Şimdi Ara

e8500 işlemci 92 Derece!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben yeni işlemci aldım e8500 işlemci bu işlemciyi, e2200 işlemcinin stok soğutucusu ile kullanıorum çok ısınıyor macun kullanmıyorum
    şu ana kadar kapanma resetlenme gibi birşey olmadı ve merak ettim işlemcimin ömrü kısalırmı.

ve bu değerler oyunlarda 60 70 80 arası fazla ısınmıyor oyun oynarken...

e8500 işlemci 92 Derece!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCus -- 25 Haziran 2016; 2:29:50 >

• Bu sıcaklık ile yakında perte çıkar. 40-50 TL bütçe ayırırsan güzel bi soğutucu alırsın. Stok fanlar çok başarısız soğutma konusunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sıcaklarda o şekilde kullanmayın.Herhangi bir bilgisayarcıdan 3-5 liraya macun alıp sürün.
  • Macun alirsaniz sicaklik duser bi bilgisayarcidan alin yada cok az dis macunu surun cok cimriyseniz :D

• quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Macun alirsaniz sicaklik duser bi bilgisayarcidan alin yada cok az dis macunu surun cok cimriyseniz :D

saba saba koptum la
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdm6

Bu sıcaklarda o şekilde kullanmayın.Herhangi bir bilgisayarcıdan 3-5 liraya macun alıp sürün.
    Mavun sürersem düzelirmi olursa ne kadar düşer
    hemde yaz tatili boyunca alamayacağım malesef 3 ay kullansam böyle sorun olurmu!
    zaten şu ana kadar ne bir hata gördüm ne de bir sorun

R
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCus

quote:

Bu sıcaklarda o şekilde kullanmayın.Herhangi bir bilgisayarcıdan 3-5 liraya macun alıp sürün.
    hemde yaz tatili boyunca alamayacağım malesef 3 ay kullansam böyle sorun olurmu!

R

bu bilgisayarı böyle 3 ay çok zor kullanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

quote:

Orijinalden alıntı: PCus

quote:

R

bu bilgisayarı böyle 3 ay çok zor kullanırsın

Peki ömrü azalma veya andiden yanma patlama gibi bir durum olurmu birde bu soğutucu iyi soğuturmu.

http://www.hepsiburada.com/akasa-venom-pico-intel-775-1155-1156-1150-1151-am2-am2-am3-am3-uyumlu-islemci-sogutucu-ak-cc4009ep01-p-BD101358

• PCus P kullanıcısına yanıt
    Sen macun al sür 15-20 derece düşer sıcaklık pahalı bişey değil zaten.Hız aşırtma yapmayacaksan yeni soğutucu almaya gerek yok.
  • Tamam arkadaşlar sağolun konu kilit.
  • Macun sürmelisiniz olmaz hocam sürün sonrasında sorun yaşarsanız gene burdayız

• Macun sürmeden kullanmaya devam et ve gelişmeleri bildir
  • Ben macunsuz E5345 ile BIOS'a giremiyordum sizinki gene iyiymiş. Macun sürdükten ve bios update'in den sonra maks 68 derece gördü işkence testinde sizde alıp uygularsanız sağlam bir düşüş olur.
  • hocam diş macunu geçici bir çözüm 1 günde buharlaşır gider.Git bi bilgisayarcıdan rica et yada 10 lira paraya kıy al
  • quote:

Orijinalden alıntı: hogcada

Macun sürmeden kullanmaya devam et ve gelişmeleri bildir

yanacakmı sanki?
  • çare macun. yalnız macunu iyi sürmek gerekli. yeterince kaplayıcı olmalı ve gerektiğinden kalın olmamalı. soğutucu üzerine binince dışa taşıp işlemciye bulaşıp etrafı kirletmemeli.

bu dediklerimi yaparsan ne ağız kokusu ne de tartar kalır, tertemiz ferah bir şekilde hayat devam eder :) :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.