Şimdi Ara

dusuk siralamaya daha yuksek puanli yer yazmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elimde olmayan sebeplerden dolayi boyle mantiksiz birsey yapmak zorundayim. siralamam 31bin

1)35bin
    2)40bin
    3)30bin

siralamali yerlerleri yazsam yine 1. olmadi 2. gelir degil mi? sacmasapan bi durum olmadigi surece 3. gelmez?

azimliyazar hocam forumdaysan sen de bi bakar misin? lozana sevgiler saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gekko01 -- 4 Ağustos 2018; 14:8:5 >

• Valla bölüme falan bağlı, sıralama ile olcak iş değil. Kontenjan değişimleri vs bilgi lazım
  • Çok anormallik yaşanmazsa ilk tercih %95 gelir 3.tercihin gelme olasılığı yok bence
  • starixabanyedi kullanıcısına yanıt
    Hocam 1k lık fark gelmez mi çocuğa :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: starixabanyedi

Çok anormallik yaşanmazsa ilk tercih %95 gelir 3.tercihin gelme olasılığı yok bence
    mesela ilk gelmedi direk ikiye bakiyor degil mi hocam? 3e atlama gibi bi durum yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gekko01

mesela ilk gelmedi direk ikiye bakiyor degil mi hocam? 3e atlama gibi bi durum yok?

Alıntıları Göster
    Yok hayır ikiye bakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: koznak2616

gelmiyor demesi tutmadigindan degil tercih sirasi dusuk oldugundan benim anladigim
  • quote:

Anlamadım hocam :D
  • Önemli olan şey tercih sırası yani bu 3ün de yettiğini düşünelim yine de 1.si gelir.
  • gekko01 G kullanıcısına yanıt
    Hocam tercih sırasının yeriyle alakası yok önemli olan sıralanan ona göre yerleştirme yapılıyor senin sıralaman düşükse 1 e koy gelmez adamın sıralaması yetiyorsa 24.tercihine gelir
  • Emin misiniz tercih sırasıyla Alakası yok diye biliyorum
  • quote:

Hocam tercih sırasının yeriyle alakası yok önemli olan sıralanan ona göre yerleştirme yapılıyor senin sıralaman düşükse 1 e koy gelmez adamın sıralaması yetiyorsa 24.tercihine gelir
    ne diyon aga kafayi karistirdin iyice. benim istedigim 1. olmadi 2. ilk postta yazdiklarimdan. 1. olmasa 2.nin gelmesi garanti. osym beni yine de sirf geceb sene siralamasi yuksek diye 3e mi yerlestirecek
  • gekko01 G kullanıcısına yanıt
    Hocam ben anlamadım sizi o yüzden konudan uzaklaşıyorum takipteyim

Niye yazıyorsun o zaman Onuda anlamadım
  • quote:

Hocam ben anlamadım sizi o yüzden konudan uzaklaşıyorum takipteyim

Niye yazıyorsun o zaman Onuda anlamadım
    elimde olmayan sebeplerden hocam. sistemden anlamayanlarin zorlamasi diyeyim.
  • koznak2616 kullanıcısına yanıt
    Var tabiki de tercih sırası önemli.
  • Listende yazdığın sıralamada bir tanesi tuttuğu andan itibaren altındakiler silinir. Zaten ilk sıraya 35k yazıp üçe 30k yazınca direkt ölü tercih yapmış oluyorsun üçüncüde.
  • hocam forumdaysan bakar misin
  • gelir herhalde
  • sagolun hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.