Şimdi Ara

Daha Klasik Bir Telefon Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar, yakın zamanda kendime uygun bir telefon almayı düşünüyorum ama telefon dünyasına biraz uzak olmam nedeniyle seçim yapamıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aradığım özellikleri yazayım:

Kamera: Hiç olmasa bile olur, daha önceki telefonlarımda çok nadiren kullandığım bir özellikti.
    Müzik: Radyosunun olması veya müzik çalma performansı benim için önemli olan özellikler değil. Kullanmam muhtemelen.
    Pil Ömrü: Benim için oldukça önemli bir özellik, 1-2 günde şarjı bitecek bir telefonun hiçbir anlamı yok benim için.
    Çekim kalitesi: Bu genelde çoğu telefonda belli bi düzeyde oluyor zaten sanırım. Ama daha önce bi telefon aldım ve bariz şekilde diğer telefonların çektiği yerde çekmiyordu, öyle bir şey olmasın yeter.
    Wi-Fi: Olması iyi olur ama olmazsa olmaz bir özellik değil.
    GPS: Bu da olsa iyi olur ama olmazsa olmaz değil.
    3G: Daha önce kullanmadığım için internet açısından ne kadar işe yarardır bilmiyorum, ileride internet için bir ihtiyaç olacak diyorsanız bu da olsa iyi olur.

Bunların dışında Menüler arası geçişinin hızlı olması, arada takılma donma gibi sorunlar çıkarmaması önemli. Daha önce dokunmatik ekran kullanmadığım için o konuda çok yorum yapamayacağım. Kısacası telefonla çok zaman harcayan biri değilim, ihtiyacım olduğunda sorunsuz işimi görecek bir şey olsun istiyorum. Ama tabii o eski yeşil ekranlılardan da olmasın

Açıklayıcı olabilmek için çok uzun yazdım, yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Vodafone'un kampanyasından BB Curve'i alın o zaman, pek fazla özellik istemiyosunuz madem size iyi gider
  • yazdıklarına en ideal telefon montedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudam

yazdıklarına en ideal telefon montedir

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ern_qfb

quote:

Orijinalden alıntı: cudam

yazdıklarına en ideal telefon montedir

+1

+2
  • Öncelikle çok teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için. Ben de sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda gittim gezdim telefoncuları. BB curve biraz kaba geldi görüntü olarak. Samsung Monte ise hem özellikleri hem de görünümü olarak çok hoşuma gitti.

Kararım %90 Monte olacak gibi duruyor. Yalnız gezdiğim telefonculardan biri Samsung Wave 525'i önerdi o konudaki görüşleriniz nelerdir? Özellikle Monte'ye göre bir artısı var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grngck

Öncelikle çok teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için. Ben de sizin tavsiyeleriniz doğrultusunda gittim gezdim telefoncuları. BB curve biraz kaba geldi görüntü olarak. Samsung Monte ise hem özellikleri hem de görünümü olarak çok hoşuma gitti.

Kararım %90 Monte olacak gibi duruyor. Yalnız gezdiğim telefonculardan biri Samsung Wave 525'i önerdi o konudaki görüşleriniz nelerdir? Özellikle Monte'ye göre bir artısı var mıdır?

o konuda hocam sen @.:: NEJ@T ::. hocama bir pm at derim onda var bu ürün bir soru ver ona istersen
  • Yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim, az önce Samsung Monte siparişi verdim, umarım uzun süre sorunsuz kullanırım.
  • hayırlı olsun
  • gule gule kullan hocam :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.