Şimdi Ara

dövme yaptırdım. nasıl olmuş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün diagon tatto da yaptırdım bu dövmeyi. nasıl olmuş arkadaşlar.

dövme yaptırdım. nasıl olmuş?

• Fena değil.
  • Atatürk görse ne düşünürdü acaba
  • cok guzel, su anda agri yapiyor olmali
  • güzel ama biraz büyük gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vuudi

'' Kemal Atatürk '' dövmeleri bana çok itici geliyor..
    Kemalizmi gerçekten benimsemiş kişilerin dövme yapma ihtiyacı hissedeceklerini, böylece millete şekil yoluyla reklam yapmaya çalışacaklarını sanmıyorum..Zihniyetler Kemalist olmadıktan sonra tüm vücuduna yap o dövmeyi neye yarar?

Dostum dediğin bi yere kadar doğru ama bu dövmeyi yapma amacım bir çeşit tepkidir. Cumhuriyet düşmanları cemaatler ülke yönetimini nerdeyse elegeçirmiş durumdalar. Artık Atatürkçülük hapise atılmak için yeterli bir sebep haline geldi. Ulusalcılık, terörizmle bir tutuluyor resmen. Mustafa Kemal den söz ettiğin anda "Laikçi" olmakla suçlanıyorsun. Eskiden kendimizi cumhuriyet mitingleri ile ifade ederdik ama artık yandaş gazetelerden miting öncesinde fişlenme tehtidi geldiği için katılım çok az oluyor. Benimde buna inat rengimi belli ediyorum. Bu şekilciliğe giriyorsa, sorun değil.

quote:

Orijinalden alıntı: anil92

cok guzel, su anda agri yapiyor olmali

Ağrı yok ama hafif bir sızı var. 1 hafta su deymemesi gerekiyormuş. O biraz problem.

• bende sol göğsüme Türkiye haritası düşünüyorum ama geçici değil kalıcı yaptıracam...şu aralar biraz pahalı tutuyor bir öğrenci için ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeuSsss

güzel ama biraz büyük gibi.

daha küçük yaptırabilirdim ama o zaman ayrıntılar belli olmuyor. Biraz uzaktan bakınca belirsiz bir leke görünümünde oluyor.
  • Sen kendine yakıştırabiliyorsan Yakışmıştır
  • İnşallah pişman olmazsın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

bende sol göğsüme Türkiye haritası düşünüyorum ama geçici değil kalıcı yaptıracam...şu aralar biraz pahalı tutuyor bir öğrenci için ama

Misak-ı Milli haritasını yaptır bence.
  • Yeri yanlış bence , ben yaptırsam kolun iç tarafına yaptırırdım .
  • 10 numara olmuş hocam doğru yoldasın
  • bu devirde o dövmeyi yaptırmak iyi cesaret
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.