Şimdi Ara

Düşünceleriniz neler, kararsızım...? (2011 VW TİGUAN / 2008 AUDİ 1.6 (B7) )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar araç alıcaz arada kaldığımız iki model farklı sınıf araç var düşüncelerinizi merak ediyorum ne önerirsiniz ikisi arasından.

-2011 VW TİGUAN 4*2 1.4 TSI SPORT & STYLE (Yeni kasa...) /Beyaz

-2008 Audi A4 1.6 (Benzinli)/ Füme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAOSEM -- 30 Mart 2012; 12:03:49 >

• bence tiguan al hem daha yeni hem audinin eski modelleri artık her yerden çıkıyo uygun fiyata bulursan tiguan white & night almanı tavsiye ederim
  • Şunu eklemeyi unuttum 6~7 ay kullanıcam sonra satıcam ona görede kar/zarar durumunuda göz önünde bulundurun lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAOSEM

Şunu eklemeyi unuttum 6~7 ay kullanıcam sonra satıcam ona görede kar/zarar durumunuda göz önünde bulundurun lütfen..
    ikisi birbirinden farklı araçlar...vw tiguna bir çok amaç için kullanabilirsiniz amaçlarınıza cvp verecektir..füme a4 güzel ve şık durur fakat 2011 model bir araç varken 2008 almanız gereksiz birşey piyasada satılıkda fazlasıyla mevcut a4 lerden..tiguna alın sürün sattığınız zamanda taliplisi 2008 a4'den daha fazla olur..
  • Farklı sınıf diye yazdım evet.. Ayriyetten arabayı hafta sonları oda belki kullanıyoruz...
  • quote:

Farklı sınıf diye yazdım evet.. Ayriyetten arabayı hafta sonları oda belki kullanıyoruz...
    2011 model vw 1.4 tsi tiguan h.sonu gezmeleri için vs uygun 2. el satışda yormayacak bir araçtır alıcısı bulunur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santino Santorelli

2011 model vw 1.4 tsi tiguan h.sonu gezmeleri için vs uygun 2. el satışda yormayacak bir araçtır alıcısı bulunur..

Alıntıları Göster
    hocam fiyatları ne civarda dediğiniz araçların?
  • quote:

Alıntıları Göster
    2007 Audi A6 2.0 TFSI felan bak derim ben haftasonları biniyorsanız sadece yakıtta sorun olmaz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2007-model-79-000-km-de-a-6-2-0-t-fsi-orjinal-hatasiz-69487186/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-0-km-den-beri-dogus-bakimli-tertemiz-a-6-77376481/detay

• Audi yi 25 alıcam.. Fiyatı görüp önyargılı olmayın kazası falan yok tanıdıktan alıcaz..
  • quote:

Audi yi 25 alıcam.. Fiyatı görüp önyargılı olmayın kazası falan yok tanıdıktan alıcaz..
    25 se iyi o fiyata
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

25 se iyi o fiyata

Alıntıları Göster
    kazası falan yok diosanız audi bencede iyi
  • quote:

Audi yi 25 alıcam.. Fiyatı görüp önyargılı olmayın kazası falan yok tanıdıktan alıcaz..

2008 a4 25 bin tl ??
  • Ön yargılı olmayın aynen o fiyata.. 2 yaz önce 2006 1.6 comfortline jettamı 25 e alıp geçen yaz 30 a sattım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bazarov88

Audi piyasa fiyatı 50 civarı
    Tiguan ise 60 civarı...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bazarov88

Audi piyasa fiyatı 50 civarı
    Tiguan ise 60 civarı...

Alıntıları Göster
    wallahi aldığınız araçların ikiside aynı fabrikada üretiliyor zaten..vw ile audi arasında öyle aman aman uçurumlar yok..lakin 2008 A4-A6 piyasada dolu ki siz anladığım kadarıyla hevesi alıp 6-7 ay gibi kısa bir süre zarfı sonrası satmayı düşünüyorsunuz..2008 audi sizi bu konuda kasabilir..fakat 2011 bir vw araç alıcısını çok daha rahat bulacaktır..

• quote:

Orijinalden alıntı: spacecake

wallahi aldığınız araçların ikiside aynı fabrikada üretiliyor zaten..vw ile audi arasında öyle aman aman uçurumlar yok..lakin 2008 A4-A6 piyasada dolu ki siz anladığım kadarıyla hevesi alıp 6-7 ay gibi kısa bir süre zarfı sonrası satmayı düşünüyorsunuz..2008 audi sizi bu konuda kasabilir..fakat 2011 bir vw araç alıcısını çok daha rahat bulacaktır..

Aynen dediğin gibi dostum alıp zaevkini çıkartıp satmak için ama satarkende zarar etmek istemiyorum..
  • quote:

quote:

Aynen dediğin gibi dostum alıp zaevkini çıkartıp satmak için ama satarkende zarar etmek istemiyorum..

Alıntıları Göster
    2008 Audi A4 ü,kazası da yok diyorsunuz 25000 TL ye alıcaksınız alırsanız ve satarken hala zarar etmek istemiyorum diyerek mi soruyorsunuz?

alttaki link de belden aşağı boyalı,sahibindendeki en ucuz 2008 A4

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2008-model-a-4-1-6-80230043/detay

• quote:

quote:

2008 A4-A6 güncel bi kasa değil bir çok kez makyajlandı ve piyasada ziyadesi ile çok satarken biraz zorlanabilirsiniz..fakat 2011 tiguan güncel bir kasa 1.4 hacimli düşük motoru ile rağbeti çok olur sürerkende satarkende size sorun çıkarmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_daniel's

2008 Audi A4 ü,kazası da yok diyorsunuz 25000 TL ye alıcaksınız alırsanız ve satarken hala zarar etmek istemiyorum diyerek mi soruyorsunuz?

alttaki link de belden aşağı boyalı,sahibindendeki en ucuz 2008 A4

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2008-model-a-4-1-6-80230043/detay

arkadaş çok haklı...
    açıkcası bende 2008 model A4 almayı düşünüyorum ama 2.0 tdi 143 hp olan 60.000 tl ye 95.000 km de olan aracı alırsam iyi diorum..

• quote:

quote:

quote:

2008 A4-A6 güncel bi kasa değil bir çok kez makyajlandı ve piyasada ziyadesi ile çok satarken biraz zorlanabilirsiniz..fakat 2011 tiguan güncel bir kasa 1.4 hacimli düşük motoru ile rağbeti çok olur sürerkende satarkende size sorun çıkarmaz..

Alıntıları Göster
    2011 tiguan al kullan çok rahat satarsın orjinalliğini korursan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.