Şimdi Ara

Deneme parçalayıcılar bakar mısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ayt denemesi olarak 345 çözdüm güzeldi tabi bence biraz ösym üstünde kalmış ama neyse bundan sonra hangi denemeyi alacağıma karar veremiyorum daha zor bir deneme istemiyorum ayarında olacak bir deneme ne önerirsiniz ösym tarzı çok zor olayan acil daha zor diyorlar o yüzden hiç girmek istemiyorum ona bilgisarmal varmış sanırım ama birisi sorları pek güzel değil diyordu sizce ne çözmeliyim

aynı şekilde tyt de de 345 hocalara geldik dışında güzel ösym tipi dediğiniz hangi denemeler var

• Kim dedi onu Bilgi Sarmal güzel bence, geometri biraz zor ama mat tam ayarında. Koş git al onu
  • Eneshn1 E kullanıcısına yanıt
    cidden o kadar güzel mi yaa 345 çözdüyseniz onunla kıyaslar mısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mtuscyin -- 24 Mayıs 2019; 23:41:45 >
  • Feni güzel hocam Sarmalın
  • Hocam acil 345'ten daha kolay
  • acil için hep 345 ten daha zor 345 ne ki diyorlardı başka deneme tavsiyeniz varsa onları da söyleyin yarın gidip bakacağım duruma göre alacağım yardımcı olursanız güzel olur çok zor şeyler çözüp boşa zaman kaybetmenin bir anlamı yok yada ösym den uzak şeyler çözüp
  • Sonuç denemesi bence tam ösym tipi 345 kadar zor da değil hocam ileri seviyedeysen daha ileriye götürmez daha geri asla getirmez bence kendini denemek için çok güzel
  • Bu arada 345 acil bitirdim maalesef erkenden sonuç derece almayı düşünüyorum derece olmayan sonuçu da bitirdim ayt mat netlerim 32 37 arası bu arada hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.