Şimdi Ara

Dalga geçeceksiniz ama kedime bir şey olur diye ders çalışamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kedim var ev zemin katta olduğundan dışarı çıkıp gelebiliyor. Dışarı çıktığı zamanlarda ona bir şey olur araba çarpar, kaybolur vs korkusundan ders çalışamıyorum. Bu sorun olmasa günde 7 8 belki 10 saati bulurum. Lütfen dalga geçmeden bana bir şeyler söyleyin aklım başıma gelsin sırf kedi için sınavdan kötü almak istemiyorum.

Not evden çıkmaması mümkün değil ev küçük ve kedi sokak kedisi zaten

Not2 kedi kısır olduğundan pek evden uzakta kalmıyor yarım saat 1 saat içinde geri geliyor. Bizim sitede falan geziyor ama kontrol etme ihtiyacı duyuyorum sürekli başına bir şey gelmesin diye.

Not 3 salaklıgimin farkındayım dalga geçmeden yol gösterirseniz sevinirim

• Bu soruya nasıl bi cevap bekliyorsun ki?
    Bütün yapılması gerekenleri yapamıyorum yazmışsın zaten.
  • thebossmyy kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum paylaşmak istedim, insan böyle daha iyi hissediyor
  • Bana ver kedini ev büyük 4 ay bakarım.
  • Kanka sokak kedisiymiş o bordo berelidir başının çaresine bakar merak etme
  • ev bahçeli filan ise, bir şey olmaz. sokak gibi yerde yaşıyorsan sıkıntı kediler için.
  • Tanıdığın birine ver kediyi baksın 3 4 ay işte
  • Hocam yarım saat bir saat içinde geliyorsa günlük 1 saat gezdirin 10 saat yerine 9 saat çalışmış olursun
  • benim de kedim bu sene hasta oldu 3 hafta falan ders çalışamadım veterinerlerde geçti. iyileşti şimdi iyi çok şükür ben de çalışabiliyorum seni çok iyi anlıyorum o yüzden. Bence kediyi dışarı çıkarmayın kısırsa zaten enerjisi düşmüştür. Evde odanda gözünün önünde kalsın uyusun için rahat bir şekilde çalışırsın. Kumunu her şeyini eve taşı günlük 1 saat onu evde koştursan oynatsan ona yeter zaten :)
  • Ya da evde oynatamayacaksan ona vücut tasması al günlük 1 saat onunla beraber yürüyüşe çık sana da iyi gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -z e y n e p

benim de kedim bu sene hasta oldu 3 hafta falan ders çalışamadım veterinerlerde geçti. iyileşti şimdi iyi çok şükür ben de çalışabiliyorum seni çok iyi anlıyorum o yüzden. Bence kediyi dışarı çıkarmayın kısırsa zaten enerjisi düşmüştür. Evde odanda gözünün önünde kalsın uyusun için rahat bir şekilde çalışırsın. Kumunu her şeyini eve taşı günlük 1 saat onu evde koştursan oynatsan ona yeter zaten :)
    Günlük 1 saat değil ama gezmeleri.

Mesela 1 saat gezdi geldi yatıp 2 3 saat uyur mama yer evin önünde takılır yine gidip gezer günde 1 saat olsa şükrederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShibLeg

ev bahçeli filan ise, bir şey olmaz. sokak gibi yerde yaşıyorsan sıkıntı kediler için.
    Bahçeli site, komşu siteler de bahçeli genelde oralarda geziyor ama sokaklar da var çıkıyor bazen.
  • Cuenta kullanıcısına yanıt
    Bizim ev 250 m2 4 tane kedi var anne baba 2 çocuk cins her sabah 1 saat kumlarını temizliyorum mamasını suyunu veriyorum yatıyorlar aksama kadar evin kucukse yapabilcegin bir sey yok sahiplendirebilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrenal101

Bizim ev 250 m2 4 tane kedi var anne baba 2 çocuk cins her sabah 1 saat kumlarını temizliyorum mamasını suyunu veriyorum yatıyorlar aksama kadar evin kucukse yapabilcegin bir sey yok sahiplendirebilirsin
    Sokak kedisini kim alacak hocam hem vermek de istemiyorum eskisi kadar dikkat etmeyeceğim artık en azından kalan sürede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cuenta -- 28 Mart 2020; 21:33:0 >
  • zaten çevrede geziniyormuş bu güne kadar bir şey olmamış daha da bir şey olmaz.hocam sürekli bunu kontrol etme ihtiyacı hissediyorsanız ilgi noktanızı başka yerlere yöneltmeye çalışın kitap dizi film youtube gibi...
  • Hocam siteyse pek sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Bu arada ben de ilk kedimi gençlik hastalığından kaybettim. Hemen hemen ne yaşadığınızı anlayabilirim. Bence fazla endişelenmeyin. Sokak kedileri dışarıda yaşamaya bağışıklıdır. Onun için tek sorun araba çarpması. Onun için tek çözüm evden çıkmaması. Kedi illa bir boşluk buldu mu meraktan çıkar dışarıya :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.