Şimdi Ara

Cem Yılmaz Ingilizce Espri! [Muhtesem!] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
1
Favori
11.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

adamın komik olması batıyor, belli.
    sanki evde oturan potansiyel komiklerin hakkını gaspediyor.
    eleştiren zibidiklerin %98'sinin "ben buna kıçımla gülerim" adamcıkları olması bir rastlantı olmasa gerek. işini çok iyi yapıyor demek ki. -hııı, evet-
    neyse.
    cem yılmaz komik adam.
    hem de çok komik.
    komiklik katsayısı başladığından itibaren onunki gibi hiperbolik artan bir insan evladı daha yok.
    ve eşşek yüküyle para da kazanmış belli ki.
    kazanmasın sürünsün istiyor herkes değil mi?
    o zaman sizleri bir haftalığına "bedava işe gidelim" günlerine davet ediyorum.
    maaş bir gün gecikince bıkbık?
    katıldığı yarışma programında da, bu gece, hayırsever, "bakın len yardım edicem, yalvarın" yaptırmayan, artık oturmuş biri olduğunu inceden yedirdi.
    iyi ki varmış da güldük yahu.

• Peki şu kendi küçük kutusundan çıkan 3 MECİDİYE espirisi neydi bende onu çözemedim
  • magdem güldürmüyor neden osaman hala türkiyede tutuluyor bu adam ilk önce bunu bir kendinize sorun sizi güldürmüyor olabilir ama karsınızdakine saygınız olmalı braya yazıpta insanların tepkisini cekeceginiz belli magdem osaman neden yazıyorsunuz
  • her zaman derim bu adamın eline KİMSE SU DÖKEMEZ!
  • quote:

Orjinalden alıntı: KubiPala

Peki şu kendi küçük kutusundan çıkan 3 MECİDİYE espirisi neydi bende onu çözemedim

Mecidiye osmanlıda en kücük para birimiydi
  • Konuda ilk zıtlık çıkaran adamları destekleyenleri çok seviyorum.
  • Mayaling nedir yahu çok mu komik?

Ya gerçekten insanlar Cem Yılmaz izlerken bazen sadece Cem Yılmaz dediği için gülüyor.Güzel esprileri de var tabii ama nedir yahu Mayaling?İlkokulda vardı bizim, hoca sorardı what are you doing diye çocuk da uyuyink falan derdi sınıf gülerdi.
  • adamin espirilerinde kalite var gercek zeka urunu espiriler onu elestiren arkadaslar gitsin recep ivedik izlesin
    herkezin zekasina gore birileri vardir
  • quote:

Orjinalden alıntı: CatSK

Mayaling nedir yahu çok mu komik?

Ya gerçekten insanlar Cem Yılmaz izlerken bazen sadece Cem Yılmaz dediği için gülüyor.Güzel esprileri de var tabii ama nedir yahu Mayaling?İlkokulda vardı bizim, hoca sorardı what are you doing diye çocuk da uyuyink falan derdi sınıf gülerdi.

ordaki olay cem yılmaz 'ın mayaling demesi değil ki, anlamamışsın sen :) yukarda bi arkadaş açıklamış oku istersen
  • Dün süperdi ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: gael

adamin espirilerinde kalite var gercek zeka urunu espiriler onu elestiren arkadaslar gitsin recep ivedik izlesin
    herkezin zekasina gore birileri vardir

Valla bunu izliyeceğime onu izlerim daha iyi..
    Hiçbirinin fanıda değilim ayrıca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

quote:

Orjinalden alıntı: leco

quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Bu adamın tipini görmek bile keyfimi kaçırıyor. Nesine gülüyorlar halen çözmüş değilim. Ucuz espriler, itici bir tip. Asla işim olmaz.

Maden asla işin olmaz neden gelip burada yazıyosun ki. Görmezden gelebilirsin

Konu dışında gördüm fikrimi belirteyim dedim

gereksiz fikirlere ihtiyaç yok..bi dahakine dikkat edersin artık

• recep ivedikçi mi yoksa cem yılmazcı mı olayı çok saçma
    ben 2 sinede gülerim
    fakat cem yılmazdan beklenen onun stand-up ve bu programdaki gibi performans seviyesinde bir sinema film ile karşımımza çıkması idi
    ama gördükki filimler bu performasların çok altında kaldı oyunculuğuda pek ağım şahım değil hatta hiç değil
    o yüzden br hayal kırıklığı var
    ne diyelim
    daha iyilerini yapa bilmeleri ümidi ile
  • Ben sadece buraya eklenen o 3 dakikalık videoyu izledim. Yüzümde bir gülümsele oluşmasını sağladı ama ne yazık ki öyle karnıma ağrılar girecek kadar güldüremedi.
  • Hala Cem Yılmaza Komik Değil Diyen Varmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LaYLoNDoN

quote:

Orjinalden alıntı: vata

http://www.you.tube.com/watch?v=vcHfPpLGWB4

cmylmz yazmadan espri yapamaz dienlere

adam orada kaç yıllık bilinen bir olayı herkesin ezbere bildiği bir fıkrayı ingilzce olarak anlattı sence bu yazmaya değer bişeymi

• Adamın İngilizceside çok iyi.
  • bence çok sinir bi itici bi tip. dün de bikaç sahne hariç gülmedim, nesine gülcem ki zaten.
    adam sürekli bişeyler anlatmaya çalışıyo zekası yetmiyo yarıda kesiyo başka bişeye başlıyo onu da yarım bırakıyo çok çalışmamış programdan önce demek ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

Pek gülmedim. Mayaling çok gülünesi birşey değil. İnce espiriler benim hoşuma gidiyor.

Ömer Seyfettin'in Kaşağı romanından bahsederken Kaşağı'nın yazarını biliyor musnunuz dedi. Biri Ömer Seyvettin dedi. O da dönüp Ömer Seyvettin, yazıldığından beri akıllarda kalması, bu günlere kadar gelmesi bu yüzdendir dedi. Asıl ingilizce düşünüş, espiri budur işte. Çoğu kişiden ses çıkmadı, olayı anlayamadılar tabi. Mayalamaya -ing takısı ekleyerek oluşturulan kelimeye espiri demem ben. Orta okulda yapıyorduk biz onları.

Ne yapalım yani ne bekliyorsun secde çıkarıp tapalım mı sana burda?

• Herkes farklı olma çabasında Gülmediysen gülmedin
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.