Şimdi Ara

Denge geometri çok mu zor banamı öyle geliyor ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Denemeyi bile tamamlayamıyorum moralim bozuluyor çözemedikçe 15 sorudan 6-7 tane çözebildim gerisine mal mal baktım sorun bendemi acaba ? Ygs2: 1.7k

• Hangi ders hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • moralini bozmak istemem kolay diyolar, yada çözmek istemediğin bir anda falan çözdüysen ondan dolayı öyle gelmiş olabilir.
  • lexington L kullanıcısına yanıt
    sorular çok kolay aslında. cos teoremini gözüne sokuyor soruda onu seçersen 1 dakika oda işlem hatası yapmaz isen :)) ama çözüme bakıyosun çok kolaymış aslında soru, dik atıyor direk çıkıyor örneğin.

ama görüşüm çok zor olmadığı yönünde uzay soruları genel olarak basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düştüm kalkıyorum -- 18 Mayıs 2015; 22:05:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazi denemeler dengesiz adiyla tezat olacak bicimde. ama genel olarak zor geldi bana matta kirki deliyorum ama geo yirmi iki falan...
    tm.

• Edebiyatta 50 yapiyorum sayisal

• basit gibi ama arada saglam sorularda cıkıyor arada bazı denemelerde banada oluyor bi bakıyorum 10 bos cozume bakıyorum arkadsın deediği gibi dik atınca cıkıyor . 20 denemeye kadar pro oluruz bence :D başarılar hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: lexington

Denemeyi bile tamamlayamıyorum moralim bozuluyor çözemedikçe 15 sorudan 6-7 tane çözebildim gerisine mal mal baktım sorun bendemi acaba ? Ygs2: 1.7k

Denge iyi gibi ben fem 4 lüde 28 28 Yaptım dün iki kere denge 5. Denemeyi açtım 23 /5 yapabildim ama inanılmaz kaliteli çözmek Lazım bence Ygs2 13057 hedef tıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tıpçıgenç10k -- 19 Mayıs 2015; 10:17:51 >
  • İlk denemeler kolay gibi gelmişti ama 4 uncu de bayağı zorlandım mesela,bence dengeler genel olarak ortalama üstü

• 1 haftanın ardından iki tane çözdüm 28/2 29/1 geldi 10 ve 11. Denemeler bu iyi oldu baya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.