Şimdi Ara

Diplomam kayıp YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar diplomam kayıp okuldan ogrenim durum belgesi cikardim bu yeter mi ? Okula sordum diplomani bulursan onla beraber getir dahs iyi olur dediler bu belgeden sonra zaten diploma gecersiz olmuyo mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up Yardim lutfen

• sush0kcusu kullanıcısına yanıt
    benimde diplomam kayıttı liseden diplomasını kaybedenlere mahsus öğrenim belgesi aldım onla kayıt olmuştum zaten kazanıp diğer belgelerinde tamsa hallediyorlar sıkıntı çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: düştengüzel

benimde diplomam kayıttı liseden diplomasını kaybedenlere mahsus öğrenim belgesi aldım onla kayıt olmuştum zaten kazanıp diğer belgelerinde tamsa hallediyorlar sıkıntı çıkmıyor

öğrenim durum belgesi miydi seninki de hocam ve eski diplomam şuan bir işe yaramaz dendi neden isteniyor sence ?
    benimkide öğrenim belgesi yeni üniyede onla kayıt olcam niye istediklerini bilmiyorum zaten neden böyle belge isterlerki her şey sistemde kayıtlı zaten
  • E-Kayıt yaptıktan sonra diplomaya gerek kalmıyor. Her üni için aynı mı bilmiyorum ama benimkinde öyleymiş.
  • E kayit yapmicam hocam gidicem okula da ondan sordum

• düştengüzel kullanıcısına yanıt
    Içime su serptin sagol peki eski diplomam artik gecersiz mi evde buyuk ihtimal 2 gun aradim bulamadim

benimkide taşınırken kayboldu sonra farkına vardım
    bulursan onla kaydolursun kayıp diye ilan vermediysen geçersiz değil
    Ilan vermedim ama okuldan bu belgeyi alirken mudur yardimcisi eskidi iptal olur cikarirsan bunu dedi tamam dedim mersk ettm acaba yalan soylemedigimi anlamak icin falan mi dedi

evet bazı insanlar diplomasını vermek istemeyip böyle belge alıyorlar ondan demiştim benimkide bulursan onla kayıt olursun sıkıntı olmaz demişti
    Çok sağol hocam rahatladim ya

• Eğer istersen e-devlet'ten de diploma bilgilerini içeren bilgileri bulabilirsin ama kayıt için geçerli olur mu onu bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: invokraker

Eğer istersen e-devlet'ten de diploma bilgilerini içeren bilgileri bulabilirsin ama kayıt için geçerli olur mu onu bilemem.

en kötü e devletten kayıt yapıcam galiba kayıt için geçerli olur mu bilmiyorum bende
  • Boşver diploma olmadan da bu ülkede büyük adam olursun. Bence kredi çek başkanlığa adaylığını koy hazır diplomasızken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicolatesla101 -- 11 Ağustos 2017; 20:2:1 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.