gülmeyi bırakın anlamaz bile o sahneyi....

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 16 Şubat 2009; 10:09:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Sylar.

programı ful nerden indirebiliriz?

evet yardım plizzz
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

evet yardım plizzz

İnternetten.
  • kaç lira kazandı sonuna bakamadım
  • Hocam gerçekten inanılmazdı.Çekemeyenler çatlasın dursun.Eğlendik keyif aldık güldük neşemiz yerine geldi iyi geldi valla pazar akşamı..Furkan Ntvspor daki Kiev muhabbetini açınca orda izledim Erol'da vardı diyince bayağı kopardı..İngilizce muhabbeti zaten başlı başına olay..Yine pantoloncu Erol'u da kattı mayalama kısmına..İçeri gidip Hamdi'yi aradı telefon kablosunu takip ede ede bulamadı birde yemekteyiz programını sundu felan güzeldi baya..Ama helal olsun bir kez daha benim gözümde büyüdü..Hasta ufaklığın geldiği dakikalar aileye ve çocuğa inanılmaz moral verdi, güzel laflar etti..Kendisi de duygulandı..Harbiden kişiliğini bir kez daha belli etti..Helal olsun..

• quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

evet yardım plizzz

İnternetten.

• http://www.youtube.com/watch?v=qmWZn1zoWCA&feature=channel_page burası 1. kısmı..Bu videoyu ekleyen arkadaşın profiline girip hepsini izleyebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssff_allthing -- 16 Şubat 2009; 3:49:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KAKÁ

İnanılmazdı program ya.Yarıldık evde :D.

Türkiyenin 1 numaralı şovmeni.Bunu birkez daha ispatladı

Adam diyor Kutuyu açacağız ya hintçe geriye sayayım mı

Cem Yılmaz: Say tabi

Adam diyor: Kaçtan başlayayım

Cem Yılmaz: Tabiki 150'den

Cem Yılmaz: Şu anda 81 milyon kişi bizi izliyor.Evde mutfaktaki küçük tv'leri sayarsanız 110 milyon

Çoğu aklımda herife dediği yalnız bu alet çıplak gösteriyor abi mümkünse bir daha böyle gelme.(Tıraş olmamışsın demek istiyordu sanırım zuhaha)

Neler neler ya felaketti cidden

bunlaramı gülüyorsunuz

• quote:

Bence gecenin en komik sahnesi orasıydı... Hem fıkranın ingilizce anlatması hemde Erol'a gönderme yapması... Artı "cmon hoca" esprisinide yaparken ingliz aksanına gönderme yaptı... Nasreddin hoca'nın üzerinde ingiliz aksanı ile dlalga geçilmesi komik bir durumdur umarım... Cem'in her esprisinde göndermeler ince durumlar vardır bunu unutmayın... 23 gğn önce Erzincan'ın kurtuluşu için sahneye çıkmış spor salonu full dolu... En önde devlet erkanı. Demişler ne kadar kalıcaksın sahnede o da demiş "van minut" bunu bu şekilde orada anlattı ve protokol izleyiciler gülmekden koptular... Geçtiğimiz günlerde Tayyip'in van minut olayını bilmeyen insan buna gülmez.. Biri de çıkar derki yaa noolmuş inglizce van minıt işte.. o o van minıt değil işte... Cem'in esprileri genel kültür ile ilgili ve altında mesaj olan ince esprilerdir... bu espri şu günlerde çok popüler... BKM'de bile yapıldı bu hafta...

AROG'da bir sahne var logar "bana tom cruise'in filmde kullandığı aparatı getir" dedi mesela yanındaki eleman gitti maske getirdi... belki şu an bişe bunu anlamayan kişiler vardır... Tom Cruise'nin o filmini izlemeyen adam o sahnede gülmeyi bırakın anlamaz bile o sahneyi....

one minute esprisimi zeka gerektiriyor.yapmayan kalmadı o espriyi.her halta güler olmuşsunuz.

• quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

quote:

Orjinalden alıntı: vata

bu adamı hiç sevmezdim ama bu videoda acayip güldüm,

Ben de gerçekten komik bir şey zannetmiştim.

• Çok garip gerçekten,adam işini çok iyi yapıyor ama belli bir kesime yaranamıyor demekki =)

Arkadaşta doğru bir açıklama yapmış.

quote:

Bence gecenin en komik sahnesi orasıydı... Hem fıkranın ingilizce anlatması hemde Erol'a gönderme yapması... Artı "cmon hoca" esprisinide yaparken ingliz aksanına gönderme yaptı... Nasreddin hoca'nın üzerinde ingiliz aksanı ile dlalga geçilmesi komik bir durumdur umarım... Cem'in her esprisinde göndermeler ince durumlar vardır bunu unutmayın... 23 gğn önce Erzincan'ın kurtuluşu için sahneye çıkmış spor salonu full dolu... En önde devlet erkanı. Demişler ne kadar kalıcaksın sahnede o da demiş "van minut" bunu bu şekilde orada anlattı ve protokol izleyiciler gülmekden koptular... Geçtiğimiz günlerde Tayyip'in van minut olayını bilmeyen insan buna gülmez.. Biri de çıkar derki yaa noolmuş inglizce van minıt işte.. o o van minıt değil işte... Cem'in esprileri genel kültür ile ilgili ve altında mesaj olan ince esprilerdir... bu espri şu günlerde çok popüler... BKM'de bile yapıldı bu hafta...

• quote:

Orjinalden alıntı: allicem

quote:

one minute esprisimi zeka gerektiriyor.yapmayan kalmadı o espriyi.her halta güler olmuşsunuz.

zeka gerektiriyor demedim... altı çizili yeri gene okumanı tavsiye ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loading -- 16 Şubat 2009; 10:09:44 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.