Şimdi Ara

Düzgün Kızlarda Varmış.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bugüne kadar tanıdığım kızların %100 ü katkısız kezbandı. Haliyle normal bir kızla (kezban olmayan) karşılaşacağımı hiç ummuyordum taaa ki bugün olanlara kadar.
    Konferans salonunda önümde oturan tanımadığım kızda aradığım ve bulamadığım bir kitap vardı, incelemek için kızdan izin istedim, kız kibarca kitabını verdi filan. Bana kitabın aynısını bulabileceğini, yardımcı olmak istediğini söyledi. İsmimi sordu tanıştık filan. Elimi sıktı, gözlerime baktı (yüzü kızardı o an) görüşürüz, dedi ve saatin alarmıyla uyandım.

• Lan sevinmiştim senin için. Taa ki o son cümleyi okuyana kadar. Beter ol mu diyim ne diyim bilemedim ben sözü diğer üyelere bırakıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skrillrex

Lan sevinmiştim senin için. Taa ki o son cümleyi okuyana kadar. Beter ol mu diyim ne diyim bilemedim ben sözü diğer üyelere bırakıyorum.
    nick-konu uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergenkafası

Beyler bugüne kadar tanıdığım kızların %100 ü katkısız kezbandı. Haliyle normal bir kızla (kezban olmayan) karşılaşacağımı hiç ummuyordum taaa ki bugün olanlara kadar.
    Konferans salonunda önümde oturan tanımadığım kızda aradığım ve bulamadığım bir kitap vardı, incelemek için kızdan izin istedim, kız kibarca kitabını verdi filan. Bana kitabın aynısını bulabileceğini, yardımcı olmak istediğini söyledi. İsmimi sordu tanıştık filan. Elimi sıktı, gözlerime baktı (yüzü kızardı o an) görüşürüz, dedi ve saatin alarmıyla uyandım.

ciddi ciddi senim için çok sevinmiştim lan

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen

gülünecek birşey varsa söyle bizde gülelim kardeş
  • Hadi bakalim simdi dusaa
  • Kafan güzelmiş güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknn

quote:

Beyler bugüne kadar tanıdığım kızların %100 ü katkısız kezbandı. Haliyle normal bir kızla (kezban olmayan) karşılaşacağımı hiç ummuyordum taaa ki bugün olanlara kadar.

ciddi ciddi senim için çok sevinmiştim lan

+31

• ... Kafası (%50 nick) - Konu uyumu.
  • Nick + Konu uyumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zen Man

... Kafası (%50 nick) - Konu uyumu.

gözlerin çok güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wax Neotic

Nick + Konu uyumu
    g*tün açıkta kalmış kardeş.
  • quote:

quote:

gözlerin çok güzel

kızma...
  • bir Türk kızının o denli medeni olabileceğini beklememek lazım. şaşırtmadı hikaye
  • quote:

quote:

quote:

gözlerin çok güzel

kızma...

... birader
  • quote:

Orijinalden alıntı: urugakhina

bir Türk kızının o denli medeni olabileceğini beklememek lazım. şaşırtmadı hikaye

Tamda ben yazacaktım "Ancak rüyada olur öyle Türk kızı " diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelebek Avcısı

quote:

bir Türk kızının o denli medeni olabileceğini beklememek lazım. şaşırtmadı hikaye

universite yıllarında, kızlı erkekli bir grup olarak, özellikle yanımda bir bayan arkadaş dikelirken, bir kızın kitabını istemişliğim ve kızın çok saçma bir tepkisi ile karşılaşmışlığımız vardır ki evlere şenlikti. her zaman derim, bizim ülkenin erkekleri, bu ülkenin kızlarına fazlayız. hemde 5-6 gömlek fazla. verecen bunlara rus erkeklerini görecekler günlerini

• quote:

quote:

quote:

universite yıllarında, kızlı erkekli bir grup olarak, özellikle yanımda bir bayan arkadaş dikelirken, bir kızın kitabını istemişliğim ve kızın çok saçma bir tepkisi ile karşılaşmışlığımız vardır ki evlere şenlikti. her zaman derim, bizim ülkenin erkekleri, bu ülkenin kızlarına fazlayız. hemde 5-6 gömlek fazla. verecen bunlara rus erkeklerini görecekler günlerini

Alıntıları Göster
    güldürdün

• quote:

quote:

quote:

hocam sen ben gibiler Türk erkeğinin %10'u 15'iyiz. türk erkeğini de pek yüceltmemek lazım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.