Şimdi Ara

Dostlar Stilo nasıl araçtır...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
9.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kendisini nasıl bilirsiniz.:)tavsiye edermisiniz.

• 2 haftadır araba bakıyorum, ama bu fiyata bu dolulukda bir arabayı nasıl farketmedim anlamıyorum.Bu araba için iyi veya kötü eleştirileriniz varsa paylaşırmısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_c78

2 haftadır araba bakıyorum, ama bu fiyata bu dolulukda bir arabayı nasıl farketmedim anlamıyorum.Bu araba için iyi veya kötü eleştirileriniz varsa paylaşırmısınız.
    Çok güzel ancak Türkiye'de tutulmayan bir araçtır. Tavsiye ederim. Bu kadar donanımı olmasına rağmen bu kadar ucuz olmasının sebebi ise 2. el piyasasının oluşmamasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: time_keeper

Çok güzel ancak Türkiye'de tutulmayan bir araçtır. Tavsiye ederim. Bu kadar donanımı olmasına rağmen bu kadar ucuz olmasının sebebi ise 2. el piyasasının oluşmamasıdır.

Gerçekden ilginç bi olay araç hem tip olarak güzel, hemde donanım olarak full, ancak bu kadar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Alıntıları Göster
    stilolar baya bi ara ilgimi cekiyordu ama türk milleti iyi arabayı tutmaz pek donanım performans olarak üzmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakn.mac

stilolar baya bi ara ilgimi cekiyordu ama türk milleti iyi arabayı tutmaz pek donanım performans olarak üzmez.

Aman tutmasın ne güzel, ama bu seferde satarken aynı sorunu yaşayacağız.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakandal

Alıntıları Göster
    İlk çıktığında dergide görmüştüm.Çok karizma araba Türkiye'de iyi tutar bu dedim olmadı keşke olsaydı hala severim bu arabayı klas bir duruşu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

İlk çıktığında dergide görmüştüm.Çok karizma araba Türkiye'de iyi tutar bu dedim olmadı keşke olsaydı hala severim bu arabayı klas bir duruşu var.

Bi ara bi konuda bi arkadaş sakın almayı uzak duruni palio motoru var vs.şeylerden bahsediyodu, acaba arabada tutulmaması dışında almamaya sevk edecek bilmediğimiz bi durummu var?
  • Bende bir ara bakmıştım bu araca ama herkes bişey söyledi vaz geçtim.Arıza istatistikleri verilmişti forumda,baya bi sıkıntılı duruyodu ,üstüne birde lpg uymuyo,yol bilgisayarı çalışmıyo,arıza lambası yanıyo vs dediler,vazgeçtim.LPG düşünüyorsanız takılıp takılmadığını,sorun çıkarıp çıkarmadığını araştırın derim.Tip ve donanım olarak diycek fazla bişey yok,araç güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: panisher

Bende bir ara bakmıştım bu araca ama herkes bişey söyledi vaz geçtim.Arıza istatistikleri verilmişti forumda,baya bi sıkıntılı duruyodu ,üstüne birde lpg uymuyo,yol bilgisayarı çalışmıyo,arıza lambası yanıyo vs dediler,vazgeçtim.LPG düşünüyorsanız takılıp takılmadığını,sorun çıkarıp çıkarmadığını araştırın derim.Tip ve donanım olarak diycek fazla bişey yok,araç güzel.
    o fiyata çok daha iyi araçlar bulursun. ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Bi ara bi konuda bi arkadaş sakın almayı uzak duruni palio motoru var vs.şeylerden bahsediyodu, acaba arabada tutulmaması dışında almamaya sevk edecek bilmediğimiz bi durummu var?

Alıntıları Göster
    Ben kendim binmedim kullanmadim ama bir arkadasimda var 2006 model ve sifir almisti, elektronik arizalardan cok sikayetciydi.

Arabayi kötülemek falan degil niyetim, sadece onun söyledikleri aktariyorum, bir daha Fiata binmem diyecek kadar basini agrittigini biliyorum.

Sekil olarak gercekten cok hos bir araba.

• quote:

Bende bir ara bakmıştım bu araca ama herkes bişey söyledi vaz geçtim.Arıza istatistikleri verilmişti forumda,baya bi sıkıntılı duruyodu ,üstüne birde lpg uymuyo,yol bilgisayarı çalışmıyo,arıza lambası yanıyo vs dediler,vazgeçtim.LPG düşünüyorsanız takılıp takılmadığını,sorun çıkarıp çıkarmadığını araştırın derim.Tip ve donanım olarak diycek fazla bişey yok,araç güzel.

Sorunsuz bir şekilde Lpg uygulanabiliyor. Marea ile aynı motoru kullanıyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rüzgar81

Ben kendim binmedim kullanmadim ama bir arkadasimda var 2006 model ve sifir almisti, elektronik arizalardan cok sikayetciydi.

Arabayi kötülemek falan degil niyetim, sadece onun söyledikleri aktariyorum, bir daha Fiata binmem diyecek kadar basini agrittigini biliyorum.

Sekil olarak gercekten cok hos bir araba.

Tabi bu tür arızalar olabilir, ama fabrika çıkış komple araçlarda bu sıkıntımı var, yoksa öylemi denk geldi acaba...
  • quote:

quote:

Sorunsuz bir şekilde Lpg uygulanabiliyor. Marea ile aynı motoru kullanıyor çünkü.

Marea motoru nasıldır peki..
  • quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Arabayı alıcam kafaya taktım, ancak 3 kapılı alırsam kızım var 4 yaşında indir bindir sorun olurmu?Gerçi eşimle ayrıyım çocuk arada binecek.

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Stilo kullanmadım. Marea kullanmıştım. Stilo'nun iyi araba olduğunu düşünüyorum. Yani fiyatına göre.

Stilo Golf'e rakip olması amacıyla çıkartılmış ancak yurtdışında tasarımı "fazla Alman" bulunmuş, İtalyan arabasından beklenen renkli ve heyecan yaratan tasarıma sahip olmayan bir arabadır. Hiç satmayarak bir takım başka hatalarla birlite Fiat'ı BATMA NOKTASINA getirmiştir. Bu arabadan sonra Fiat Bravo ismine geri dönerek heyecan verici tasarımı tekrar yakalamaya çalıştı. Bence de iyi iş çıkardı.

Stilo bence fiyatına göre çok iyi bir araba. Ben Marea'yı lpg ile kullandım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız bana da söylenmiş olmasına rağmen ben gene de o hatayı yaptım, depoda az benzin bırakırsanız uzun vadede benzin pompasını yakıyor.

• quote:

-Tatminkar bir performansı var

-100 kilometrede ortalama 9-10 litre yakar

-Derdi tasası genelde olmaz

Motorla ilgili bir derdim olmadı hiç. Memnunum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: genie1

Stilo kullanmadım. Marea kullanmıştım. Stilo'nun iyi araba olduğunu düşünüyorum. Yani fiyatına göre.

Stilo Golf'e rakip olması amacıyla çıkartılmış ancak yurtdışında tasarımı "fazla Alman" bulunmuş, İtalyan arabasından beklenen renkli ve heyecan yaratan tasarıma sahip olmayan bir arabadır. Hiç satmayarak bir takım başka hatalarla birlite Fiat'ı BATMA NOKTASINA getirmiştir. Bu arabadan sonra Fiat Bravo ismine geri dönerek heyecan verici tasarımı tekrar yakalamaya çalıştı. Bence de iyi iş çıkardı.

Stilo bence fiyatına göre çok iyi bir araba. Ben Marea'yı lpg ile kullandım. Herhangi bir sorun yaşamadım. Yalnız bana da söylenmiş olmasına rağmen ben gene de o hatayı yaptım, depoda az benzin bırakırsanız uzun vadede benzin pompasını yakıyor.

Güzel bilgiler, teşekkür ederim, aklına emeğine sağlık.

• quote:

quote:

-Tatminkar bir performansı var

-100 kilometrede ortalama 9-10 litre yakar

-Derdi tasası genelde olmaz

Motorla ilgili bir derdim olmadı hiç. Memnunum :)

Sağolasın.:)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: genie1

Güzel bilgiler, teşekkür ederim, aklına emeğine sağlık.

marea kullanıyorum aracım 2004 model her yerinden patlak veriyor temiz olmasına rağmen...

bulaşma derim boşveeer. ;)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.