Şimdi Ara

Dil Bilgisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hocalarım benim dil bilgisine karşı on yargım var sanırım bana nasıl çalışacağım konusunda yardımcı olur musunuz yöntem bilmiyorum ve ne kadar surede bitirmem gerekir görüşlerinizi sunarsanız cok sevinirim

• Up
  • bi basla çerez geliyo sözcükte yapı sonra kelime çeşitlerine gir gerisi çerez
  • keyikst kullanıcısına yanıt

Sıralamanı atar mısın hocam çalışma sirasini

• toniel T kullanıcısına yanıt
    Kök yapi bilgisini halledersen temeli atmis olursun gerisi ustune kat cikmak gibi olur. Kolay konulardan baslayabilirsin mesela ses bilgisi, noktalama gibi sonra da yapi bilgisine girersin. Dil bilgisine kurallar yigini gibi yaklasmamak gerek ve youtubedan calisacaksan ayni frekansta oldugun bir hocayi bul ondan dinle. BS dil bilgisini de cozdun mu soru kacirmazsin.

Yazim yanlisi konusuna dikkat et OSYM duyulmamis sozcukler sorabiliyor ama o konudaki kurallari bilirsen dogruyu bulabiliyorsun...TDK’nin yazim kurallar pdfi vardi onu okusan cok guzel aklinda kalir mis gibi ozetti.
  • toniel T kullanıcısına yanıt
    kadir gümüşün listesine göre gidiyorum yapı bilgisiyle başladım videoları 1.5 veya 1.75te izliyorum
  • keyikst kullanıcısına yanıt
    +1
  • hocam fasikülden gidince daha rahat oluyor en azından bende öyle oldu fasikül harici ekstra bir şey yapmadım şu an soru kaçırmıyorum

bu fasikülü sahaflarda falan ara illa bir yerde bulursun https://www.kitapyurdu.com/kitap/ygslyskpss-turkce-dilbilgisi/405655.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.