Şimdi Ara

D-Smart Fatura Şoku..YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben 10 Temmuz'da eski uydu alıcını getir 360 TL'ye sayalım kampanyasıyla ayda 25 TL'ye sinedizi+sinema paketi aldım.

40 lira olan kurulum ücretini de ilk ay faturama yansıtılmasını istedim.Ama bugün bir baktım 87 lira fatura gelmiş.

Hemen aradım müşteri hizmetlerini D-Smart her zaman faturayı ayın ilk haftasından keser siz ilk haftadan sonra yani ayın 10'unda kayıt olduğunuz için temmuzun parasıda yansıtılmış ağustos ayına dedi.Bende detaylı olarak neye ne kadar kesilmiş fiyat bilgisi istedim sonra telefonumun dakikası bittiği için kapandı.Çok sinir oldum açıkcası.Bu fiyatın açıklaması nedir sizce, bir yardım ederseniz sevinirim.Yarın D-Smart bayisine gidene kadar bir bilgi sahibi olmak istiyorum açıkcası.

Ayrıca bu D-Smart önce ayın başında parayı kesip sonra mı yayını veriyor.Yoksa önce yayını verip sonra mı parasını kesiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gncyysl

Arkadaşlar merhaba;

Ben 10 Temmuz'da eski uydu alıcını getir 360 TL'ye sayalım kampanyasıyla ayda 25 TL'ye sinedizi+sinema paketi aldım.

40 lira olan kurulum ücretini de ilk ay faturama yansıtılmasını istedim.Ama bugün bir baktım 87 lira fatura gelmiş.

Hemen aradım müşteri hizmetlerini D-Smart her zaman faturayı ayın ilk haftasından keser siz ilk haftadan sonra yani ayın 10'unda kayıt olduğunuz için temmuzun parasıda yansıtılmış ağustos ayına dedi.Bende detaylı olarak neye ne kadar kesilmiş fiyat bilgisi istedim sonra telefonumun dakikası bittiği için kapandı.Çok sinir oldum açıkcası.Bu fiyatın açıklaması nedir sizce, bir yardım ederseniz sevinirim.Yarın D-Smart bayisine gidene kadar bir bilgi sahibi olmak istiyorum açıkcası.

Ayrıca bu D-Smart önce ayın başında parayı kesip sonra mı yayını veriyor.Yoksa önce yayını verip sonra mı parasını kesiyor.

Çok basit.. Size 10 temmuz ve 31 Temmuz Arası ve 1 Ağustos ve 31 Ağustos Arası olmak üzere toplam 50 günlük fatura gelmiş. 40 Lira kurulum da bu faturanın içinde bir sıkıntı yok. Fatura kesim tarihi ayın 1 idir. Hayırlı olsun üyeliğiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: nk61

quote:

Orijinalden alıntı: gncyysl

Arkadaşlar merhaba;

Çok basit.. Size 10 temmuz ve 31 Temmuz Arası ve 1 Ağustos ve 31 Ağustos Arası olmak üzere toplam 50 günlük fatura gelmiş. 40 Lira kurulum da bu faturanın içinde bir sıkıntı yok. Fatura kesim tarihi ayın 1 idir. Hayırlı olsun üyeliğiniz..

Anladım,çok teşekkür ederim.

Ayrıca bir sorum daha var size.Kumandadan OK tuşuna basınca kanal listesi çok geç açılıyordu.Bende yine aradım müşteri hizmetlerini kumandayı fabrika ayarlarına döndürmemi söylediler döndürdüm sorun düzeldi ama 3 gün sonra yine geç açılmaya başladı yine fabrika ayarlarına döndürdüm,3 gün geçti yine yavaş açılmaya başladı bunun nedeni nedir?

• gncyysl kullanıcısına yanıt
    eski cihaz derken herhangibir uydu cihazımı yoksa d smart ın eski sd cihazmı verdiniz
  • computeron kullanıcısına yanıt
    Eski bir uydu alıcımı verdim hocam
    hangi şartlarda aldınız bende düşünmüştüm cihaz olayını yazınca takıldım..
  • computeron kullanıcısına yanıt
    https://www.dsmart.com.tr/Kampanyalar/degistirin-hdye-gecin bütün bilgiler burda yazıyor.Onun dışında kafanıza takılan bir şey varsa sorabilirsiniz
    size verdikleri cihazın tam modelini yazarmısınız . hd olarak belgeseller görüntü iymi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.