Şimdi Ara

DOLANDIRICILARA DİKKAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba değerli forum üyeleri. Yaklaşık bir aydır araba bakmaktayım. Aracım 2009 golf 6 1.4 tsi 7 ileri dsg. biraz daha düşük model sedan araç bakıyorum. Bu süreçte bir kaç kişiyle görüştüm ancak en ilginci son görüştüğüm araçtı. ilanın linki :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-volkswagen-jetta-1.9-tdi-midline-2007-model-cok-temiz-ve-bakimli-164332930/detay/ takas için buluştuk görüştük. ben üstüne 9 istedim olmaz falan dedi 7 de anlaştık. bu arada benim aracın ilanı :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2009-golf-1.4-tsi-7-ileri-dsg-107000-km.de-161633080/detay/ ben cidden sıkıldım araba bakmaktan o yüzden artık bitsin bu iş gözüyle bakıyorum. bu esnada ben aracın tramer bilgilerini sorgulattım araba 120000 km de görünüyor tramere bi baktım araba 2012 yılında 170000 km.deymiş. adama söyledim adam vay benden önceki sahibi yaptıda şöylede böylede cart curt etti ok dedim sanayiye adamın ustasına gittik. iki aracada baktı sıkıntı yok dedi. adamın turbosuda arızalıydı bunu daha önceden söylemişti. ıslık sesi muhabbeti. ben genelde körükten olduğunu bildiğim için ses çıkartmadım. araçları test ettik ok dedik. ben her şeye rağmen alıp arabayı uzun süre kullanmayı düşündüğüm için ok dedim. ertesi gün notere gider takası yaparız dedik.

Asıl bomba şimdi. Ertesi gün ben işten zar zor izin aldım. müdüre bi ton minnet ettim. adamı aradım noterde buluşalım vaktim dar diye. adam yav hocam sen hele bi bizim dükkana gel dedi. iyi dedim gittim. adama daha önce ufak tefek hasar kayıtlarım var demiştim. vatandaş sorgulatmış senin araçta 3 adet hasar kaydı var dedi. 6000 civarında toplam. 2000 tl.side hırsızlık olmuştu cam kırığı ve çalınan değerli eşyaların teminatı. biri park halinde çarpma diğeri çarpma. arabamı ustasına gösterdi adam sıfır hata dedi. bana ağız göz eğiyor. sen çok istiyosun 7000 vermem demezmi adam. ben sinirlendim kendi aracının km.sinin kaç olduğu belli değil benim aracıma çamur atıyor. bunu neden telefonda söylemedin dedim şimdi baktık dedi. sonra bi ara otogalerici arkadaş baktı o söyledi dedi. o arkadaşı nedense kendi arabasının km.si ile oynandığını görememiş. ben kuruş inmem dedim. adam bu seferde yok hocam senin araba bize gelmez zaten demezmi. adamın sağı solu ayrı oynuyor yani. o an insanların nasıl katil olduğunu çok iyi anladım. Durum bu yani dostlar. Sİzce haksızmıyım. Pişman oldum keşke en başında hasar kaydını net olarak söyleseydim. sanırım hatam bu oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.