Şimdi Ara

Denize işemenin kötü sonuçları !!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Denizdeyken kucuk tuvaletim gelmisti . Bende denizden cikip tuvaletlere gitmeye usendim (para vermek istemedim) o gun icerisinde 2-3 kere denize isedim . heralde denize isedikten sonra cavusun uç kisminin tuzlu suyla birlesmesi ve altimdaki dandik sortun cavusun ucu ile sık sık surtunmesi yuzunden evdeyken ucunun kirmizilasip tuvalet yaparken ASİRİ derecede bi yanma acisiyla karsilastim daha once basina boyle bisey gelen varsa bu durum karsisinda ne yaptigini soyleyebilirmi urologa gitmeyi dusunuyodum belki bu olayla daha once karsilasan varsa ondan oneri almak istedim cevaplar icin simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende de oldu.Mast. yapıyorsan 2 haftada bire indir.Olabildiğince az hasar alır.Bir de iyileşmesi için üroloji doktorundan krem rica et.1 ayda iyileşir.Hiç mst. yapmazsan da dere yatakları kurur ona dikkat et.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre222xxx

Denizdeyken kucuk tuvaletim gelmisti . Bende denizden cikip tuvaletlere gitmeye usendim (para vermek istemedim) o gun icerisinde 2-3 kere denize isedim . heralde denize isedikten sonra cavusun uç kisminin tuzlu suyla birlesmesi ve altimdaki dandik sortun cavusun ucu ile sık sık surtunmesi yuzunden evdeyken ucunun kirmizilasip tuvalet yaparken ASİRİ derecede bi yanma acisiyla karsilastim daha once basina boyle bisey gelen varsa bu durum karsisinda ne yaptigini soyleyebilirmi urologa gitmeyi dusunuyodum belki bu olayla daha once karsilasan varsa ondan oneri almak istedim cevaplar icin simdiden tesekkurler

Abartma altı üstü tahriş olmuş.Birkaç güne geçer.Aynı şeyleri bizde yaptık defalarca birşey olmadı.
  • idrar yolu enfeksiyonuna yakalanmış olabilirsin ama sen sadece ucunun yandığını söyledin
  • başta yanar sonra geçer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendese olmustu gecti bir kac gune :)

• en nefret ettiğim şey ya abi senin pislediğin yere ben giricem vaşkası giricek farkında mısın ? sadece sen değil bunu yapan herkes. ne pis insanlarsınız ya denize girmeme sebebi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre222xxx

Denizdeyken kucuk tuvaletim gelmisti . Bende denizden cikip tuvaletlere gitmeye usendim (para vermek istemedim) o gun icerisinde 2-3 kere denize isedim . heralde denize isedikten sonra cavusun uç kisminin tuzlu suyla birlesmesi ve altimdaki dandik sortun cavusun ucu ile sık sık surtunmesi yuzunden evdeyken ucunun kirmizilasip tuvalet yaparken ASİRİ derecede bi yanma acisiyla karsilastim daha once basina boyle bisey gelen varsa bu durum karsisinda ne yaptigini soyleyebilirmi urologa gitmeyi dusunuyodum belki bu olayla daha once karsilasan varsa ondan oneri almak istedim cevaplar icin simdiden tesekkurler

aynısı bugün başıma geldi bu konuyu okunca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• S ıçan S idiği denize katkı mı yaptın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.