Şimdi Ara

E-Kayıt Yaptım Ama E-Devlette Gözükmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
7.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üniversiteye E-Kayıt yaptım ama e-devletten öğrenci belgesi sorgulama yaptığımda kaydım gözükmüyor. Sizde de böyle mi yoksa bende mi sıkıntı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paul Atreides -- 4 Eylül 2021; 21:57:29 >

• ben de sabah öyleydi şimdi öyle değil hatta 15 gibi düzelmişti herhalde.biraz bekle hocam sistem ayarlıyor sanki

• olabilir hocam, ben öğleden sonra yaptım biraz daha bekleyeyim

• Ben sabah 7 gibi kaydımı yaptım bende de gözükmüyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende de öyle okulla ilgili bir şeyse pazartesiye kadar beklemek gerek artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben e kayıt hariç ekstra obs şifresini falan aldım onu alın belki ondandır

• nerden aldınız hocam mail felan gelmedi bana

• öğrenci belgesi değil kayıt belgesi görüntülemen lazım. öğrenci belgesi daha sonra oluyor olmalı.

• ErdemCK kullanıcısına yanıt

bana da gelmedi mail,sms.okulun sitesinden önce öğrenci numarası aldım(sadece tc ile ).sonra obsye girdim.okul nosunu kullanarak e devlet ile.

• Her okulun sistemi farklıdır. Farklılıklar bu yüzden...

Edevlet üzerinden öğrenci belgesinin alınabilmesi için en erken ptesi gününü beklemek lazım diye düşünüyorum.

• Benim öğrenci belgem gözüküyor da mail gibi şeyler almadım.

• kayıt belgesinde sıkıntı yok zaten, normalde öğrenci belgesi de çıkması lazım diye biliyordum da ondan sordum

• Paul Atreides kullanıcısına yanıt

bilmiyorum hocam bende de çıkmıyor

• Paul Atreides kullanıcısına yanıt

Ben 13:24'te E-Kayıt yaptım, ne zaman düşmüş bilmiyorum bu konuyu az önce gördüm ve E-Devlet'ten şimdi baktım öğrenci belgem gözüküyor

• MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

Sabah 7'de yapıp hala çıkmamış olan da var hocam yukarda, saatle pek ilgisi yok ünilerin keyfine göre sanırım. Yarına kadar bekleyeyim de olmazsa ararım okulu artık E-Kayıt Yaptım Ama E-Devlette Gözükmüyor 

Hocam o ne ya e-kayıt belgesi dışında bir şey mi nereden bakılıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fortunateson kullanıcısına yanıt

Arama kutusuna yaz öğrenci belgesi diye. E-Kayıttan farklı bu hocam. Ayrıca üstteki arkadaşın da dediği gibi okuldan okula fark ediyor. Sana da çıkmıştır öğrenci belgesi muhtemelen.

Ya da YÖK kısmına gel oradan da öğrenci belgesi sorgulama kısmına tıklayabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLuckyInteger -- 4 Eylül 2021; 22:44:23 >
    E-Kayıt Yaptım Ama E-Devlette Gözükmüyor

Böyle diyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fortunateson kullanıcısına yanıt

YTÜ hemen almış demek ki kayıtları sldakdskfasE-Kayıt Yaptım Ama E-Devlette Gözükmüyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLuckyInteger -- 4 Eylül 2021; 22:46:50 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.