Şimdi Ara

dead ısland hakkında dh yardım!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda play diyorum ama karşıma 'the network connection to your xbox 360 consolis has been lost.Make sure your ethernet cable is connected propely or change your game type in the online preferences menu' yazısı çıkıyor ve oyuna girmiyor.Konsolumda banlı ne yapabilirimde açarım oyunu

• Oyun güncelleme istiyor heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayyahi

Oyun güncelleme istiyor heralde.

hocam istese dashboard da iken istemezmiydi
  • Bağışlayın, saat 2 diye söylüyorum. Yukarıdaki oyun modlarından online seçmiş olabilirsiniz. Single playerı seçtiğinize eminmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Bağışlayın, saat 2 diye söylüyorum. Yukarıdaki oyun modlarından online seçmiş olabilirsiniz. Single playerı seçtiğinize eminmisiniz?

estağfurullah hocam yardım ettiğin için ben teşekkür ederim.Ama eger single veya online diye seçilen bir menü varsa nerde?playa bastım x new game yazıyordu tıklıyorum bu yazı çıkıyor.
  • Bendede olmuştu.New game demeden önce ayarlar'a gel orada oyun seçenekleri var single player yapacaksın seninki coop'tadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Bendede olmuştu.New game demeden önce ayarlar'a gel orada oyun seçenekleri var single player yapacaksın seninki coop'tadır.

eyvallah hocam :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.