Şimdi Ara

çok acil zotac 8800gt cızırtı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar zotac 8800gt aldım ama bu güç kablosuna 2 tane molex girio acaba 2 molexi de psu ya bağlamalımıyım yoksa birini bağlarsam yetio mu? yani 24 volt mu istio bu kart ki 2 tane molex aynıyere girio lütfen çok acil yardım

montaj işini hallettim ama kart 3d uygulamalarda bi cızırtı sesi çıkartmaya başlıo acaba bu normal mi bana diil gibi gelio bööle çok tiz bi cızırtı sesi gelio oyundan çıkınca ses de kesilio bu arada ses karttan gelio yani hoperlörden falan diil sanki kartın içinde b kısa devre oluomuş gibi bi cıızzzzzrt sesi gelio sürekli. normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akjenas -- 5 Ocak 2008; 1:57:35 >

• ikisini de bağlamalısın ek güç istiyor.
  • çok teşekkür ederim
  • sesin kartın neresinden geldiğini aşağı yukarı tespit edebilirmisin?

fanın oradan olabilir mi?
  • evet zotac larda geliyor bu ses bende dün duydum müşterimde 650w lık enermax güc kaynağı var böğle bi sistemden gelmesi beni şaşırttı kartta bi bozukluk var hiç normal değil o ses iade ettim
  • @kaan84
    kusura bakma biraz erken tam uyanamadım ama...
    hangi ses nereden geliyor? neyi iade ettin???
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan84

evet zotac larda geliyor bu ses bende dün duydum müşterimde 650w lık enermax güc kaynağı var böğle bi sistemden gelmesi beni şaşırttı kartta bi bozukluk var hiç normal değil o ses iade ettim

Bendede zotac var öyle bir ses falan gelmiyor genelleme yaparak zotaclarda var demek çok yanlış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.