Şimdi Ara

Çin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • turkiyenin asil dusmani suriye, isid, pkk degil cin halk cumhuriyetidir. biz bunlarla ugrasirken daha ne oldugunu anlamadan cin turkiyeye saldiracak ve ankaraya kadar alicak. deli gibi hazirlik yapiyorlar, altinlarini ellerinden cikariyorlar savas hazirligi icindeler. yuzyillardir bize karsi besledikleri kini biz kaos icindeyken ortaya cikaracaklar. suan size sacma gelebilir gulebilirsiniz ama yanildigimi sanmiyorum. insallah yanilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anodynum -- 26 Temmuz 2015; 8:54:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• su birkac gun evde oturun, 2 agustosa kadar. patlama olabilir.

• bismillahirrahmanirrahim
    Gul euzubirabbinnas melikinnas ilahinnas minserrilvesvasil hannas ellezi yuvezfisu fi sudurinnas minel cinneti vennas

cin falan gelemez simdi

• Felakta okursak sorun kökünden hallolur

• Aynn hocam allah razi olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: anodynum

turkiyenin asil dusmani suriye, isid, pkk degil cindir. biz bunlarla ugrasirken daha ne oldugunu anlamadan cin turkiyeye saldiracak ve ankaraya kadar alicak. deli gibi hazirlik yapiyorlar, altinlarini ellerinden cikariyorlar savas hazirligi icindeler. yuzyillardir bize karsi besledikleri kini biz kaos icindeyken ortaya cikaracaklar. suan size sacma gelebilir gulebilirsiniz ama yanildigimi sanmiyorum. insallah yanilirim.

ne içtin la aynısından bende istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: İyileşmeyen Zat

Aynn hocam allah razi olsun

Amin hocam hepimizden

• Senin kafa gitmiş. İstirahat et bol bol. İnternete ara ver biraz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anodynum

turkiyenin asil dusmani suriye, isid, pkk degil cindir. biz bunlarla ugrasirken daha ne oldugunu anlamadan cin turkiyeye saldiracak ve ankaraya kadar alicak. deli gibi hazirlik yapiyorlar, altinlarini ellerinden cikariyorlar savas hazirligi icindeler. yuzyillardir bize karsi besledikleri kini biz kaos icindeyken ortaya cikaracaklar. suan size sacma gelebilir gulebilirsiniz ama yanildigimi sanmiyorum. insallah yanilirim.

• *facepalm*
  • Çin nerede biz neredeyiz

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin için dualar edicem
    Kış Kış Cinler Kış Kış Cin Çık Cin Çık Yalla Cinler Yalla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah yanılırsın :(

• istediginizi diyin, gercegi gormek zor degil. rusya cin ve 3 ulke daha ortak para birimine gecti, dunya savasinda bunlar birlikte taraf olucaklar. bizim bildigimizden cok daha ileri teknolojileri var mesafenin bir onemi yok. dua edelim yuce rabbim planlarini bozsun

• Olm adam ÇİN demin millet üç harfli anlamış
  • İnsanlar bitti bide 3 harflilermi çıktı başımıza.

• ulan bende o hangi örgüt diyodum arkadaşın kafası kıyakmış yazmış bişiler gece gece...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.