Şimdi Ara

Cok duygusalsin dh. silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar. silinsin. bu arada asagidaki yorumlardan kimin lysde iyi kimin kotu yaptigini anlarsiniz. gercekten sadece kendinizi dusunuyorsaniz gidin temiz hava alin daha yararli olur.haydi eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangal_kangal123 -- 15 Haziran 2015; 0:06:51 >

• O kadar soruyu nasıl yazdın lan yuh,o kadar soru yazabildiysen helal olsun
  • tabi girersin samimi şekilde soyluyorum ben keriz miyim saf miyim sen mi cok zekisin ben onu yapan kim olursa olsun hakkimi helal etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapçi doktor

O kadar soruyu nasıl yazdın lan yuh,o kadar soru yazabildiysen helal olsun

Adam bildiğin optiğe roman yazmış sınavı bırakp yazmakla uğraşmş sadece
  • oha boyle bir seyi nasil caktirmadan yaptin 7 soru ne ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliertgrul17

tabi girersin samimi şekilde soyluyorum ben keriz miyim saf miyim sen mi cok zekisin ben onu yapan kim olursa olsun hakkimi helal etmiyorum
    o kadar aklında tutabildiysen şıklar dahil helal olsun valla.
  • Asi kral1
  • ne olursa olsun kişisel bakmiyorum olaya benim de geometrim kotu ama yapmadım aklima da geldi bu vicdan meselesi ordaki çizgi benim icin önemli
  • söylemeden geçmeyelim okulda kopya ile taktir alan arkdaşımızdır kendisi
  • Gecen yil fizikte bos biraktigim soruyu biyoda vakit kalip cozdum. Sonucu bulmustum lakin şıklarin yerini hatirlamayip sallamistim. Bu yil da 45 46 ve47.sorularim bostu bu sefer bir sorunun şıklarını yazmistim ama hangi soru oldugunu hatirlamayip yine salladim 3unu e diye.

Edit:yayinlanan kitapcikta 48 49 ve 50.sorulara denk gelmis ve 3ude e şıkkı insallah bende de e dir
  • Hacı sakin ol kul hakkı diyenler kendilerne göre bi değerlendrme yapyolar ama eğer bu durum değerlendrlecekse önce özel okulda 97 ortalama yapan rüşvetciler sorgulanmalı

not: soru falan yazmadm mat bitince bitrdm matı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangal_kangal123

Bu mesaj silindi.
    Bu test için ayrılan süre 75 dk'dır diye bir ibare var.
  • Ben hiçbiryere değilde aklıma yazdım soruyu. Sonra direk geoya başlayıp çözdüm. Doğru cevabı d diye hatırlıyordum meğer b miş
  • Ben helal edoyorum kardes sikonto yok bem yana geri kalan bilmemkac arkadastan da helallik alirsan tamamdir
  • ulan yaptiysan .haram olmadigina inaniyorsan niye antifrizlik yapıyorsun açıklama bekliyormus verdigin ornegi .....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soner_asi_kral1

Arkadaslar sorular gercekten zor degildi. Zaman kaybettirici ve kafani kaldirip nefes almani gerektirici sorulardi. Geo cozerken soyle bir baktim ilk 75 dkda kesinlikle aklima gelmezdi ama o sirada hemen gordum soruyu. Bol denemenin de faydasi var. Cevaplarinizi bekliyorum.

Bütün kutsal değerlerimin üzerine yemin ederim ki

Soner_asi_kral1 donanım haber nickine dilekce yazdım yarın karakola gideceğim. İp numaranı vs alırlar istediğin kadar sil hiç bir şey değişmeyecek. sacma sacma ösym mail atma ile uğraşmayın

edit : bu işi yapan 2 kişinin nickini daha ekledim. adminlerle iletişime geçer polisler büyük ihtimal. sabaha kadar avlıyacağım bunları dilekceyide yarın paylasıcam gelince. kimsenin hakkını yedirmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tavuklumakarna -- 15 Haziran 2015; 0:02:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tavuklumakarna

quote:

Orijinalden alıntı: Soner_asi_kral1

Arkadaslar sorular gercekten zor degildi. Zaman kaybettirici ve kafani kaldirip nefes almani gerektirici sorulardi. Geo cozerken soyle bir baktim ilk 75 dkda kesinlikle aklima gelmezdi ama o sirada hemen gordum soruyu. Bol denemenin de faydasi var. Cevaplarinizi bekliyorum.

Bütün kutsal değerlerimin üzerine yemin ederim ki

Soner_asi_kral1 donanım haber nickine dilekce yazdım yarın karakola gideceğim. İp numaranı vs alırlar istediğin kadar sil hiç bir şey değişmeyecek. sacma sacma ösym mail atma ile uğraşmayın

edit : bu işi yapan 2 kişinin nickini daha ekledim. adminlerle iletişime geçer polisler büyük ihtimal. sabaha kadar avlıyacağım bunları dilekceyide yarın paylasıcam gelince. kimsenin hakkını yedirmem
    kardeş sen 7 soruyu optiğe yazıp çözebiliyorsan hakkın benden yana helal olsun zaten. cidden diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqueperson

kardeş sen 7 soruyu optiğe yazıp çözebiliyorsan hakkın benden yana helal olsun zaten. cidden diyorum.

Alıntıları Göster
    kul hakkını falan bilmem de bunu tek yapan sen değilsin binlerce kişi yapmıştır , bu bir taktiktir. Yapabilecek olup da kul hakkı diye yapmayan olduğuna inanmıyorum.
  • Tavuklumakarna T kullanıcısına yanıt
    onlarda seni takacaklar sanki avrupa ülkelerinde yaşıyorsun.
  • Bak kardeşim YGS ile karıştırma olayı. Onda adam sana 160 dakika veriyor istediğini çoz diyor. Ama bunda da öyle bi olay olsa. Adam kitapçığı neden toplasın? Ayrıca bu sınavın süresi 75 dakikadır diyor. Sen fazladan 10-15 dakika daha mat çözüyorsun. Sağlık alanı isteyenler için 3 geo sorusu yaklaşık 1 mat sorusu ediyor. Bunun da farkında millet. bu taktiği çoğu kişi de biliyor. Ama sırf 1 milyona yakın kişinin kul hakkına girmemek için yapmıyor. Emin ol şu kötü yapanların çoğuna 10-15 dakika daha versen hiç ummadıklari kadar yüksek net çıkarırlardı. Benim de son 5 dk kafa allak bullak olmuştu ve o heyecanla işlem hatası yaptım sürekli. ama bi 5-10 dakika daha olsa şu an Türkiye derecesi bekliyor olacaktım. Milletin hayatını etkileyen bir sınav. Sırf senin fazladan süre ile mat çözmen yüzünden bir kişi istediği mesleğe gidemeyecek veya mezun kalma durumu yok hayatı boyunca daha düşük bir işte çalışmak zorunda kalacak belki. Şimdi kalkıp birileri sanki herkes eşit şartlarda mi yarışıyor diyebilir. Ama hangi Ehl-ı Sünnet üzere olan hocaya sorsan buna fetva vereceğini sanmıyorum çünkü çok büyük bir vebal. O kadar kişinin hakkı vardır. Sınavdaki durum açık matematik süresi 75 dakikadır yazıyor ve sonra alıyor senden kitapçığı. Sen de milletten daha fazla sürede mat çözüp kendini akıllı zannediyorsun.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.