Şimdi Ara

cok alakasiz bi kiyaslama :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • once 3.20d karar kildim. (2011 e90). sonra karsisina 2008-2009 merso c220 cdi cikti. bmw max 50,000km, merso ise min 70-80,000km de.

sonra diger taraftan captiva (sıfır) karsima cikti. hemen pesinden de sportage (sıfır)

bu araclarin ortak yani hepsinin 85-95 bin tl araliginda olmasi.

- 3,20d performans olarak iyi, dıs goruntusu dolgun, ama donanim olarak biraz boş geldi.
    - 220cdi goruntu cok iyi, performans iyi, donanim olarak cok dolu ama model eski.

- captiva sıfır, suv, yuksekten bakiyosun, 4x4 olması. performans olarak sedan gibi olmamasi.
    - sportage sıfır, suv, 4x4, donanim olarak cok dolu captiva ya gore daha performansli araba.

*** simdi benim aradigim ozellikler; performans olsun, şekil olsun, prestij olsun. aracı dagda bayırda kullanmıycam. istanbul sehir ici genelde. suv ların ne yalan soliyim, sıfır olması cezbediyor, yuksek olması.. sedanların ise bmw-merso olması, performanslı olması, sekil olması....suanda kullandıgım arac ise 2011 kia ceed otomatik dizel.

not: param f30 3,20d ye yetseydi yukardaki hicbir sorun kalmayacaktı:)) psikolojik sınır 100bin tl...

simdi ben neeediyimm

• dostum sende o kadar para olsa şimdi burda konusmak yerine galeri geziyor olurdun
  • sorunda orda ya...1 hafta sonra tr de olacagim icin galeri veya satıcıları gezemiyorum. yaklasik 4 aydir yurtdisindayim. sahibinden.com ve markalarin internet siteleri haricinde baska imkanim yok. dolayısıyla siz site sakinlerinin benden daha fazla imkanı oldugunu dusunup, buraya yazma geregi duydum. dileyen zahmet edip 2 kelime yazar, ki buda benim geldigimde bana rehber olur. istemeyen okuyup gecer, hatta sıkılırsa okumadan gecer...

cebimde o para var veya yok.ben sadece kendi cıkabilecegim limiti soyledim. oldu ki yok diyelim, bankalar kredi vermek icin birbirinin ustune cıkıyor.
  • walla o kadar imkanım olsa hiç düşünmem Mercedes c220 alırım. Suvlara gelince daha taşa çıkmayacaksan bence gereksiz.
  • benimde aklima en yatkin gelen oydu.. km, model dezavantajlarina ragmen digerlerinden 1 adim onde. km fazla olması beni tereddute dusuruyordu ama sorusturdum biraz, merso larda km fazla olması sıkıntı olmaz dedi arkadaslar.

tabi kesin sonuc hepsini testten sonra
  • ya kardeş 97-98 model mercedesler bile şuan 300 350 km olmasna rağmen fiatında renaultunda vs diğerlerininde 2010 model arabalaırna kafa tutuyor birçogunu paketliyor ,senin o arabanın motoronunn sonunu görmene imkan yok

Kaldıki aldığın 3 -4 yaşında araba alacağın ,15 yaşındaki arabaları bile hala motor ve performans ( iç donanımını söylemiyorum bile elektrikli koltuk ve ıstımalı koltuklar 2012 model arabaların birçoğunda bile yok ) olarak kafa tutuyorsa ben mercedes derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.